بیا سایت ایران, تلفن های همراه

آیا BTS می تواند Samsung Galaxy Z Flip را به یک تلفن ضروری تبدیل کند؟

جدید سامسونگ Galaxy Z Flip 3 به طور قطعی تلفن مد این شرکت است. روی صفحه نمایش خنک به نظر می رسد و وقتی آن را در دست می گیرید حتی سردتر به نظر می رسد. سامسونگ که به دنبال این عامل اجتناب ناپذیر بود ، همکاری خود با گروه پاپ BTS را در سال 2021 به سطح جدیدی رساند.

BTS از سال 2020 سفیران سامسونگ بوده است. هرچند امسال ، سامسونگ عضو BTS SUGA را به آهنگ تم آن را بازسازی کنید ، “Over the Horizon . ” نمی توانم تأکید کنم که چقدر OTH به هویت سامسونگ وابسته است. این موضوع از سال 2011 موضوع شرکت بوده و به عنوان آهنگ زنگ پیش فرض در همه تلفن های هوشمند سامسونگ است.

در حالی که در طول این سالها مشارکتهای زیادی در زمینه موسیقی دیگر سامسونگ وجود داشته است ، از جمله ریمیکسهای دیگر “Over the Horizon” (و شخصاً ، هرگز فراموش نمی کنم Beyonce Phone ) ، BTS ” ارتش “یک پدیده نادر فرهنگی است. آنها به طرز شگفت انگیزی منسجم هستند و به گونه ای سازماندهی شده اند که بسیاری از طرفداران آن نیستند. بنابراین امکان داشتن نسخه SUGA از تم آهنگ تلفن شما – و همچنین وعده ضمنی محتوای منحصر به فرد BTS در آینده – می تواند تلفن ها را به گونه ای تحت فشار قرار دهد که ، مثلاً روبرت داونی جونیور نتوانست برای HTC انجام دهد .

به ویژه در ایالات متحده ، هیچ سطحی از دلار بازاریابی نتوانسته است آیفون ها را از دست افراد مشهور دور کند یا انگ “حباب سبز” را در بین جوانان مرفه کاهش دهد. (در iMessage ، متن های تلفن های Android به رنگ سبز ظاهر می شود.) ما موارد زیادی را مشاهده کرده ایم مروج سلبریتی به طور مختصر در یک رویداد با تلفن تماس می گیرد و سپس می نشیند و توییت های خود را ارسال می کند “ ارسال شده توسط توییتر از iPhone .” بارها و بارها اتفاق می افتد.

BTS ، از طرف دیگر ، اهل کره هستند ، جایی که سامسونگ دارای مشخصات فرهنگی بسیار قوی تر (و میهنی) است و اپل یک خارجی است. در حالی که طرفداران گروه پاپ جهانی هستند ، ممکن است خود ستاره ها بیشتر با سامسونگ ارتباط داشته باشند تا با اپل.

رابطه بین BTS و طرفداران آن یک امر شدید است. من به طنز در مورد اینکه چگونه ریمیکس به این معناست که سامسونگ اکنون در کره جنوبی به موفقیت چشمگیری رسیده است ، توئیت کردم ، و این توییت در دو ساعت بیش از 158،000 بار دریافت کرد. من آنقدرها هم بزرگ نیستم BTS ARMY است.

بنابراین من این سال را مطرح کردم: آیا این باعث می شود آنها پول خود را در جایی که عشقشان است قرار دهند؟

توصیه شده توسط ویراستاران ما

و پاسخ این است – به نظر می رسد فرصتی وجود دارد. برای گوش دادن به طرفداران ، آنها اطمینان دارند که BTS ارتباط واقعی با سامسونگ دارد.

من یک تحلیلگر تلفن هستم و دارای تخصص در 5G هستم که اطلاعات زیادی نمی دانم درباره کی پاپ اما به نظر می رسد این آزمایش نهایی تأیید افراد مشهور است. کنجکاو هستم ببینم آیا ARMY برای افزایش فروش Z Flip بسیج می شود یا نه.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *