بازی ها, بیا سایت ایران

برنامه Quakecon 2021 به طور خلاصه “Revitalized Edition” Quake را معرفی می کند

25 سال از اولین بازی Quake در سال 1996 می گذرد و هفته آینده می توانیم شاهد بازگشت آن به شکل “احیا شده” باشیم.

به عنوان گزارشات XboxEra ، Bethesda برنامه زمانبندی شده QuakeCone 2021 تمام دیجیتالی را که از 19 اوت آغاز می شود ، ارسال کرد. یک ورودی که توجه همه را به خود جلب کرد ، ساعت 10:30 صبح به وقت ET در حال رخ دادن است. 20 آگوست به نام “Let’s Talk Quake”. این توصیفی است که طرفداران Quake را بسیار هیجان زده کرد ، اگرچه: میراث نمادین عنوان و معنای آن برای هر دوی آنها. این دو در مورد محتوای اضافی بحث می کنند که بازی های ماشین به این نسخه احیا شده کمک کرده است. ” توضیحات بحث حذف شد ، اما آسیب وارد شده است. به نظر می رسد Bethesda قرار است هفته آینده نسخه به روز شده Quake را با محتوای جدید ارائه شده توسط Machine Games – استودیوی بازی که به ما Wolfenstein: The New Order ارائه کرده است ، نشان دهد.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

این منطقی است برای به روز رسانی کلاسیک Quake در بیست و پنجمین سالگرد آن ، به خصوص اگر بتواند از آخرین سخت افزار استفاده کند و گیم پلی بازی را حفظ کند و بسیاری از ما به یاد داشته باشیم که آخر هفته های کامل را در دهه 90 از دست داده ایم. انویدیا قبلاً با استفاده از کارت های گرافیک مدرن Quake II RTX به صورت رایگان در سال 2019 ، بنابراین انگشتان دست ما در هفته آینده چیزی بسیار خاص را فاش می کنیم.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *