انتخاب بهترین امنیت تشخیص و پاسخ مدیریت شده (MDR)., بیا سایت ایران

انتخاب بهترین امنیت تشخیص و پاسخ مدیریت شده (MDR).

تشخیص مدیریت شده چیست و امنیت پاسخ (MDR)؟

MDR، در دنیای امنیت، مخفف Managed Detection and Response است. MDR Security یک سرویس امنیت سایبری است که فعالیت‌های مشکوک و بدافزار را در سیستم شبکه شما شناسایی می‌کند. این به شناسایی تهدیدات سایبری که می تواند محرمانه بودن شما را به خطر بیندازد کمک می کند. این تهدیدات امنیتی را بیشتر از بین می برد و از داده ها محافظت می کند.

میانگین زمانی که تهدیدها در سیستم‌ها کشف می‌شوند، حدود 200 روز. با این حال، به دلیل سرعت بالای MDR، این تهدیدات در عرض چند ساعت شناسایی می شوند. این برنامه برای محافظت از جزئیات و داده های محرمانه هر سازمانی طراحی شده است که می تواند به نفع رقبای خود باشد.

ابزارهای دیگری مانند راه حل قرنطینه سریع CI Security توسط ارائه دهندگان MDR ارائه شده است. هر زمان که حادثه ای رخ دهد، هر جنبه از پاسخ را مدیریت می کند.

چرا امنیت MDR فوق العاده مهم است؟

امنیت MDR به دلیل کار در خانه ضروری شده است. شناسایی و پاسخ مدیریت شده طیف گسترده ای از امنیت مدیریت ابری را برای شرکت هایی که به خدمات امنیتی 24/7 نیاز دارند، فراهم می کند. ما برخی از چالش های امنیتی را فهرست کرده ایم که به دلیل آن افراد می توانند پویایی را درک کنند. مسائل امنیتی در حال افزایش و اینکه چگونه می توانند برای آنها آماده شوند.

ایجاد WFH عالی (کار از صفحه اصلی) تمرینات

در شرایط کنونی همه‌گیری جهانی، بسیار معقول است که فرض کنیم 30٪ از جمعیت از خانه کار می کنند. بنابراین، اگرچه کار از خانه مزایای متعددی را برای شرکت‌های تجاری به ارمغان آورده است، استفاده از ابزارهای مناسب می‌تواند به طور قابل توجهی رشد آنها را افزایش دهد.

اطلاعات کارآمد تهدید

امنیت MDR به راحتی می تواند بین واقعیتمایز قرار دهد. و تهدیدهای نادرست. سازمان ها نباید نگران هشدارهای اشتباه باشند. MDR به دلیل ترکیبی از فناوری‌های نظارتی پیچیده، از هوش تهدید کارآمد برخوردار است. سرویس MDR شامل فناوری‌های زیر است: 

  جلوگیری از حملات باج افزار

  Ransomware نرم افزار مخربی است که می تواند به سراسر شبکه دسترسی پیدا کند و داده های شما را افشا کند یا خراب کند. این حملات همچنین می‌توانند توسط ایمیل‌های فیشینگ یا پیوندهایی که داده‌های شما را ربوده‌اند، انجام دهند. امنیت MDR از داده های شما در برابر اجرای حملات باج افزار محافظت می کند.

  5 مزیت برتر داشتن MDR امنیت

  در اینجا لیستی از پنج مزیت برتر داشتن امنیت MDR آمده است:

  1. منظره تهدید پویا

  تهدیدات سایبری روز به روز در حال افزایش هستند، به ویژه از طریق هوش مصنوعی ربوده شده و فناوری های اینترنت اشیا (IoT). از آنجایی که اینترنت اشیا و هوش مصنوعی دارای سطوح حمله متعدد هستند و امنیت استاندارد ندارند، مهاجمان سایبری می توانند راهی برای سوء استفاده از آنها بیابند.

  برای مبارزه با این، امنیت MDR تهدیدهای مختلف را شناسایی کرده و آنها را از طریق:

  • تجزیه و تحلیل سیستم ترافیک و شبکه.
  • اسکن شبکه برای فعالیت های مشکوک.
  • نمایش تهدیدهای نوظهور که می توانند مشکلات بزرگی ایجاد کنند.

  این تهدیدات نوظهور می توانند بدافزارهای موجود در نقطه پایانی سیستم را شامل شوند.

  <. id="h-2-data-protection" class="Heading__SHeading-sc-o0nhd6-0">2. حفاظت از داده

  سازمان های تجاری روزانه با مقادیر زیادی داده و اطلاعات مختلف ذخیره، انتقال و کار می کنند و حتی یک نشت کوچک داده می تواند به شرکت آسیب برساند. همچنین، این حجم عظیم از داده ها باعث ایجاد مشکلاتی در مدیریت و حفاظت از داده ها می شود.

  امنیت MDR به پردازش و مدیریت خطرات و تهدیدها در تمام نقاط پایانی، ابرها و کل محیط ها کمک می کند.

  3. تحلیلگران مجرب مرکز عملیات امنیت نظارت فعال (SOC)

  MDR سکوهای امنیتی را برای سازمان ها سخت تر می کند. با استفاده از تحلیلگران مجرب مرکز عملیات امنیتی (SOC)، تهدیدات آتی به سرعت مدیریت و از بین می روند. این تحلیلگران SOC در مهندسی کامپیوتر، رمزنگاری، مهندسی شبکه یا علوم کامپیوتر آموزش دیده اند. همچنین ممکن است دارای اعتبارهایی مانند CISSP یا GIAC و نظارت ۲۴ ساعته را ارائه دهید.

  4. نمای کلی تهدید

  داشبورد فعالیت تهدید یک ضرورت برای هر سازمان تجاری است. چنین داشبوردی جزئیات کاملی در مورد هر جنبه ای از تهدیداتی که به سیستم حمله می کنند ارائه می دهد. علاوه بر این، امنیت MDR زمینه مرزی پیرامون تهدیدات را ارائه می‌دهد و دقت و دقت حادثه را افزایش می‌دهد. پاسخ ها.

  Global Cyber Security or Critical Risk Dashboard

  امنیت سایبری جهانی یا بحرانی نمونه داشبورد ریسک منبع تصویر.

  5. مدیریت تهدیدات داخلی

  بیشترین حوادث وحشتناک به دلیل چالش تهدیدهای خودی رخ می دهد. اینها تهدیداتی هستند که توسط افرادی ایجاد می شوند که به سیستم های شبکه در داخل سازمان دسترسی دارند. از این رو، آنها می توانند آسیب بسیار بیشتری نسبت به هر فردی که با سازمان مرتبط نیست، ایجاد کنند. بنابراین، بدون مدیریت تهدیدات داخلی، سازمان‌ها آسیب‌پذیر هستند.

  امنیت MDR راه حل های مدیریت دسترسی و هویت بسیاری را ارائه می دهد. رفتار تمام کارکنان و کارمندانی را که به داده های محرمانه دسترسی دارند نظارت می کند.

  5 راه مشکلات امنیتی با امنیت MDR حل می شود

  با جدیدترین فناوری‌ها، حملات سایبری هر روز افزایش می‌یابد. بنابراین، سازمان‌ها برای حفظ مدیریت امنیتی خود در تلاش هستند، بنابراین MDR به یک ضرورت تبدیل شده است.

  در اینجا پنج روشی وجود دارد که MDR مسائل امنیتی شبکه را حل می کند. همچنین می‌توانید آخرین روندهای امنیتی را که باید برای محافظت از وب‌سایت‌های خود بدانید، بررسی کنید.

  1. مجموعه تهدیدها

  MDR تمام ترافیکی را که در کل شبکه جریان دارد مشاهده می کند. از اطلاعات امنیتی و مدیریت رویداد (SIEM) و سیستم تشخیص نفوذ (IDS) ابزارهایی برای جمع آوری تهدیدات. دائماً به دنبال فعالیت های مشکوک در تمام ترافیکی است که از آن عبور می کند.

  با کمک نظارت و همبستگی در زمان واقعی، تمام تهدیدات شناخته شده و ناشناخته را شناسایی می کند. تهدیدات ناشناخته کدهای مخربی هستند که نادر هستند و قبلاً هرگز دیده نشده‌اند و میانگین زمان مورد نیاز برای شناسایی تهدیدها را کاهش می‌دهند تا بتوانید به سرعت به انواع مختلف حملات سایبری.

  2. شناسایی تهدیدات

  3. تجزیه و تحلیل تهدیدها

  MDR از تحلیل پزشکی قانونی برای آشکار کردن هرگونه فعالیت بدافزار در سیستم استفاده می‌کند. همچنین داده ها را بررسی و تجزیه و تحلیل می کند تا بتوانید یک حمله یا الگوی مشکوک آتی را شناسایی کنید. علاوه بر این، امنیت داده ها را تشدید می کند و داده ها را برای دسته بندی های مختلف تهدیدات بررسی می کند.

  4. پاسخ

  هنگامی که هر تهدیدی شناسایی می شود، امنیت MDR تجزیه و تحلیل انجام می دهد. سپس اعلان های هشدار برای مقامات و تحلیلگران SOC ارسال می شود. این فرصت را برای تیم SOC فراهم می کند تا به سرعت عمل کند و وضعیت را به خوبی مدیریت کند. سپس علت اصلی نقض کشف می شود و تهدید قبل از اینکه به فایلها و داده ها آسیب برساند حذف می شود.

  5. مطابقت

  MDR می تواند گزارش های انطباق واقعی را تولید کند برای طیف گسترده ای از استانداردهای انطباق مانند PCI ، HIPAA، NERC، CIP، SOX، GDPR و موارد دیگر. نقض های احتمالی را زود تشخیص می دهد تا بتوان به آنها رسیدگی کرد. MDR داده های گزارش و رویداد را از سراسر سازمان جمع آوری می کند و آن را در یک سند خوانا ارائه می کند.

  چرا منطق و مایع هشدار را انتخاب کنید وب

  در Liquid Web، ما می دانیم که مشتریان ما می خواهند خدمات میزبانی امن داشته باشند، به همین دلیل است که با Alert Logic همکاری کردیم.

  Alert Logic Security & Compliance Suite یک راه حل امنیتی و انطباق فراگیر و سرتاسر است که جزئیاتی در مورد شناسایی تهدید ارائه می دهد و کل شبکه را برای هرگونه تهدید امنیتی اسکن می کند. این شامل گزارش‌دهی بی‌درنگ، نظارت 24 ساعته، و مدیریت اصلاح است. همچنین به کاهش خطرات حملات سایبری به تجارت شما با امنیت شدید کمک می کند.

  eBook - SMB Security Checklist

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *