بازی ها, بیا سایت ایران

بهترین بازیهای رایانه ای رایگان و کنسول برای ادعا در آگوست 2021

همه عاشق بازی های رایگان هستند. Steam مجموعه عظیمی از آنها را دارد ، اما برخی از مکانها عناوین را فقط به مقدار محدود ارائه می دهند از زمان Epic Games هفته ای چندین بازی ارائه می دهد. سرویس اشتراک Prime Gaming آمازون هر ماه عناوین جدیدی دارد. اما اگر توجه نکنید ، در بازی رایانه ای می توانید ضرر کنید برای همیشه حفظ شده است.

در تلاش برای کمک به بازیکنان که بدانند چه چیزی برای ادعا وجود دارد ، ما بهترین بازی های رایگان موجود را در یک ماه معین ردیابی می کنیم. در حالی که برخی از عناوین کاملاً رایگان هستند ، برخی دیگر به عنوان بخشی از خدمات اشتراک گنجانده شده اند. در اینجا همه چیزهایی وجود دارد که می توانید در این ماه به دست آورید.


بازی های رایگان فروشگاه Epic Games

Epic Games هر هفته عناوین رایگان هدیه می دهد. نیازی به اشتراک ندارد سری به فروشگاه Epic Games وب سایت بزنید یا راه انداز را باز کنید ، به صورت رایگان به پایین بروید در بخش بازی ها ، بنر اکنون رایگان را در عنوان موردنظر ضربه بزنید. سپس ، مراحل را طوری طی کنید که گویی در حال خرید بازی هستید. هزینه ای از شما دریافت نمی شود و بازی در کتابخانه بازی های شما در راه انداز Epic Games ظاهر می شود.

A Plague Tale: Innocence (تا 12 آگوست)

در حال اجرا بازی ماجراجویی A Plague Tale: Innocence ، شما در نقش یک زن جوان بازی می کنید که باید از دشمنان خود دزدکی عبور کند و در عین حال از انبوهی از موش های وحشی اجتناب کند. سنجاق مورد اعتماد شما تنها چیزی است که شما می توانید برای شکست دادن یا حواس پرتی ، جلوگیری از موانع ، باز کردن مناطق جدید و جلوگیری از حمله موش ها به آن نیاز دارید.

کوتاه (تا 12 اوت)

Minit یک بازی ماجراجویی است که 60 ثانیه در یک زمان انجام می شود. شما باید اسرار را فاش کنید ، با دشمنان بجنگید و به افراد نیازمند کمک کنید قبل از اینکه بازی دوباره بازنشانی شود. پیشرفت با جمع آوری اقلام لازم برای باز کردن مناطق جدید انجام می شود تا بتوانید در نهایت نفرین را بردارید.

کهکشان شورشی (12 اوت – 19 اوت)

در شبیه ساز پرواز فضایی کهکشان شورشی ، به شما سفینه فضایی داده می شود و اجازه کاوش و ماجراجویی را دارید. از طریق یک جهان به طور تصادفی ایجاد شده به نظر شما مناسب است. حرفه ای را به عنوان شکارچی جایزه دنبال کنید ، با کشتی های دیگر معامله کنید ، یا به عنوان یک دزد دریایی به کهکشان حمله کنید.

لیگ موشکی (اکنون رایگان است)

Rocket League ، بازی ای که در آن با ماشین های مسابقه فوتبال بازی می کنید ، ترکیبی از -مسابقه سریع با گیم پلی ورزشی رقابتی تا آن را به عنوان یک برنده انتخاب ویراستاران در بین عناوین رقابتی esports تبدیل کنید. در حال حاضر این یک بازی رایگان برای بازی Epic Game Store است.


بازیهای رایگان GOG

GOG مانند برخی از وب سایت های دیگر هدایای معمولی ندارد ، اما وقتی یک بازی رایگان برای ادعا وجود دارد ، می توانید از آن استفاده کنید درست از صفحه اول بنری با بازی رایگان و شمارش معکوس مشاهده خواهید کرد. برای ادعای بازی روی دکمه سبز کلیک کنید.

در بین هدایا ، GOG همیشه دارای مجموعه کوچکی از بازی های رایگان ، که عمدتا شامل بازی های رایانه ای کلاسیک است که بدون هیچ هزینه ای در دسترس قرار گرفته اند.

Ultima Underworld 1 + 2 (تا 3 سپتامبر)

در Ultima Underworld 1 + 2 ، شما آواتار هستید ، که باید از زیر سیاه چال های پیچیده خارج شده و پادشاهی را از همه تهدیدها نجات دهید. در این بازی های کلاسیک RPG ، شما می توانید مسائلی را که مناسب می دانید کاوش و حل کنید. در طول راه ، با دشمنان مبارزه می کنید ، ماموریت ها را تکمیل می کنید و توانایی هایی را به دست می آورید.

سندیکا پلاس (تا 3 سپتامبر)

در بازی تاکتیک های زمان واقعی سندیکا پلاس ، شما تیمی از عوامل تقویت شده سایبرنتیک را هنگام انجام مأموریت برای اربابان شرکتی خود کنترل می کنید. شما می توانید تجهیزات ، تغییرات و رفتار یک نماینده را با شرایطی که با مالیات از مناطق تحت کنترل شما جمع آوری می شود تنظیم کنید.

جنگ های سندیکایی (تا 3 سپتامبر)

Syndicate Wars بسیاری از عناصر گیم پلی قبلی خود را حفظ می کند زیرا شرکت حاکم بر زمین باید با گروهی از شورشیان روبرو شود با حمایت کلیسا این بازی به شما اجازه می دهد تا به عنوان EuroCorp یا Church of the New Epoch بازی کنید.

The Witcher: Enhanced Edition

GOG به شما این امکان را می دهد که در صورت داشتن یک نسخه رایگان از اولین بازی Witcher امتیاز بگیرید. شما سرویس گیرنده GOG Galaxy را بارگیری می کنید. به نمای اخیر بروید و روی دکمه هدیه در بالای صفحه کلیک کنید. تا زمانی که موافقت کنید GOG اخبار و پیشنهادات خود را برای شما ارسال کند ، ادعای بازی رایگان است.

مجموعه بازی های رایگان

با افزودن آن به هر یک از بازی های رایگان GOG می توانید از آن استفاده کنید. سبد خرید شما و طوری پیش می رود که انگار یک خرید معمولی بوده است. سپس بازی با 0 دلار به حساب شما اضافه می شود. بازی های برجسته شامل Beneath a Steel Sky ، Shadow Warrior ، Postal و چند بازی Ultima است.


بازی های رایگان IndieGala

IndieGala یک ویترین دیجیتال که عمدتا بر کلیدهای ارزان Steam و بسته های بازی تمرکز می کند ، اما همچنین مجموعه ای از بازی های رایگان را ارائه می دهد که می تواند برای مدت محدودی ادعا شد عنوانی را که می خواهید ادعا کنید انتخاب کنید ، سپس به پایین صفحه بازی بروید و روی دکمه افزودن به کتابخانه کلیک کنید تا عنوان به حساب شما قفل شود. سپس می توانید بازی را روی دسکتاپ خود بارگیری کنید.

بازگشت به جزیره اسرار آمیز 2

بر اساس رمان کلاسیک ژول ورن ، بازگشت به جزیره اسرار آمیز 2 یک بازی ماجراجویی است که مینا را پس از غرق شدن کشتی در جزیره ای ناشناخته دنبال می کند. عاقبت به شما اجازه می دهد میمون او را نیز کنترل کنید تا به مکان های غیرقابل دسترسی دسترسی پیدا کنید.

طبیعت بی جان 2

بازی ماجراجویی Yesterday Origins به صورت رایگان دنیای واقعی بازی را کاوش کنید ، معماها را حل کنید ، مواردی را جمع آوری کنید و در حالی که حقیقت پشت جاودانگی شخصیت اصلی را بررسی می کنید ، با مردم صحبت کنید.


بازی های رایگان Itch.io

از فیلم های پرفروش بزرگ خسته شده اید؟ Itch.io یک فروشگاه بازی دیجیتالی است که به عناوین مستقل اختصاص داده شده است و هیچ جای دیگری پیدا نمی کنید. این برنامه تعداد زیادی بازی های رایگان را ارائه می دهد ، اما برخی حتی در فروش به صورت 100٪ به مدت محدود. بازی موردنظرتان را پیدا کنید و روی دکمه بارگیری یا ادعا کلیک کنید. اگر احساس می کنید سخاوتمند هستید ، می توانید چند دلار به توسعه دهنده کمک کنید ، اما برای بازی های رایگان کاملاً اختیاری است.

با کلیک روی نه متشکرم ، می توانید بازی رایگان را دریافت کنید ، فقط مرا به پیوندهای بارگیری ببرید و ادعای بازی را انتخاب کنید تا به کتابخانه خود اضافه شود به سپس فایل های بازی برای بارگیری در دسترس قرار می گیرند.

The Playhouse (تا 30 اوت)

The Playhouse دنباله بازی ترسناک اتاق فرار راهرو . پس از فرار ، در جنگل گم می شوید و در خانه ای اسرارآمیز پناه می گیرید. اکنون شما در یک خانه وحشتناک پر از تله گیر افتاده اید. آیا می توانید بیرون بروید؟

Bombo Rumble (تا 31 اوت)

در بازی چند نفره چهار نفره Bombo Rumble ، شما باید بمب ها را به طرف مخالفان خود پرتاب کنید و در عین حال از انفجار خودتان جلوگیری کنید. قدرت های درون بازی را جمع آوری کنید تا بر حریف خود پیروز شوید.

انتقام جویان تاریک (تا 31 اوت)

پس از بیدار شدن در داخل یک سرداب ، انتقام جویان تاریک شما را در یافتن راهی برای فرار موظف می کند. در طول راه ، اقلام ، اسلحه ها و معجون های بسیاری را جمع آوری خواهید کرد که به شما کمک می کند دشمنان را شکست دهید و از این پلتفرمر عبور کنید.

هتل ترسناک 3: نسخه مری خونین (تا 31 اوت)

هتل ترسناک 3 ، از هتلی تحقیق می کنید که گفته می شود به ترتیب جن زده است برای اثبات اشتباه مردم در مورد مکان متأسفانه شایعات درست است و شما در داخل قفل شده اید. آیا می توانید راهی برای برون رفت پیدا کنید؟

Koi Puncher MMXVIII (تا 31 اوت)

با توجه به نامش ، Koi Puncher شما را در برابر سایر بازیکنان قرار می دهد تا دریابید چه کسانی بیشتر می توانند مشت بزنند koi در چندین حالت بازی -wrangler “target =” _ blank “> Shadow Wrangler ، سایه های شما از بدن شما جدا شده است و باید به آنها دستور دهید تا برخی از اقدامات را برای خروج انجام دهند.

معبد وامپوس ( تا 31 اوت)

آیا به دنبال خدا هستید؟ در معبد وامپوس ، این کار را با کاوش در حرم مطهر در به امید یافتن مکان الهی وومپوس. شما باید اسرار را فاش کنید ، نکات را جمع آوری کنید و در نماز زانو بزنید تا سرانجام هدف خود را پیدا کنید.

بزرگتر از نور (تا 31 اکتبر)

در پازل platformer بزرگتر از نور ، شما دو کودک را هنگام تلاش برای فرار از یک مدرسه جن زده کنترل می کنید. یک کودک می تواند سایه ها را حرکت دهد ، در حالی که کودک دیگر می تواند سایه ها را دستکاری کند تا دیگری بتواند از آن عبور کند.


بازی های رایگان Microsoft Store

مایکروسافت معمولاً بازی ها را در فروشگاه مایکروسافت هدیه نمی دهد ، اما عناوینی وجود دارد که شرکت تصمیم گرفته است به صورت رایگان به جلو حرکت کند (برخی را فقط در وب ، و نه برنامه دسکتاپ). اگر برای بازخرید کد بازی دارید ، وارد حساب Microsoft خود شوید ، سپس کد را در redeem.microsoft.com وارد کنید > از برنامه وب ، به بیشتر> استفاده از کد بروید. اگر بازی برای کنسول Xbox شما است ، ابتدا باید مطمئن شوید نصب از راه دور روی کنسول شما تنظیم شده است.

Crackdown 1 & 2 (Now Free)

مایکروسافت دارای تیراندازان شخص ثالث به سبک سندباکس سرکوب ، و عاقبت آن Crackdown 2 ، به صورت رایگان از Microsoft Store موجود است. این بازی ها به شما اجازه می دهند تا با دشمنان در دنیای بازی مقابله کنید.

Farming Simulator 14 & 16 (اکنون رایگان است)

Farming Simulator به شما امکان می دهد محصولات را پرورش دهید ، مراقبت کنید حیوانات ، و در حالی که از تجهیزات کشاورزی واقعی استفاده می کنید ، مزرعه اداره کنید. نسخه های جدیدتر منتشر شده است ، اما 2014 و 2016 نسخه ها اکنون در فروشگاه مایکروسافت رایگان هستند و به شما این فرصت را می دهند که قبل از سرمایه گذاری در جدیدترین نسخه ، بازی ها را امتحان کنید.

گرد و غبار (اکنون رایگان)

ایکس باکس اصلی انتشار Phantom Dust ترکیبی از شخص سوم مبارزه با جمع آوری کارت برای ایجاد یک تجربه استراتژی منحصر به فرد در زمان واقعی. ماموریت های کامل را برای به دست آوردن مهارت های جدید و تجهیز ساختارهای منحصر به فرد برای هر نبرد جدید انجام دهید. این بازی قرار بود در Xbox One ریمستر دریافت کند ، اما پس از لغو آن به جای آن رایگان شد.

Too Human (Now Free)

Action RPG Too Human بازخوانی علمی-تخیلی اسطوره های نورس است ، جایی که همه خدایان در سایبرنتیک هستند انسانهای پیشرفته که باید ارتش ماشین لوکی را متوقف کنند.


بازی های رایگان PlayStation Plus

PlayStation Plus سرویس اشتراک چند نفره و بازی آنلاین سونی است که 9.99 دلار برای یک ماه ، 24.99 دلار برای سه ماه یا 59.99 دلار برای یک سال کامل هزینه دارد. به عنوان بخشی از این سرویس ، می توانید دو بازی جدید را هر ماه نگه دارید. تا زمانی که اشتراک PlayStation Plus فعال داشته باشید ، به آنها دسترسی خواهید داشت. مشترکانی که PS5 دارند نیز می توانند بازی ها را از مجموعه عناوین انتخاب شده باز دارند.

دو راه برای ادعای این بازی ها از کنسول شما وجود دارد. نماد PlayStation Plus را از صفحه اصلی PlayStation انتخاب کنید تا بازی های موجود در حال حاضر ، به علاوه عناوین ادعا شده قبلی را مشاهده کنید. بازی های مورد ادعا را می توان مجدداً از این صفحه بارگیری کرد. همچنین می توانید از طریق فروشگاه شبکه PlayStation بروید و PS Plus را در منوی سمت چپ انتخاب کنید.

راه دیگر به شما این امکان را می دهد که بازیها را مستقیماً از فروشگاه PlayStation تا زمانی که بارگیری خودکار فعال است. پس از تنظیم این مورد ، می توانید بازی های مورد نظر خود را از صفحه وب انتخاب کنید و از راه دور در کنسول شما بارگیری شوند.

Hunter’s Arena: Legends – PS4/PS5 (تا 6 سپتامبر)

تازه از دسترس خارج شده است ، Hunter’s Arena یک بازی رزمی PvE 30 نمایشی است که به جای فرمت سنتی تیرانداز بر روی نبردهای متمرکز تمرکز می کند. برای یافتن غنیمت ارزشمند و کسب امتیاز تجربه ، وارد سیاه چال ها می شوید و با شیاطین مبارزه می کنید. از آنچه پیدا کرده اید برای بازی با سایر بازیکنان در میدان جنگ استفاده کنید.

Plants vs Zombies: Battle For Neighborville در PS4 (تا 6 سپتامبر)

حق رای دادن Plants vs Zombies با یک تیرانداز سوم شخص دیگر که به شما امکان می دهد گیاهان یا زامبی ها را در حالت های چند نفره مشارکتی یا رقابتی کنترل کنید. این بازی دارای 20 کلاس شخصیت قابل تنظیم است که هریک دارای نقاط قوت ، ضعف و توانایی های منحصر به فرد خود هستند.

Tennis World Tour 2 – PS4 (تا 6 سپتامبر)

شما می توانید کنترل را در دست بگیرید یکی از برترین بازیکنان تنیس جهان در حالت رتبه بندی شده و حالت حرفه ای ، یا مسابقات چند نفره تک نفره و دو نفره را در مقابل سایر بازیکنان بصورت آنلاین یا روی نیمکت انجام دهید. این بازی حتی به شما امکان می دهد بازیکن خود را بسازید ، بنابراین می توانید تلاش کنید تا آنها را به یک ستاره تبدیل کنید.

مجموعه PlayStation Plus – فقط PS5

کسانی که دارای پلی استیشن 5 و مشترک PlayStation Plus شوید و اکنون به مجموعه ای از بازی های PS4 دسترسی داشته باشید. بازی ها را می توان در هر زمان ادعا کرد و تا زمانی که اشتراک فعال وجود داشته باشد قابل پخش است. ترکیب فعلی ، از سونی و استودیوهای شریک ، شامل موارد زیر است:

 • Batman: Arkham Knight

 • Battlefield 1

 • Bloodborne

 • Call of Duty: Black Ops III-Zombies Chronicles Edition

 • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

 • Days Gone

 • Fallout 4

 • Final Fantasy XV Royal Edition

 • God of War

 • پسر دوم بدنام

 • Monster Hunter: World

 • Mortal Kombat X

 • Persona 5

 • Ratchet and Clank

 • زیست محیط خطر Resident Evil 7

 • آخرین نگهبان

 • The Last of Us Remastered

 • Uncharted 4: A Thief’s End

 • تا سپیده دم


بازی های رایگان Prime Prime Gaming (Twitch Prime)

Prime Gaming (که قبلاً به عنوان Twitch Prime شناخته می شد) یک سرویس اشتراک است که هر ماه غارت درون بازی ، بازی های رایگان و بسیاری از مزایای دیگر را ارائه می دهد. هزینه این سرویس 12.99 دلار در ماه با یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه است یا همراه با اشتراک 119 دلاری Amazon Prime شما ارائه می شود. به صفحه Prime Gaming بروید ، به بخش “Games with Prime” بروید و دکمه ادعا در کنار عناوین مورد نظر شما.

برای انجام بازی های ارائه شده توسط Prime Gaming ، باید راه انداز بازی های آمازون را بارگیری کنید. روی پیوند “بارگیری و پخش” که در کنار دکمه ادعا ظاهر می شود ، کلیک کنید. در پنجره بازشو ، روی پیوندی که می گوید بارگیری برنامه های بازیهای آمازون (Windows) کلیک کنید تا راه انداز نصب شود. پس از نصب ، می توان بازی های Prime Gaming را از طریق راه انداز ادعا کرد.

یک تلفن معمولی گمشده (تا 1 سپتامبر)

اگر تلفن شخصی را پیدا کردید ، چه می کنید؟ در این بازی پازل تعاملی که به مسائل LGBTQ می پردازد ، می توانید در دستگاه گمشده حرکت کرده ، وارد زندگی آنها شوید و در نهایت آنچه را که برای صاحب آن اتفاق افتاده است کشف کنید.

تلفن گمشده دیگر: داستان لورا (تا سپتامبر . 1)

جانشین معنوی تلفن گم شده شخصی به نام لورا را پیدا کرده است. او قربانی یک کمپین آزار و اذیت شده است ، اما باید بدانید که سرنوشت او چه شد.

Battlefield V (تا 1 سپتامبر)

تیرانداز اول شخص جنگ جهانی دوم Battlefield V شامل داستانهای قابل پخش است که حول وقایع زندگی واقعی در طول جنگ متمرکز شده است. این بازی بر گیم پلی مبتنی بر مهمانی ، شخصی سازی شخصیت ها و چندین حالت چند نفره از جمله مکانیک های نبرد رویال متمرکز است.

ایندیانا جونز و سرنوشت آتلانتیس (تا 1 سپتامبر)

این بازی کلاسیک ماجراجویی اشاره و کلیک ایندیانا جونز را در دستور کار نازی ها قرار می دهد تا آثار باستانی را در جستجوی شهر گمشده آتلانتیس بدزدد. این بازی به بازیکن اجازه می دهد تا درباره نحوه ادامه روند بازی تصمیم گیری کند.

Lost Horizon 2 (تا 1 سپتامبر)

در این بازی ماجراجویی اشاره و کلیک ، سرباز بریتانیایی باید خانواده خود را در سالهای اولیه جنگ سرد از شر دشمنان قدرتمند نجات دهد.

مسخ (تا 1 سپتامبر)

بر اساس کار فرانتس کافکا ، این بازی ماجراجویی شما را در کنترل مردی قرار می دهد که به حشره تبدیل شده است. هنگامی که سعی می کنید حقیقت مربوط به وضعیت جدید خود را باز کنید ، یک جهان سورئال کاوش کنید.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

Planet Alpha (تا 1 سپتامبر)

شما باید در یک بازی بیگانه عجیب و غریب در یک بازی که عملکرد platforming را با حل معما و عناصر مخفی کاری ترکیب می کند ، زنده بمانید. فرار از دشمنان خطرناک ، اجتناب از موانع محیطی ، و چرخه شب و روز سیاره را کنترل کنید تا راه خود را بیابید.

فایل های مخفی: Tunguska (تا 1 سپتامبر)

این نکته و بازی ماجراجویی کلیک کنید ، نینا در سراسر جهان سفر می کند تا پدر گمشده خود را پیدا کند. به نظر می رسد ناپدید شدن او ممکن است ربطی به رویداد مرموز تونگوسکا در سال 1908 داشته باشد. and-click بازی ماجراجویی Sam & Max Hit the Road شخصیت های اصلی را در جستجوی خود برای یافتن یک پای گنده گمشده هنگام سفر در سایت های گردشگری آمریکایی دنبال کنید.


بازیهای رایگان Steam

Steam دارای بازیهای رایگان است که می توانید بارگیری کنید در هر زمان ، اما عناوین رایگان برای مدت محدود یک اتفاق نادر است. در صورت یافتن یک بازی رایگان ، می توانید مانند معمول آن را در Steam خریداری کنید ، اما به جای بررسی آن ، به طور خودکار به کتابخانه شما اضافه می شود.

اگر دارید یک کد Steam Key ، می توانید با راه اندازی سرویس گیرنده Steam و کلیک روی منوی بازیها> فعالسازی یک محصول در Steam بازی را ادعا کنید. برای تکمیل مراحل و دریافت بازی خود ، دستورالعمل ها را دنبال کنید. همچنین ممکن است لازم باشد قبل از وارد کردن کد ، حساب Steam خود را با خرده فروش آنلاین دیگر (به عنوان مثال Humble Bundle) وصل کنید.

شبها به رویاها (تا زمان عرضه)

معلوم می شود که سگا چند کد Steam دیگر برای جشن 60 سالگی خود دارد. ایمیل خود را ثبت کنید در Sega ، سپس یک کلید بازی کلاسیک کنسول شبها به رویاها در ایمیل شما.

Crusader King II (اکنون رایگان)

بازی بزرگ استراتژیک Crusader Kings III استقبال خوبی شده است ، اما می توانید این تجربه را به صورت رایگان پیش نمایش کنید. Paradox Interactive Crusader Kings II را به صورت رایگان بازی کرده است و به بازیکنان این امکان را می دهد ببینید هیجان از چه قرار است در حالی که بازی اصلی در Steam رایگان است ، بسیاری از DLC های بازی هنوز پرداخت می شوند.

مجموعه بی پایان فضای

شما می توانید بازی استراتژیک 4X Endless Space و DLC Disharmony آن را مستقیماً از توسعه دهنده به لطف بستر Games2gether خود. برای مشاهده یک حساب کاربری ، صفحه پاداش (نماد کنونی در گوشه بالا سمت راست) را باز کنید تا بازی رایگان خود را مشاهده کنید. فقط کافیست حساب Steam خود را پیوند دهید تا کلید Steam رایگان را دریافت کرده و 10 دلار پس انداز کنید.

Samorost (اکنون رایگان)

بازی پازل سورئالیستی اشاره و کلیک Samorost در ابتدا در سال 2003 منتشر شد ، اما اکنون با صداها ، گرافیک و موسیقی جدید تقویت شده بازسازی شده است. توسعه دهنده بازی را برای همیشه رایگان کرده است.

Total War: Shogun 2 – Battle of Kawagoe (اکنون رایگان است) می توانید نقشه Battle of Kawagoe را به صورت رایگان بگیرید. در ابتدا به عنوان پاداش پیش سفارش در سال 2011 منتشر شد ، اما اکنون هرکسی می تواند نبرد افسانه ای را انجام دهد که باعث شد قبیله هوجو تحت پوشش شب علیه قبیله های اوسوگی ، اوگیگاتسو و آشیکاگا حمله کنند.

بازیهای رایگان Xbox Live Gold

Xbox Live Gold ردیف حق بیمه خدمات بازی آنلاین Xbox Live است که 9.99 دلار در ماه یا هزینه دارد 24.99 دلار برای سه ماه. همچنین شامل هزینه Xbox Game Pass Ultimate می باشد. از جمله امتیازات بسیاری که هر ماه دریافت می کنید بازی های رایگان Xbox است. در حالی که عناوین اصلی Xbox و Xbox 360 متعلق به شما است ، بازی های Xbox One فقط تا زمانی که اشتراک فعال Xbox Live Gold داشته باشید قابل اجرا هستند.

برای مطالبه بازی های رایگان خود با اشتراک Xbox Live Gold ، به قسمت Gold در کنسول Xbox One خود بروید یا از این صفحه دیدن کنید روی رایانه تا صف بازی را برای بارگیری در کنسول خود قرار دهید. بازیها در 1 و 16 هر ماه اضافه می شوند.

سیاره گمشده 3 (تا 15 اوت)

در شرایط خصمانه سیاره E.D.N. شرکت کنید سوم در این تیرانداز ، شما وظیفه دارید منابع اصلی را جمع آوری کنید تا بتوانید پایگاه خود را تقویت کنید. در طول راه ، باید با عناصر خشن و بیگانگان خطرناک مبارزه کنید.

Darksiders III (تا 30 اوت)

بازی به عنوان خشم ، یکی از چهار سوار آخرالزمان در تلاش او برای شکار هفت گناه کشنده. برخلاف نوشته های قبلی این سری ، این بازی دارای گیم پلی Metroidvania و Souls است.

Garou: Mark of the Wolves (16 تا 31 اوت)

این بازی کلاسیک مبارزه ای SNK آخرین ورودی سریال Fatal Fury است. این سیستم دارای سیستم موقعیت تاکتیکی تخلف است که به شما امکان می دهد آسیب بیشتری را وارد کرده و حملات خاصی را پس از وارد شدن مقدار مشخصی از آسیب انجام دهید. سیستم Just Defend همچنین به بازیکنان برای جلوگیری از حملات در آخرین لحظه پاداش می دهد.

Yooka-Laylee (16 اوت- 15 سپتامبر)

به عنوان جانشین معنوی Banjo- سری Kazooie از پلتفرمرهای سه بعدی ، Yooka-Laylee دارای ویژگی های شخصیتی دو در یک است که به بازیکن اجازه می دهد با دشمنان بجنگد ، موارد را جمع آوری کند و با استفاده از توانایی های مختلف معماها را حل کند.


بازی های رایگان متفرقه

هر بازی رایگان بخشی از یک برنامه یا ابتکار بزرگتر نیست. اگر هدیه ای تصادفی یا بارگیری بدون DRM پیدا کردیم ، آنها را در زیر به اشتراک می گذاریم.

Apogee Classics

قبل از اینکه 3D Realms سری Duke Nukem را ایجاد کند ، این شرکت بازی های ماجراجویی برای MS-DOS تحت نام Apogee Software Productions. اگر در 3drealms.com حساب ایجاد کردید ، می توانید چندین بازی را به صورت رایگان دریافت کنید. بازی های مورد ادعا در قسمت My Games (بازی های من) ظاهر می شوند که می توانید آنها را مستقیماً در رایانه بارگیری کنید. در اینجا لیستی از بازی های Apogee وجود دارد:

مجموعه بازی Blizzard

Blizzard Arcade Collection نسخه های قطعی سه بازی کلاسیک را گرد هم می آورد: 1994 اکشن پلتفرمر Blackthorne ، 1993 پازل پلتفرمر The Lost Vikings و بازی مسابقه ایزومتریک Rock N ‘Roll Racing 1994. در حالی که Blizzard انتظار دارد شما 20 دلار برای نسخه های پیشرفته بپردازید ، همچنان می توانید بارگیری و پخش را انجام دهید بازی های اصلی بدون نیاز به پرداخت.

The Elder Scrolls: Arena

The Elder Scrolls: Arena اولین ورودی در سری محبوب Bethesda است و از سال 2004 رایگان است. بازی کامل در وب سایت . این مجموعه فضاهای طراحی شده را با مناطق ایجاد شده رویه ای ترکیب می کند تا یک بازی وسیع و قابل کاوش به مراتب بزرگتر از آنچه معمولاً در دهه 90 ممکن بود ایجاد کند.

The Elder Scrolls II: Daggerfall

Daggerfall از سال 2009 رایگان است. آن را از وب سایت Bethesda دریافت کنید. مانند Arena ، Daggerfall دارای هزاران شهر و سیاه چال برای کاوش ، و همچنین صنفی برای پیوستن است که خطوط جستجوی خود را ارائه می دهند.

Marathon Trilogy

قبل از اینکه بانجی Halo را برای مایکروسافت توسعه دهد ، شرکت Marathon را ایجاد کرد ، یک کلون Doom در فضا که یک پیشینی معنوی برای ماجراهای Master Chief محسوب می شود. بانجی Marathon ، Marathon 2: Durandal و Marathon Infinity را در اواسط دهه 90 توسعه داد ، سپس قبل از خرید مایکروسافت کد منبع را به صورت عمومی منتشر کرد. اکنون ، Aleph One پشتیبانی و توسعه بازی ها را ادامه می دهد ، که می توانید آنها را بارگیری کرده و در اینجا بازی کنید.

StarCraft

Blizzard StarCraft: Remastered را در سال 2017 منتشر کرد ، بنابراین بازی اصلی استراتژی زمان واقعی و دنباله آن را برای بازی رایگان کرد. می توانید StarCraft Anthology را بارگیری کنید ، که بازی اصلی را با Brood War بسته بندی کرده است بسته توسعه و StarCraft II: Wings of Liberty به صورت رایگان.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *