بازی ها, بیا سایت ایران

بهترین بازی های ویدئویی داستانی در فیلم ها

این هفته شاهد اکران Free Guy هستیم ، فیلم جدید رایان رینولدز که در آن بازی NPC را در یک بازی آنلاین چندنفره انبوه ، Free City بازی می کند ، که در حال تعطیلی است. هیچ بازی واقعی City Free (هنوز) وجود ندارد ، اما ما را به فکر بازی های ویدئویی تخیلی دیگر از فیلم ها انداخت. بیایید شبیه ساز قدیمی Universal را برای بازی بهترین بازی های ویدئویی در فیلم روشن کنیم.


Global Thermonuclear War From War Games

بازی های جنگی سال 1983 اولین فیلم بازی های ویدئویی واقعاً مهم بود ، با بازی متیو برودریک در نقش هکر نوجوان دیوید لایتمن ، که با تماس تلفنی با سرورهای تصادفی زمان را از بین می برد. هنگامی که او به طور تصادفی به NORAD نفوذ می کند ، فهرست آنها را برای بازی ها اسکن می کند و جنگ جهانی هسته ای را آغاز می کند. دیوید آن را برای شبیه سازی با تکنولوژی بالا از جنگ موشکی ضد کمیت استفاده می کند ، اما او نمی داند که این یک ابر رایانه برای افزایش سطح تهدید در زندگی واقعی است. اکنون مرد ما باید با ماشین کار کند تا مانع از پرتاب هسته ای و نابودی تمام زندگی روی زمین شود. (جریان بازی های جنگی در پلوتو تلویزیون .)


سیاه چاله از بهشت ​​سیاه

اگر ژیل را ندیده اید درام مارچاند 2010 Black Heaven ، باید آن را ببینید. این فیلم داستان گاسپارد را روایت می کند ، یک مرد جوان فرانسوی که توسط یک زن بلوند زیبا تحت محاصره قرار می گیرد و او را وارد سیاه چاله می کند ، یک بازی آنلاین چند نفره انبوه با شباهت های نگران کننده با دنیای واقعی. بخش قابل توجهی از زمان نمایش این فیلم در دنیای دیجیتال سپری می شود ، و برخی از تصمیمات طراحی واقعا جالب و جلوه های جوی وجود دارد که باعث می شود بسیار جالب به نظر برسد. ( اجاره یا خرید Black Heaven. )


نینجا نینجا انقلاب از اسکات پیلگریم در مقابل. جهان

اسکات پیلگریم در مقابل. جهان بدیهی است که از هر نظر غرق فرهنگ بازی های ویدئویی است ، زیرا قهرمان داستان ما از دشمنان سرنگون شده سکه دریافت می کند و حتی برای بازگشت از مرگ از 1-Up استفاده می کند. اما تنها یک بازی تخیلی واقعی در معرض نمایش قرار دارد و آن عنوان بازی اکشن Ninja Ninja Revolution است. بدیهی است که بر اساس DDR ، بازی ترکیبی از حرکت های شیک پا با ژست های جالب برای شکست دادن جنگجویان نینجا است. به نظر می رسد مقدار زیادی سرگرم کننده است و من را متعجب می کند که چرا هیچ کس تا به حال یک بازی اکشن ریتم مبارزه محور را به طور واقعی ساخته است. (جریان اسکات پیلگریم در مقابل جهان در Netflix .)


The Bishop Of Battle From Nightmares

کابوس ها 1983 یک گلچین وحشتناک بود فیلم سوار بر روی کتهای Creepshow سال قبل. از چهار قسمت آن ، به یاد ماندنی ترین اسقف نبرد بود ، با بازی امیلیو استوز در نقش موش صحرایی J.J. Cooney ، بهترین بازیکن در مرکز خرید محلی خود. وسواس زیادی برای رسیدن به سطح افسانه ای سیزدهم در The Bishop Of Battle ، عنوان مبارزه سه بعدی عرصه wireframe ، J.J. شب هنگام وارد بازی می شود تا سخت ترین بازی خود را انجام دهد. متأسفانه ، این کار با بیرون آمدن دشمنان بازی از کابینت و مکیدن او برای پایان عمر دیجیتالی به پایان می رسد. ( کابوس ها در حال حاضر پخش نمی شوند ، اگرچه Creepshow در لرزش .)


مسابقه کشتار از Wreck-It Ralph

دنیای Wreck-It Ralph همه چیز مربوط به بازی های ویدئویی است و در حالی که مسابقه کارتینگ Sugar Rush سرگرم کننده به نظر می رسد ، ما واقعاً می خواهیم فرصتی برای بازی Slaughter Race از قسمت بعدی داشته باشیم. این عنوان الهام گرفته از بازی Grand Theft چند نفره به شخصیت ها اجازه می دهد تا در اطراف حرکت کنند ، باعث خسارت وسیع به اموال شوند و عموماً درگیر ضرب وشتم وسایل نقلیه و شبه قتل شوند. هنگامی که وانلوپه فون شویتز وارد سیستم می شود تا نوع جدیدی از ماجراجویی را تجربه کند ، همه چیز بسیار عجیب و غریب می شود. (جریان Wreck-It Ralph در Disney+ .)


تسلط از هرگز نگو هرگز دیگر

حق رای دادن جیمز باند همیشه دوست دارد در به روندهای فرهنگی آن روز ، بنابراین تعجب آور نیست که در سال 1983 هرگز هرگز نگو 007 مجبور به انجام یک بازی ویدیویی شد. Domination یک بازی مبارزه ای استراتژیک وایر فریم سه بعدی است که توسط شخصیت شرور ماکسیمیلیان لارگو دوست دارد ، که باند را به کنسول می زند و با او برخورد می کند و بازنده با یک سری شوک های الکتریکی رو به افزایش مجازات می شود. خانه نرم افزاری افسانه ای بریتانیایی Psygnosis از بازی جهانی سلطه در سال 1993 از آن الهام گرفته است ، اما شما مجبورید شوک های الکتریکی را خودتان انجام دهید. (اجاره یا خرید دیگر هرگز هرگز نگو .)


Starfighter From The Last Starfighter

1984 The Last Starfighter در اوج رونق بازی ظاهر شد ، با خط داستانی که هزاران گیمر را متقاعد کرد که مهارت های آنها می تواند جهان را نجات دهد. هنگامی که نوجوان تریلر پارک ، الکس روگان ، امتیاز جهانی را برای Starfighter تعیین می کند ، بیگانه ای که آن را ایجاد کرده است او را می رباید تا از توانایی های خود برای مقابله با شورش فرازمینی استفاده کند. در قسمت پایانی فیلم ، آنها وعده عنوان بعدی بازی Last Starfighter از آتاری را می دهند ، اما هرگز این اتفاق نیفتاد زیرا تایتان های بازی های ویدئویی قبل از اکران فیلم را دیدند ، تصمیم گرفتند که شکست بخورد و توسعه را متوقف کردند. ( اجاره یا خرید آخرین ستاره جنگی .)


Existenz

اواخر دهه 90 اوج وحشت واقعیت مجازی بود ، زیرا فیلمسازان از مفهوم گرفتار شدن در دنیای دیجیتال وحشت زده شده بودند. این کار را به استاد وحشت کانادایی دیوید کروننبرگ بسپارید تا با Existenz سال 1999 به سطح دیوانه واری برسد. بازی عنوان یک تجربه عمیقاً همهجانبه است که از طریق رابط بیوتکنولوژیکی “غلاف بازی” متصل به ستون فقرات بازیکن ارائه می شود. بازی جدید طراح آلگرا گلر ، ExistenZ ، یک خلاقیت بسیار عجیب و چند لایه است که شما را وادار به پرسش از واقعیت می کند. (جریان Existenz در Showtime و fuboTV .)


Brainscan

بحث در مورد اینکه آیا بازی های ویدئویی بر رفتارهای زندگی واقعی تأثیر می گذارد و دهه هاست ادامه دارد و فیلم ترسناک Brainscan در سال 1994 آن توپ را گرفت و با آن دوید. ادوارد فورلانگ در نقش مایکل برور بازی می کند که بازی اصلی را از طریق یک شرکت سایه دار سفارش می دهد. هنگامی که او آن را بالا می کشد ، یک شخصیت مرموز معروف به ترفندگر او را تشویق می کند تا بی رحمانه یک شخصیت درون بازی را بکشد و پای آنها را قطع کند. وقتی از سیستم خارج می شود ، متوجه می شود که همان قتل در دنیای واقعی اتفاق افتاده است. تریکستر به زودی از بازی خارج می شود ، مایکل را با موسیقی Primus عذاب می دهد و سعی می کند او را مجبور به کشتن افراد دیگر کند. اما آیا واقعاً همه چیز آنطور که به نظر می رسد ساده است؟ البته نه ، این یک فیلم ترسناک است ، حداقل باید یک پایان غلط داشته باشد. ( اجاره یا خرید Brainscan .)


بازی

آلبرت پیون یکی از بازرگانان مورد علاقه ماست و ماجراجویی علمی-تخیلی 1993 او بازی بسیار سرگرم کننده است. وقتی گروهی از نوجوانان حومه ای این شانس را پیدا می کنند که یک بازی جدید (که به آن Arcade نیز گفته می شود) بتا را آزمایش کنند ، نمی دانند که این بازی به نوعی با ترکیب سلول های مغزی یک کودک خردسال ساخته شده است که به ضرب و شتم کشته شده و اکنون در داخل به دام افتاده است. این نرم افزار ، بدخواهانه گیمرها را شکار می کند. فیلمنامه یک تلاش اولیه توسط دیوید اس گویر بود ، که کارهای بسیار بزرگتری را پشت سر گذاشته است. در واقع دو نسخه از Arcade وجود دارد ، زیرا برخی از جلوه های ویژه باید پس از تهدید دیزنی برای شکایت از آنها دوباره ساخته شود. (جریان بازی در Tubi و پلوتو تلويزيون .)

مرد رایگان به سینماها می رود 13 آگوست

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *