با یک انسان مفید آشنا شوید - جف گودی, بیا سایت ایران

با یک انسان مفید آشنا شوید – جف گودی

ما کارمندانی هستیم که اگر بتوانید استخدام می کنید. پاسخگو ، مفید و اختصاص داده شده در راه های اتوماسیون به سادگی نمی تواند باشد. ما تیم شما هستیم. sc-1p2ggqg-0 “> هر ماه یکی از مفیدترین افراد خود را در میزبانی به رسمیت می شناسیم.

با Jeff Goudie

جف گودی پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه فناوری لارنس ، مدرک علوم کامپیوتر در دانشگاه میشیگان شرقی گرفت. او کار خود را به عنوان یک اپراتور اصلی آغاز کرد ، غافل از اینکه رایانه های شخصی کوچک IBM XT که او نصب می کرد ، راه خود را از سر می گیرد و انقلابی در زندگی ما ایجاد می کند. هنگامی که آن رایانه های شخصی کوچک به شیوه زندگی تبدیل شدند ، گودی توسط لاکهید مارتین استخدام شد و برای پشتیبانی فناوری اطلاعات در فورد قرارداد بست. سرانجام ، وی مستقیماً در کرایسلر استخدام شد تا از تجهیزات آزمایشگاهی ، رایانه ها و دینامومترهای آنها پشتیبانی کند ، سفری که او را به وب مایع کشاند.

در حال حاضر ، جف مربی پشتیبانی لینوکس است که به آموزش و توانمندسازی تیم ها در سراسر Liquid Web در زمینه فناوری ها و فرآیندهای جدید کمک می کند.

Meet a Helpful Human - Jeff Goudie

چرا به Liquid Web پیوستید؟

در سال 2008 ، وقتی سه بزرگ (جنرال موتورز ، فیات کرایسلر و شرکت فورد موتور) مشکلات مالی خود را پشت سر گذاشتند ، شروع به خرید کردند به کارمندان ، که من آنها را پذیرفتم. متأسفانه ، همه در جنوب شرقی میشیگان در آن زمان به دنبال کار بودند. من مهارت های لینوکس را از پشتیبانی از دینامومترهای موتور در کرایسلر کسب کرده بودم. خوشبختانه ، یکی از اعضای خانواده پیشنهاد کرد که Liquid Web مناسب مهارت های من است.

من برای افتتاحیه در پشتیبانی لینوکس مصاحبه کردم ، که بسیار خوب پیش رفت. اولین روزهای من هیجان انگیز بود زیرا به کمک مشتریانمان از طریق تلفن و چت کمک کردم. خوشحال شدم که متوجه شدم مشتریان ما در کنار هم کار کردن و پشتیبانی بسیار عالی هستند.

چه چیزی شما را به عنوان حرفه ای به صنعت میزبانی می کشاند؟

صادقانه بگویم ، من تا زمان پیوستن به Liquid Web اطلاعات زیادی در مورد صنعت میزبانی وب نداشتم. به هرچه زمان بیشتری را در پشتیبانی لینوکس گذراندم ، بیشتر متوجه شدم که مشتریانی که با آنها کار می کردم نمی دانستند در پشت صحنه سرویس هایی مانند MySQL یا Apache چه می گذرد. با این حال ، متوجه شدم که اگر این اطلاعات را در گفتگو به آنها منتقل کنم ، آنها از درک بهتر نحوه عملکرد این فناوری قدردانی می کنند و خوشحال می شوند.

در درازمدت ، آموزش فناوری به مشتریان به آنها قدرت می دهد تا مسائل را سریعتر حل کنند و سرورهای خود را بدون مشکل اجرا کنید ، و تکنسین های ما آماده باشند تا در مواقع ضروری وارد عمل شوند.

آیا چیز خاصی در Liquid وجود دارد؟ وب مورد علاقه شما؟ sc-1p2ggqg-0 “> داشتن سگ در دفتر ممکن است بخش مورد علاقه من در فضای وب مایع باشد. یکی از اهداف من در زندگی این است که همه سگ ها را نوازش کنم ، بنابراین داشتن دوستان سگ در طول روز کاری مطمئناً به من در رسیدن به هدفم کمک می کند.

قسمت مورد علاقه شما در مورد فرهنگ شرکت در Liquid Web چیست؟

از همه تجمعاتی که به عنوان یک شرکت داریم ، جشن کریسمس مورد علاقه من است ملاقات و صحبت کردن در خارج از محل کار در حین ارتباط با غذای خوب بسیار خوب است. هرگز احساس نمی شود که بخش ها یا سطوح مختلف مدیریتی در رویدادهای ما وجود داشته باشد. این فقط گروه خوبی از افراد با اهداف مشترک است که دور هم جمع می شوند و از آن لذت می برند.

حتی در فرهنگ کار از راه دور امروزه ما ، هنوز می دانیم که چگونه در طول رویدادهای مجازی مانند Hangout Roulette ، مسابقات Echre و مسابقات مجازی. گردهمایی های مکرر در سراسر شرکت راهی فوق العاده برای ملاقات با افراد جدید و ارتباط مجدد با همکاران است.

از نظر شما تفاوت بین Liquid Web و سایر کارفرمایان چیست؟

وب مایع واقعاً دارای “باز درب ”سیاست بین کارکنان ، مدیریت و تیم های رهبری. این در دسترس بودن و ارتباط بین بخشها چیزی است که Liquid Web را از سایر کارفرمایان متمایز می کند ، که معمولاً نیاز به ارتباط از طریق کانالهای مناسب دارد.

دانستن اینکه صدای من می تواند در مورد ایده های جدید برای مشتریان و فرآیندهای ما در Liquid Web شنیده شود ، بسیار مowerثر است و برای اطمینان از رقابتی بودن خدمات ما بسیار م effectiveثر است.

بزرگترین نقطه عطفی که انجام داده اید چیست؟

دریافت پرچم 10 سالگی من یک نقطه عطف مهم برای من بود. در آن زمان ، من به این فکر کردم که صنعت میزبانی وب چقدر تغییر کرده است و چگونه وب مایع با آن تغییر کرده است. هنگامی که من شروع به کار کردم ، مشتریان از PIMS به عنوان رابط وب مایع خود استفاده کردند ، و سپس ما علاقه مند شدیم و Manage را پیشنهاد کردیم.

اکنون ، درگاه مشتری جدید My Liquid Web دارای یک تلفن همراه اول است طراحی ، ناوبری آسان و باز کردن بلیط ها در جلو و مرکز و به مشتریان کمک می کند تا کار خود را سریعتر از همیشه انجام دهند. این اولین رویکرد مشتری است که من را نسبت به کارم در Liquid Web علاقه مند می کند.

در Liquid به چه چیزی معروف هستید وب؟ مردم به طور خاص برای چه کاری به شما مراجعه می کنند؟

افراد واجد شرایط زیادی در Liquid Web وجود دارند ، اما اگر کسی به من مراجعه کند ، معمولاً با سوالات پایگاه داده است.

از بین همه چیزهایی که در آموزش در Liquid Web آموختم ، با MySQL راحت ترین حالت را احساس می کنم و برقراری ارتباط با PHP یکی از اولین اهداف شخصی شغلی من بود. اهداف شغلی برخی افراد متمرکز بر توسعه درمان بیماری ها یا ساخت کشتی های موشکی است. مال من دستورات خارج از Open Office Base را با وب سایت PHP به MySQL صادر می کرد.

یکی از مواردی که دوست دارید مشتریان ما بدانند چیست؟ در مورد میزبانی آنها؟

ای کاش مشتریان خطر همیشگی مسائل امنیتی را بهتر درک می کردند به دلیل سرورهای ناامن ، نرم افزارهای قدیمی و سیستم عامل های وصله نشده . سعی و کوشش باید قبل از هک شدن شما آغاز شود ، نه در نتیجه.

پانل های کنترل مانند cPanel ، InterWorx و Plesk مکانیزم های بسیاری را برای کمک به ایمن سازی سایت ها با حساب های مدیریتی ارائه می دهند. با این حال ، بسیاری از مشتریان تمایل دارند صدها سایت مشتری را برای مدیریت آسان تحت یک حساب قرار دهند. من همیشه در برابر این عمل احتیاط می کنم ، زیرا می تواند به فرایندهای ناپسند و مجاز منجر شود که چندین سایت را در یک حساب خراب کنند.

بهترین راه حل تقریباً همیشه آن است که منافع مشتریان را در نظر داشته باشید.

کنار کار ، برخی از موارد سرگرمی های شما؟

من دوست دارم با پدرم به دامنه بروم و سوراخ هایی را در اهداف کاغذی ایجاد کنم. همچنین ، من در سال 2004 یک دوج مگنوم خریدم و از کار روی آن لذت می برم.

اگر می توانستید با یکی از افراد معروف [مرده یا زنده] شام بخورید ، چه کسی بود؟

خیلی دوست دارم داشته باشم شام با ویلیام والاس تاریخ اسکاتلند مدتها قبل از ظهور شجاعت مرا به خود جلب کرد ، به ویژه در مورد بسیاری از افراد روزمره مانند ویلیام والاس که با چندین نجیب در برابر یک شر بزرگتر همسو بودند.

ما درباره زندگی او قبل از شروع مبارزه برای استقلال اطلاعات کمی داریم. آیا او آموزش نظامی قبلی داشته است؟ آیا تعداد ارتش انگلیس واقعاً آنقدر زیاد بود که تاریخ در استرلینگ بریج می گوید؟ آیا روح او در نبرد فالکرک خرد شد؟ آیا روبرت بروس فقط در شورش شرکت کرد تا ادعای خانواده اش را بر تخت پادشاهی برساند؟

من دوست دارم بتوانم این سوالات را در طول شام بپرسم تا متوجه شوم!

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *