ابزارهای ساخت وب سایت و اپلیکیشن, بیا سایت ایران

بهترین خدمات میزبانی وب برای سال 2021

اگر صاحب کسب و کاری با هر اندازه ای هستید، میزبانی وب یک گزینه نیست. این یک ضرورت است بسیاری از فعالیت های روزانه ما شامل تحقیق در مورد موضوعات آنلاین است، بنابراین کسب و کار شما به یک وب سایت قابل اعتماد و قابل دسترسی نیاز دارد، حتی اگر صفحات به سادگی مکان، اطلاعات تماس، و ساعات کار را به طور خلاصه توضیح دهند.

این صفحات به سادگی وجود دارند. صداهای بسیار زیادی در شبکه جهانی وب وجود دارد، و دهان به دهان به تنهایی شما را خیلی آنلاین نمی کند. روزهایی که کسب و کارها در صفحات زرد فهرست می شوند، گذشته است: اگر شما را در یک موتور جستجو پیدا نکنید، کسب و کار شما از نظر مشتری وجود ندارد. کسب و کارها برای ایجاد حضور آنلاین به یک وب سایت قابل اشتراک نیاز دارند. بدون وب سایت، هیچ قابلیت کشف ندارید و بنابراین، هیچ درآمدی کسب نمی کنید. مسلما، میزبانی وب منحصراً یک سرمایه گذاری تجاری نیست. اگر قصد دارید یک سایت شخصی، وبلاگ یا پروژه را میزبانی کنید، خدمات میزبانی نیز بسیار ارزشمند هستند. صرف نظر از هدف وب سایت شما، خدمات لیست شده در اینجا شما را تحت پوشش قرار داده است.

اولین گام در ایجاد حضور آنلاین شما، یافتن میزبان وب است، شرکتی که فایل های وب سایت شما را در سرورهای خود ذخیره می کند و آنها را به شما تحویل می دهد. مرورگرهای خوانندگان و مشتریان Bluehost، یک برنده PCMag Business Choice، یک گزینه پیشنهادی برای خوانندگان است.

خدمات میزبانی وب مقادیر متفاوتی از انتقال ماهانه داده، ذخیره سازی، ایمیل و سایر ویژگی ها را ارائه می دهند. حتی نحوه پرداخت شما (پرداخت های ماه به ماه در مقابل پرداخت سالانه) نیز می تواند کاملاً متفاوت باشد، بنابراین صرف زمان برای ترسیم دقیق آنچه شرکت شما برای موفقیت آنلاین نیاز دارد ضروری است. بسیاری از این شرکت‌ها همچنین خدمات میزبانی Reseller را ارائه می‌کنند که به شما اجازه می‌دهد با ارائه میزبانی به مشتریان خود بدون نیاز به چرخش سرورهای خود.

بهترین معاملات میزبانی وب دوشنبه سایبری این هفته*

*تخفیف‌ها توسط شریک ما انتخاب می‌شوند، TechBargains


 • HostGator
  1.74 دلار در ماه + ثبت دامنه رایگان

  (قیمت لیست 6.95 دلار در ماه)

 • Domain.com
  3.75 دلار در ماه برای طرح اولیه

 • خدادادی
  5.99 دلار در ماه برای طرح اقتصادی

  (قیمت لیست 8.99 دلار در ماه)

 • BlueHost
  2.65 دلار در ماه برای میزبانی مشترک

  (قیمت لیست 9.99 دلار در ماه)

 • میزبانی وب هاستینگر
  1.39 دلار در ماه برای تک اشتراکی

  (قیمت لیست 9.49 دلار در ماه)

شما همچنین باید با سطوح مختلف میزبانی وب در دسترس آشنا شوید. در تحقیقات خود، برنامه های میزبانی مشترک، سرور خصوصی مجازی (VPS)، هاست اختصاصی و برنامه های میزبانی وردپرس را خواهید یافت. هر لایه مشخصات و ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد که باید برای تجزیه و تحلیل آنها وقت بگذارید. ما آنها را از بین خواهیم برد.

شما می توانید به نظرات ما اعتماد کنید

از سال 1982، PCMag هزاران محصول را آزمایش و رتبه بندی کرده است تا به شما در تصمیم گیری بهتر برای خرید کمک کند. (نگاه کنید چگونه آزمایش می کنیم.)

میزبان وب اشتراکی چیست؟

Shared Hosting  میزبانی وب است که در آن ارائه دهنده چندین سایت را روی یک سرور واحد قرار می دهد. به عنوان مثال، سایت A یک سرور را با سایت B، سایت C، سایت D و سایت E به اشتراک می گذارد. نکته مثبت این است که چندین سایت هزینه سرور را به اشتراک می گذارند، بنابراین میزبانی وب اشتراکی معمولاً بسیار ارزان است. این میزبان وب ارزان است. در واقع، می‌توانید گزینه‌ای را با کمتر از 10 دلار در ماه پیدا کنید. واقعاً چیز زیادی شما را از آنها جدا نمی کند. مطمئناً می توانید در اتاق خواب را ببندید، اما همچنان می توانند در آشپزخانه و حمام برای شما کابوس ایجاد کنند. از نظر میزبانی وب، همه سایت‌ها منابع یک سرور واحد را به اشتراک می‌گذارند، بنابراین افزایش شدید ترافیک در سایت A ممکن است بر عملکرد سایت‌های همسایه تأثیر بگذارد. حتی این امکان وجود دارد که سایت دیگری بتواند سرور مشترک را به طور کامل از بین ببرد، اگر به اندازه کافی از کار بیفتد.

میزبانی وب VPS چیست؟

میزبان VPS شبیه میزبانی مشترک در چندین سایت است همان سرور را به اشتراک بگذارید، اما شباهت ها به همین جا ختم می شود. از نظر مسکن، میزبانی VPS مانند اجاره آپارتمان خود در یک ساختمان بزرگتر است. شما نسبت به موقعیت هم اتاقی که در بالا ذکر شد، منزوی تر هستید. هنوز هم ممکن است یک آپارتمان همسایه باعث آزار شما شود، اما احتمال آن بسیار کمتر است. از نظر میزبانی وب، افزایش ترافیک سایت A تقریباً تأثیر زیادی بر سایت B یا سایت C نخواهد داشت. همانطور که انتظار دارید، میزبانی VPS بیشتر از میزبانی مشترک هزینه دارد. تقریباً 20 تا 60 دلار در ماه پرداخت خواهید کرد.

Best Web Hosting Servicesمیزبان وب اختصاصی چیست؟

میزبان اختصاصی، از سوی دیگر، هم قدرتمند و هم گران است. این برای سایت‌هایی که به مقدار باورنکردنی منابع سرور نیاز دارند، رزرو شده است.

برخلاف میزبانی مشترک یا VPS، میزبانی اختصاصی وب‌سایت شما را به تنها مستاجر سرور تبدیل می‌کند. برای گسترش استعاره مسکن، داشتن یک سرور اختصاصی مانند مالکیت خانه خود است. به این معنی که وب سایت شما از تمام قدرت سرور استفاده می کند و هزینه امتیاز را می پردازد. اگر به دنبال یک سایت پرقدرت – یک عمارت آنلاین برای کسب و کار خود هستید – میزبانی اختصاصی راهی برای رفتن است. با این اوصاف، بسیاری از خدمات میزبانی وب اختصاصی شما را با مسائل فنی مدیریت می‌کنند، همان‌طور که مالکان خانه مدیریت تعمیر و نگهداری را دارند که اجاره‌کنندگان معمولاً آن را به صاحبخانه‌های خود واگذار می‌کنند.

در موضوع میزبانی اختصاصی، بسیاری از خدمات میزبانی وب نیز انجام می‌دهند. ارائه میزبانی مدیریت شده در این نوع هاست، میزبان وب به عنوان بخش فناوری اطلاعات شما عمل می کند که تعمیر و نگهداری سرور را انجام می دهد. این گزینه میزبانی چیزی است که معمولاً با سرورهای اختصاصی پیدا می‌کنید، بنابراین یک  است. کسب و کارافزودن محور. به طور طبیعی، چند دلار به هزینه میزبانی اضافه می‌کند، اما اگر منابع یک سرور اختصاصی را دارید، چیزی نمی‌تواند به ضرر شما باشد.

چیست. آیا میزبانی وب وردپرس است؟

هاست وردپرس برای افرادی است که می خواهند سایت خود را در پشت سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس (CMS) از WordPress.org بسازند. راه‌های متعددی برای راه‌اندازی فروشگاه با استفاده از این پلتفرم وبلاگ‌نویسی و سایت‌سازی رایگان و منبع باز وجود دارد.

در صورت ایجاد یک سایت خود میزبان، بیشترین قابلیت‌های ساخت وب را به دست خواهید آورد. این معمولاً شامل انتقال CMS رایگان وردپرس به سرور یا ثبت نام برای طرح وردپرس بهینه شده میزبان وب است. با یک طرح بهینه‌سازی شده، میزبان به‌طور خودکار موارد پشتیبان را مدیریت می‌کند، بنابراین لازم نیست نگران به‌روزرسانی افزونه‌ها و CMS و فعال کردن پشتیبان‌گیری خودکار. در این موارد، محیط وردپرس معمولاً از قبل روی سرور نصب می‌شود.

همچنین می‌توانید وب‌سایت خود را در  میزبانی کنید. WordPress.com، اما با نوع میزبانی که در بالا ذکر شد متفاوت است. WordPress.com از همان کد WordPress.org استفاده می کند، اما کد سرور را پنهان می کند و میزبانی را برای شما مدیریت می کند. از این نظر، شبیه ورودی‌های جمع‌بندی سازنده سایت آنلاین ما است. این یک راه ساده تر اما کمتر انعطاف پذیر و قابل تنظیم برای نزدیک شدن به میزبانی وردپرس است. مطمئناً آسان‌تر است، اما اگر می‌خواهید همه جنبه‌های سایت خود را اصلاح کنید، تنظیم و بهینه کنید، ممکن است برای شما مناسب نباشد.

ویژگی‌های مناسب برای کسب و کار

وقتی زمان راه‌اندازی فروشگاه فرا رسید، به دنبال میزبانی وب باشید که سرورهای اختصاصی فوق‌الذکر و همچنین پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد سکوهای سرور ابری (مانند خدمات وب آمازون یا Google Cloud)، ساخت‌های سرور سفارشی در صورت نیاز، و پشتیبانی 24/7 مشتری. بسته به تمرکز کسب و کارتان، ممکن است به یک میزبان وب نیاز داشته باشید که بتواند بازدید از صفحه یا بازدیدکنندگانی را که در رتبه های بالای هزاران یا میلیون ها قرار دارند، مدیریت کند. بسیاری از برنامه‌های میزبانی پرمشغله یک متخصص داخلی ارائه می‌کنند که می‌تواند به شما در شروع کار نیز کمک کند.

اگر قصد دارید محصولی بفروشید، به دنبال میزبان وب باشید که یک Secure Sockets Layer (SSL) ، زیرا برای محافظت از اطلاعات خرید، داده های بین مرورگر مشتری و میزبان وب را رمزگذاری می کند. احتمالاً با SSL آشنا هستید. این قفل سبز رنگی است که هنگام بازدید از یک موسسه مالی آنلاین یا فروشگاه خرده فروشی در نوار آدرس مرورگر وب شما ظاهر می شود. چند شرکت گواهینامه SSL را رایگان می اندازند. دیگران ممکن است سالیانه 100 دلار برای آن لایه امنیتی اضافی از شما دریافت کنند.

اگر از نوع میزبانی نیازهای کسب و کار خود مطمئن نیستید، ممکن است بخواهید با میزبانی وب مشترک شروع کنید. همیشه می‌توانید به یک بسته قوی‌تر و غنی‌تر از میزبانی VPS یا حتی میزبانی اختصاصی در آینده فارغ التحصیل شوید. متأسفانه، برخی از هاست ها همه انواع هاست را ارائه نمی دهند. قبل از اینکه به برنامه ای طولانی تر از یک سال متعهد شوید، چقدر انتظار دارید که وب سایت خود را توسعه دهید، و چه زودتر. ارزش آن را دارد که پیشاپیش وقت بگذارید تا مطمئن شوید میزبانی که با آن انتخاب می‌کنید می‌تواند رشدی را که برای سایت شما تصور می‌کنید فراهم کند، زیرا تعویض ارائه‌دهنده میزبانی وب در میان جریان کاری بی‌اهمیت نیست.

وقتی تصمیم گرفتید. محدوده قیمت شما، باید در نظر بگیرید که چه مدت به میزبانی وب نیاز دارید. اگر این یک پروژه کوتاه مدت است – مثلاً کمتر از یک یا دو ماه – معمولاً می توانید در صورت لغو هاست خود در مدت 60 روز، بازپرداخت دریافت کنید. برخی از شرکت ها 30 روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهند، برخی دیگر 90 روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهند. بار دیگر، انجام تکالیف مفید است.

ویژگی های میزبانی وب که نیاز دارید

بسیاری از میزبان های وب محدود ارائه می دهند. ویژگی‌ها را در بسته‌های آغازین خود دارند و سپس پیشنهادات را (گاهی اوقات به شدت) برای برنامه‌های سطح بالاتر گسترش می‌دهند. چاپ کوچک را بخوانید تا مطمئن شوید طرحی که انتخاب می کنید آنچه را که نیاز دارید ارائه می دهد. اگر برای طراحی وب سایت خود به یک برنامه سازنده سایت نیاز دارید، مطمئن شوید که میزبان وب ارزان قیمتی که انتخاب می کنید در واقع یک سازنده سایت دارد. بسیاری از آنها از شما می خواهند که برای سازنده به عنوان یک افزونه جداگانه پرداخت کنید. سازندگان وب سایت معمولاً هزینه زیادی ندارند، اما اگر بتوانید میزبان وب پیدا کنید که شامل یکی به صورت رایگان است، این پول در جیب شماست. و اگر با سرویس میزبانی شما ادغام شده باشد، به احتمال زیاد تجربه ای روان و پشتیبانی شده خواهید داشت.

همچنین می خواهید یک میزبان وب با پشتیبانی مشتری 24/7-اگر نه از طریق تلفن، در حداقل با چت انجمن‌ها، پایگاه‌های دانش، و بلیط‌های کمک همگی خوب و خوب هستند، اما گاهی اوقات شما فقط باید با یک انسان دیگر ارتباط برقرار کنید تا همه چیز در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف شود. گفته می شود، همه تیم های پشتیبانی مشتری 24/7 برابر نیستند. شرکت‌هایی مانند GoDaddy و Liquid Web دارای جوخه‌های پشتیبانی مشتری فوق‌العاده آگاه و مفید هستند – این واقعیتی است که ما در بررسی‌های عمیق خود از این خدمات میزبانی وب تأیید کردیم.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

وقتی صحبت از سیستم عامل سرور می شود، لینوکس معمولاً گزینه پیش فرض است. با این حال، برخی از سرویس‌ها گزینه‌های Linux یا Windows Server. اگر برنامه‌های سمت سرور خاصی دارید که به ویندوز نیاز دارند، مانند SQL Server یا یک برنامه سفارشی که با دات نت نوشته شده است، باید مطمئن شوید که میزبان وب شما میزبان ویندوز است. اما اجازه ندهید ایده هاست لینوکس شما را بترساند. امروزه اکثر میزبان های وب یک رابط گرافیکی یا یک کنترل پنل برای ساده سازی مدیریت سرور و مدیریت وب سایت ارائه می دهند. به جای تایپ کردن در خط فرمان، روی نمادهایی که به راحتی قابل شناسایی هستند کلیک کنید.

هستینگ ویندوز اغلب گرانتر از میزبانی لینوکس است، به خصوص در ناحیه سرور اختصاصی. همیشه اینطور نیست، اما چیزی است که باید هنگام خرید از آن آگاه باشید.

میزبان ایمیل

اگر قصد دارید در وب حضور داشته باشید. ، باید ایمیل داشته باشید. این یک راه راحت برای مشتریان و مشتریان بالقوه است تا برای شما پیام، سند Word یا فایل های دیگر ارسال کنند. خوشبختانه، اکثر میزبان های وب ایمیل را در برنامه های میزبانی خود قرار می دهند. برخی از میزبان های وب ایجاد حساب ایمیل نامحدود را ارائه می دهند (که برای رشد آینده عالی است)، در حالی که برخی دیگر مقدار محدودی را ارائه می دهند. شما، طبیعتا، باید ایمیل نامحدود بخواهید.

به این ترتیب، همه میزبان‌های وب ایمیل ارائه نمی‌دهند. برای مثال WP Engine این کار را نمی کند. در چنین مواردی، باید برای حساب های ایمیل از شرکتی غیر از میزبان وب خود ثبت نام کنید. به عنوان مثال، GoDaddy بسته های ایمیل را با شروع قیمت 5.99 دلار برای هر کاربر، در ماه می فروشد. ممکن است این یک مشکل به نظر برسد، و فقط یک چیز دیگر که باید آن را پیگیری کنید، اما در واقع برخی از مدیران وب وجود دارند که فکر می کنند جدا کردن خدمات میزبانی ایمیل و میزبانی وب هوشمندانه است. به این ترتیب، آفلاین بودن یک ارائه‌دهنده، کسب‌وکار شما را کاملاً از بین نمی‌برد.

Uptime، Uptime، Uptime!

ویژگی های ذکر شده برای تجربه میزبانی وب ارزشمند هستند، اما هیچکدام با اهمیت آپتایم سایت مطابقت ندارند. اگر سایت شما خراب باشد، مشتریان یا مشتریان نمی توانند شما را بیابند یا به محصولات یا خدمات شما دسترسی پیدا نخواهند کرد.

ما نظارت بر زمان آپدیت را به روند بررسی خود اضافه کرده ایم، و نتایج نشان می دهد که اکثر میزبان های وب این کار را انجام می دهند. کار عالی برای راه اندازی و راه اندازی سایت ها. میزبان های وب با مشکلات آپتایم در طول فرآیند بررسی به شدت جریمه می شوند و نمی توانند واجد شرایط رتبه بندی برتر باشند.

تجارت و بازاریابی

یک چیز ما است. در بررسی خدمات ذکر شده در اینجا (و بسیاری موارد دیگر) آموخته شده است که اگرچه بسته ها مشابه هستند، اما یکسان نیستند. برخی از آنها بیشتر از دیگران بر امنیت متمرکز هستند و ابزارهای ضد هرزنامه و ضد بدافزار را با هر سطح قیمتی ارائه می دهند. دیگران انواع ابزارهای ایمیل مارکتینگ را ارائه می دهند. در حالی که اکثر میزبان هایی که ما بررسی کرده ایم دارای تجارت الکترونیک داخلی هستند، ممکن است بخواهید از یک شخص ثالث قوی تر استفاده کنید e-commerce پلت فرم، مانند گزینه های انتخاب ویرایشگر ما، فروشگاه های Shopify و Wix.

اگر آماده انتخاب یک سرویس میزبانی وب عالی هستید. ، نمودار زیر را بررسی کنید تا بهترین انتخاب های PCMag را در این فضا ببینید. پس از اتمام کار، روی پیوندهای زیر کلیک کنید تا بررسی های آزمایش شده و عمیق ما را در مورد بزرگترین و بهترین نام ها در میزبانی وب بخوانید.

اگر به تازگی در بازی میزبانی وب شروع کرده اید. ، حتماً پرایمرهای ما را بررسی کنید، چگونه یک وب سایت بسازیم و نحوه ثبت نام دامنه برای وب سایت خود . بهترین دوره ها برای یادگیری نحوه ساخت وب سایت هم برای شروع عالی است.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *