انتقال شرکت‌های سنتی ویندوز به فضای ابری, بیا سایت ایران

انتقال شرکت‌های سنتی ویندوز به فضای ابری

اگر ناشر نرم افزاری هستید که برای تقویت کد خود به ویندوز متکی است، ممکن است بین یک سنگ و یک مکان سخت گیر کرده باشید.

از یک طرف، کسب و کار در طول سال ها خوب بوده است زیرا زیرساخت های داخلی مشتریان به برنامه های شما کمک می کند. اما، از سوی دیگر، پذیرش مداوم فناوری ابری به این معنی است که مشتریان شما انتظار دارند برنامه‌های شما مطابق با نیازهای آنها باشد.

این نیازهای مشتری در حال تغییر اکنون در فضای ابری هستند.

چگونه مدرن می شوید و رقابت می کنید؟ آیا واقعاً نیاز دارید که کل پایگاه کد را بازسازی کنید یا کل برنامه را بازسازی کنید؟ آیا این موضوع است که تا زمانی که هیچ مشتری دیگری باقی نماند، به راحتی کنار بیاییم؟

با استفاده از VMware Private Cloud، برنامه های مبتنی بر ویندوز شما می توانند زندگی جدیدی در فضای ابری بیابند. با VMware Private Cloud، چنین نیست. برای بازسازی کد یا بازسازی پایگاه کد شما ضروری است.

قبل از اینکه فکر کنید این خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد، چند چیز وجود دارد که باید درک کنید.

برای اطلاع از استفاده از VMware برای انتقال برنامه‌های کاربردی مبتنی بر ویندوز به فضای ابری، به ادامه مطلب مراجعه کنید تا شما، فروشنده مستقل نرم‌افزار، بهتر بفهمید که انتقال خودتان به ابر چیست.


VMware Private Cloud چیست؟

VMware Private Cloud یک محیط ابر ایزوله و ایمن است. با ESXi Hypervisor و vCenter در مرکز، می‌توانید به راحتی ماشین‌های مجازی خود را مشاهده، متوقف و راه‌اندازی کنید. علاوه بر این، اجزای پشته VMware را می‌توان بر اساس نیازهای شما اضافه کرد، مانند: 

  • Storage vMotion.
  • vMotion.
  • vSwap.
  • vSphere High Availability (HA).
  • VMware Snapshots.
  • Distributed Resource Scheduler ( DRS).
  • سازگاری پیشرفته vMotion (EVC).
  • تامین دیسک نازک.

VMware Private Cloud به معنی برنامه‌ها و سیستم‌های ویندوز است که می‌توانند بدون نیاز به کسب و کار شما به کار خود ادامه دهند. نیاز به بازنگری کامل کد VMware Private Cloud برای برنامه های سنتی عالی است زیرا عملکرد اصلی برنامه بدون تغییر باقی می ماند. این به کاربرانی که به این برنامه‌های مبتنی بر ویندوز تکیه می‌کنند این امکان را می‌دهد تا با روندهای فعلی فناوری به‌روز بمانند.

سه مزیت کلیدی VMware Private Cloud برای ویندوز

در اینجا سه ​​دلیل کلیدی وجود دارد که چرا VMware Private Cloud یک گزینه عالی برای انتقال برنامه های مبتنی بر ویندوز به فضای ابری است:

1. برنامه های مبتنی بر ویندوز نیازی به بازنگری کامل کد ندارند

اگر به دنبال دریافت بهترین عملکرد زیرساخت ممکن برای برنامه های خود در محیط تجاری رقابتی امروز هستید، باید چشم خود را به ابر معطوف کنید. VMware Private Cloud این امکان را فراهم می کند که قدرت ابر را بدون تعمیرات اساسی کد بپذیرید. این یک مزیت عظیم است که راه را به روی نتایج مثبت دیگر باز می کند.

2. فعال کردن کاربران برای ادامه استفاده از سیستم‌های موجود

علاوه بر این، تمام سیستم های دیگری که روی VMware اجرا می کنید از افزایش زمان آپدیت و در دسترس بودن بیشتر به لطف معماری شبکه قوی Liquid Web که در هر محصول موجود در مجموعه تعبیه شده است.

3. افزایش پشتیبانی

با VMware Private Cloud، نیازی به حفظ هایپروایزر برای شما یا تیمتان نیست و در صورت بروز مشکل در سخت افزار شما، خطر خرابی را به دنبال خواهد داشت. یک راه حل مدیریت شده مانند Liquid Web’s VMware Private Cloud پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهد. به‌علاوه، تیم متخصص Liquid Web وصله‌ها و به‌روزرسانی‌ها را برای هایپروایزر و نرم‌افزار ارائه می‌دهد.


نحوه انتقال برنامه های ویندوز به ابر

انتقال یک برنامه ویندوز به فضای ابری از طریق VMware Private Cloud نسبتاً ساده است. با این حال، این بدان معنا نیست که چنین مهاجرتی به راحتی قابل درک یا به طور گسترده شناخته شده است. به ساده ترین شکل، انتقال یک برنامه ویندوز به VMware Private Cloud شامل این چهار مرحله است.

1. برنامه هایی را که باید جابجا شوند شناسایی کنید

شناسایی برنامه های اصلی ساده است. هر گونه پیچیدگی ناشی از اطمینان از این است که هر مؤلفه مرتبط مانند پایگاه داده های راه دور یا API ها به درستی حساب شده اند. در برخی موارد، این مؤلفه ها نیز باید به VMware Private Cloud منتقل شوند. در موارد دیگر، مانند APIها، پس از جابجایی برنامه شما فقط باید عملکرد کامل را آزمایش کنید.

2. آشنایی با الزامات معماری برای انتقال برنامه ها به VMware Private Cloud

مانند بسیاری از راه حل های VMware، VMware Private Cloud توسط VMware و جوامع آنلاین بزرگ به خوبی مستند و پشتیبانی می شود. درک الزامات معماری و اطمینان از همسویی آنها با برنامه شما برای اجرای صحیح برنامه در آینده ضروری است. اگر کار واقعی کد وجود دارد که باید انجام شود، احتمالاً آن را در اینجا پیدا خواهید کرد.

3. تعریف آنچه اتفاق می افتد در محل در مقابل آنچه در ابر اتفاق می افتد

یک برنامه ای برای نحوه وجود همه بارهای کاری مبتنی بر ویندوز شما داشته باشید، چه به طور کامل در فضای ابری یا با نگه داشتن بارهای کاری خاص در محل. به عنوان مثال، اگر یک برنامه کاربردی به دسترسی به پایگاه داده نیاز دارد، تصمیم گیری در مورد اینکه چه مقدار کار پایگاه داده باید در محل در مقابل در فضای ابری انجام شود ضروری است.

4. یک محصول میزبان ماشین مجازی ویندوز مانند VMware Private Cloud بخرید

Liquid Web به شدت توصیه می کند که برنامه های سنتی ویندوز را با VMware Private Cloud به فضای ابری منتقل کنید. این راه حل دارای سابقه طولانی در تامین انرژی مطمئن و ایمن برنامه های کاربردی ویندوز در ابر علاوه بر این، امکان ساخت محیط ابری در داخل نیز وجود دارد. با این حال، وقتی گزینه اثبات شده VMware Private Cloud از قبل وجود دارد، چرا باید زمان، انرژی و منابع را برای ایجاد راه حل اختصاص دهید؟

وقت آن است که برنامه های ویندوز خود را به VMware Private Cloud ببرید

کسب و کار نرم افزار تغییر کرده است به طور قابل توجهی با ظهور ابر. خوشبختانه، گزینه‌هایی برای انتقال کسب‌وکار شما بدون بازآفرینی کد گران قیمت – یا حتی غیرممکن- وجود دارد. نوسازی برنامه ها را می توان از طریق مجازی سازی و زیرساخت در بسیاری از موارد حل کرد و نیاز به به روز رسانی کامل کد را غیر ضروری می کند.

مجازی سازی این قدرت را دارد که برنامه های سنتی ویندوز را به سیستم های مدرنیزه شده تبدیل کند که هم قدرتمند و هم کارآمد هستند. VMware Private Cloud می تواند یک گزینه عالی برای سازمان هایی باشد که به دنبال انتقال برنامه های سنتی مبتنی بر ویندوز خود به فضای ابری بدون بازنگری کد هستند. راه حل ساده، مقرون به صرفه و قابل اعتماد است و برای هر شرکتی که علاقه مند به استفاده از یک هیبرید یا به طور کامل است، عالی است. زیرساخت مجازی IT.

امروز با ما تماس بگیرید تا بدانید چگونه تخصص Liquid Web می تواند به سازمان شما کمک کند تا از زیرساخت های سخت افزاری قدیمی به زیرساخت های جدید مهاجرت کند. فناوری هایی مانند VMware Private Cloud. کسب و کار خود را به سمت دنیای رقابتی فردا سوق دهید.

Private Cloud Powered by VMware and NetApp banner

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *