اجزاء, بیا سایت ایران

اینتل دانشمند سابق انویدیا را استخدام می کند که به توسعه فناوری ردیابی رایانه کمک کرده است

دانشمند سابق انویدیا در پشت سازنده GPU بازی “> ردیابی اشعه فناوری به رقیب اینتل ملحق می شود تا به گسترش به کارت های گرافیک رایانه. اینتل روز سه شنبه اعلام کرد که آنتون کاپلانیان معاون تحقیقات گرافیکی این شرکت می شود. با توجه به اینکه اینتل برنامه اولین کارت گرافیک بازی رایانه ای خود را در دو دهه بعد در سال جاری منتشر کرد.

در پست وبلاگ ، کاپلانیان آنچه را که برای آینده صنعت پیش بینی می کند توضیح داد. منتظر دوران جدیدی در گرافیک باشید که شامل بازی ها و فیلم های عکاسی واقعی ، هدست های واقعیت مجازی ، و روشهای ارتباطی از راه دور همهجانبه.

Photo of Kaplanyan

آنتون کاپلانیان

“اینتل به طور منحصر به فردی در مرز فناوری های سخت افزاری جدید و طراحی سیلیکون قرار دارد و دارای تمام بلوک های سازنده فناوری در معماری محاسباتی ، حافظه ، بسته بندی و ارتباط متقابل معماری های سخت افزاری پیشرفته است.” “اینتل همچنین دارای سابقه طولانی در پردازنده های گرافیکی مجتمع خود است ، و اخیراً سرمایه گذاری جدی در بازار گرافیک گرافیکی مجزا انجام داده است.”

در همان پست وبلاگ ، کاپلانیان کار خود را در زمینه پیشرفت گرافیک رایانه ای آغاز کرد. او اخیراً به عنوان یک دانشمند تحقیقاتی در فیس بوک کار می کرد که صاحب نام تجاری واقعیت مجازی Oculus است. در آنجا ، او برای توسعه فناوریهای ارائه گرافیک برای هدستهای VR ، از جمله با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشینی برای افزایش سطح پایین -وضوح تصاویر با کیفیت بالاتر

از سال 2015 تا 2017 ، او در Nvidia به عنوان یک دانشمند تحقیقاتی برای توسعه فناوری ردیابی اشعه RTX شرکت ، که می تواند نور واقعی و جلوه های سایه را در بازی های PC . کاپلانیان همچنین قبلاً روی موتور بازی CryTek ، CryEngine 3.

کار کرده است

توصیه شده توسط ویراستاران ما

برای دستیابی به عصر جدیدی از گرافیک ، کاپلانیان به ابزارهای جدیدی مانند ردیابی اشعه ، محاسبات ابری و گرافیک عصبی متمرکز بر واقعیت مجازی اشاره کرد. علاوه بر این ، محاسبات امروزی می تواند با استفاده از اینترنت و AI -powered الگوریتم ها

“من معتقدم فناوری های جدید تمایز در گرافیک و یادگیری ماشین است گیلاس گم شده روی کیک که به محصولات اینتل اجازه می دهد به انتخاب مورد علاقه گیمرها و تمرین کنندگان تبدیل شوند. “

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *