ابزارهای ساخت وب سایت و برنامه, بیا سایت ایران

بهترین خدمات میزبانی وب برای 2021

اگر صاحب کسب و کاری با هر اندازه ای هستید، میزبانی وب لوکس نیست. این یک ضرورت است دنیای متصل به اینترنت بدین معناست که مشاغل باید وب سایت داشته باشند ، حتی اگر صفحات به سادگی مکان ، اطلاعات تماس و ساعات کار را مشخص کنند. . مردم از طریق بینگ، گوگل و یاهو، کسب‌وکارهای جدیدی را کشف می‌کنند – حتی کسب‌وکار محلی. روزهایی که آنها فقط شما را در صفحات زرد جستجو می کردند ، دیگر گذشته است. اگر آدرس وب سایت قابل اشتراک گذاری ندارید ، شانس شما برای ایجاد دهان به دهان آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی نیز کاهش می یابد. به عبارت دیگر ، بدون وب سایت ، بدون قابلیت کشف ، بدون پول. البته میزبانی وب فقط برای مشاغل نیست. ممکن است بخواهید میزبان یک وب سایت یا وبلاگ شخصی نیز باشید. در هر صورت ، خدمات اینجا تحت پوشش شما قرار گرفته است.

اولین قدم برای ایجاد حضور آنلاین شما یافتن میزبان وب است ، شرکتی که پرونده های وب سایت شما را روی سرورهای خود ذخیره کرده و به خوانندگان و مشتریان شما تحویل می دهد. مرورگرها Bluehost ، یک برنده PCMag Business Choice ، یک گزینه توصیه شده توسط خواننده است.

خدمات میزبانی وب مقادیر متفاوتی از انتقال ماهانه داده ها ، ذخیره سازی ، ایمیل و سایر ویژگی ها را ارائه می دهد. حتی نحوه پرداخت شما (پرداخت های ماهانه در مقابل پرداخت های سالانه) نیز می تواند بسیار متفاوت باشد ، بنابراین وقت گذاشتن برای تعیین دقیق آنچه شرکت شما برای موفقیت آنلاین نیاز دارد ضروری است. بسیاری از این شرکت ها همچنین خدمات میزبانی نمایندگی فروش را ارائه می دهند که به شما اجازه می دهد برای مشتریان خود میزبانی کنید ، بدون اینکه مجبور باشید سرورهای خود را بچرخانید.

بهترین تخفیفات میزبانی وب این هفته*

*معاملات توسط شریک ما ، TechBargains انتخاب شده است


 • HostGator
  2.64 دلار در ماه + ثبت دامنه رایگان

  (قیمت لیست 6.95 دلار در ماه)

 • Domain.com
  3.75 دلار در ماه برای برنامه اصلی

 • GoDaddy
  5.99 دلار در ماه برای طرح اقتصادی

  (لیست قیمت 8.99 دلار در ماه)

 • BlueHost
  2.75 دلار در ماه برای میزبانی مشترک

  (لیست قیمت 8.99 دلار در ماه)

 • میزبانی وب هاستینگر
  1.39 دلار در ماه برای افراد مشترک


  (لیست قیمت 9.49 دلار در ماه)

شما همچنین باید با سطوح مختلف میزبانی وب در دسترس آشنا شوید. در تحقیقات خود ، سرور خصوصی ، مجازی خصوصی (VPS) ، میزبانی اختصاصی و برنامه های میزبانی وردپرس را خواهید یافت. هر طبقه مشخصات و ویژگی های متفاوتی را ارائه می دهد که برای تجزیه و تحلیل آنها باید وقت بگذارید. ما آنها را تجزیه می کنیم.

میزبانی وب مشترک چیست؟

میزبانی مشترک میزبانی وب است که در آن ارائه دهنده چندین سایت را در یک سرور واحد قرار می دهد. به عنوان مثال ، سایت A سرور مشابهی را با سایت B ، سایت C ، سایت D و سایت E به اشتراک می گذارد. نکته مثبت این است که چندین سایت هزینه سرور را تقسیم می کنند ، بنابراین میزبانی وب مشترک به طور کلی بسیار ارزان است. این میزبان وب ارزان است. در حقیقت ، می توانید گزینه ای را با کمتر از 10 دلار در ماه پیدا کنید.

می توانید سایتهایی را که سرور شما را به اشتراک می گذارند به عنوان هم اتاقی خود در نظر بگیرید. واقعاً چیز زیادی شما را از آنها جدا نمی کند. مطمئناً می توانید در اتاق خواب را ببندید ، اما هنوز هم می توانند در آشپزخانه و حمام برای شما کابوس ایجاد کنند. در شرایط میزبانی وب، همه سایت‌ها منابع یک سرور واحد را به اشتراک می‌گذارند، بنابراین افزایش شدید ترافیک در سایت A ممکن است بر عملکرد سایت‌های همسایه تأثیر بگذارد. حتی ممکن است یک سایت دیگر بتواند سرور مشترک را به طور کامل از بین ببرد ، اگر به اندازه کافی خراب شود.

میزبانی وب VPS چیست؟

میزبانی VPS مشابه میزبانی مشترک در چندین سایت است همان سرور را به اشتراک بگذارید ، اما شباهت ها به همین جا ختم می شود. از نظر مسکن ، میزبانی VPS مانند اجاره آپارتمان شخصی خود در یک ساختمان بزرگتر است. شما بسیار منزوی تر از وضعیت هم اتاقی هستید که در بالا ذکر شد. هنوز ممکن است یک آپارتمان همسایه باعث آزار شما شود، اما احتمال آن بسیار کمتر است. از نظر میزبانی وب ، افزایش ترافیک سایت A تقریباً به همان اندازه بر روی سایت B یا سایت C تأثیر نخواهد داشت ، همانطور که انتظار داشتید ، هزینه میزبانی VPS بیشتر از میزبانی مشترک است. تقریباً 20 تا 60 دلار در ماه پرداخت خواهید کرد.

Best Web Hosting Services

میزبان وب اختصاصی چیست؟

میزبانی اختصاصی ، از طرف دیگر ، هم قدرتمند و هم گران است. این برای سایت‌هایی است که به مقدار باورنکردنی منابع سرور نیاز دارند.

برخلاف میزبانی مشترک یا VPS، میزبانی اختصاصی وب‌سایت شما را تنها مستاجر سرور می‌کند. برای گسترش استعاره مسکن، داشتن یک سرور اختصاصی مانند مالکیت خانه خود است. به این معنی که وب سایت شما از تمام قدرت سرور استفاده می کند و هزینه امتیاز را می پردازد. اگر به دنبال یک سایت قدرتمند-یک عمارت آنلاین برای مشاغل خود هستید-میزبانی اختصاصی راهی است. با این اوصاف ، بسیاری از خدمات میزبانی وب اختصاص داده شده به شما وظیفه مدیریت بکینگ ، مسائل فنی را دارند ، همانطور که صاحبان خانه تعمیر و نگهداری را که معمولاً اجاره دهندگان به صاحبخانه خود واگذار می کنند ، مدیریت می کنند.

در مورد میزبانی اختصاصی ، بسیاری از خدمات میزبانی وب نیز ارائه میزبانی مدیریت شده در این نوع میزبانی وب میزبان به عنوان بخش فناوری اطلاعات شما عمل می کند و نگهداری و نگهداری سرور را انجام می دهد. این گزینه میزبانی چیزی است که معمولاً با سرورهای اختصاصی پیدا می‌کنید، بنابراین یک  است. کسب و کار علاوه بر محور. به طور طبیعی ، این مبلغ چند دلار به هزینه میزبانی اضافه می کند ، اما اگر منابع لازم برای سرور اختصاصی را در اختیار داشته باشید ، نمی تواند باعث شکست بانک شود.

چه آیا میزبانی وب وردپرس است؟

میزبان وردپرس برای افرادی است که می خواهند سایت خود را در پشت سیستم محبوب مدیریت محتوای وردپرس (CMS) از WordPress.org بسازند. راه های متعددی برای راه اندازی فروشگاه با استفاده از این وبلاگ نویسی رایگان و منبع باز سایت وجود دارد.

اگر یک سایت میزبانی خود ایجاد کنید ، بیشترین قابلیت ایجاد وب را بدست خواهید آورد. این به طور معمول شامل انتقال CMS رایگان وردپرس به سرور یا ثبت نام در برنامه بهینه سازی شده وردپرس میزبان وب است. با یک برنامه بهینه سازی شده ، میزبان به طور خودکار موارد پشتیبان را مدیریت می کند ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد به روزرسانی افزونه ها و CMS و فعال کردن پشتیبان گیری خودکار. در این موارد ، محیط وردپرس معمولاً از قبل روی سرور نصب می شود.

همچنین می توانید وب سایت خود را در میزبانی کنید. WordPress.com، اما با نوع میزبانی که در بالا ذکر شد متفاوت است. WordPress.com از همان کد WordPress.org استفاده می کند ، اما کد سرور را پنهان می کند و میزبانی را برای شما مدیریت می کند. از این نظر ، شبیه مطالب موجود در جمع آوری سایت ساز آنلاین ما است. این یک راه ساده تر اما کمتر انعطاف پذیر و قابل تنظیم برای نزدیک شدن به میزبانی وردپرس است. قطعاً راحت تر است ، اما اگر می خواهید همه جنبه های سایت خود را تغییر دهید و تنظیم کنید و بهینه کنید ، ممکن است برای شما مناسب نباشد.

ویژگی های دوستدار کسب و کار

وقتی زمان راه اندازی فروشگاه فرا رسید ، به دنبال میزبانی وب باشید که سرورهای اختصاصی فوق را ارائه می دهد و همچنین سکوهای سرور ابری (مانند خدمات وب آمازون یا Google Cloud)، ساخت‌های سرور سفارشی در صورت نیاز، و پشتیبانی 24 ساعته از مشتری. بسته به تمرکز کسب و کارتان، ممکن است به یک میزبان وب نیاز داشته باشید که بتواند بازدید از صفحه یا بازدیدکنندگانی را که در رتبه های بالای هزاران یا میلیون ها قرار دارند، مدیریت کند. بسیاری از برنامه‌های میزبانی پرمشغله یک متخصص داخلی ارائه می‌دهند که می‌تواند به شما در شروع کار نیز کمک کند.

اگر قصد دارید محصولی را بفروشید، به دنبال میزبان وب باشید که  لایه سوکت (SSL) گواهینامه ، زیرا داده ها را بین مرورگر مشتری و میزبان وب برای محافظت از اطلاعات خرید رمزگذاری می کند. احتمالاً با SSL آشنا هستید. این قفل سبز رنگی است که در نوار آدرس مرورگر وب شما هنگام بازدید از یک موسسه مالی آنلاین یا فروشگاه خرده فروشی ظاهر می شود. چند شرکت گواهی SSL را به صورت رایگان پرتاب می کنند. دیگران ممکن است سالانه 100 دلار برای آن لایه امنیتی اضافی از شما بگیرند.

اگر از نوع میزبانی مورد نیاز مشاغل خود مطمئن نیستید ، ممکن است بخواهید با میزبانی وب مشترک ، کار کوچکی را شروع کنید. شما همیشه می توانید در یک بسته قوی تر و غنی از ویژگی ، مثلاً میزبانی VPS یا حتی میزبانی اختصاصی در آینده فارغ التحصیل شوید. متأسفانه برخی از هاست ها همه انواع هاست را ارائه نمی دهند. در نظر بگیرید که چقدر انتظار دارید وب سایت خود را توسعه دهید و چه زود ، قبل از اینکه متعهد به چیزی بیش از یک برنامه یک ساله شوید. ارزش دارد که وقت خود را از قبل صرف کنید تا مطمئن شوید که میزبانی که انتخاب می کنید بتواند رشد مورد نظر شما را برای سایت شما فراهم کند ، زیرا تغییر ارائه دهندگان میزبانی وب در جریان کار ساده ای نیست.

پس از تصمیم گیری محدوده قیمت شما، باید در نظر بگیرید که چه مدت به میزبانی وب نیاز دارید. اگر پروژه ای کوتاه مدت است-مثلاً کمتر از یک یا دو ماه-اگر در 60 روز میزبانی خود را لغو کنید ، معمولاً می توانید بازپرداخت دریافت کنید. برخی از شرکت ها 30 روز ضمانت بازگشت پول ، برخی دیگر 90 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند. یکبار دیگر ، انجام تکالیف مفید است.

ویژگی های میزبانی وب مورد نیاز شما

بسیاری از میزبان های وب محدود هستند در بسته های اولیه خود قرار داده و سپس پیشنهادات (گاهی اوقات فوق العاده) را برای برنامه های رده بالاتر گسترش می دهند. چاپ کوچک را بخوانید تا مطمئن شوید برنامه ای که انتخاب می کنید آنچه را که نیاز دارید ارائه می دهد. اگر برای طراحی وب سایت خود به یک برنامه سازنده سایت نیاز دارید، مطمئن شوید که میزبان وب ارزان قیمتی که انتخاب می کنید در واقع یک سازنده سایت دارد. بسیاری از آنها از شما می خواهند که هزینه سازنده را به عنوان یک افزودنی جداگانه بپردازید. سازندگان وب سایت معمولاً هزینه زیادی ندارند، اما اگر بتوانید میزبان وب پیدا کنید که شامل یکی به صورت رایگان است ، آن پول در جیب شماست. و اگر با سرویس میزبانی شما ادغام شده باشد، به احتمال زیاد تجربه ای روان و پشتیبانی شده خواهید داشت.

همچنین می خواهید یک میزبان وب با پشتیبانی مشتری 24/7-اگر نه از طریق تلفن، در حداقل با چت انجمن ها ، پایگاه های دانش و بلیط های راهنما همه خوب و خوب هستند ، اما گاهی اوقات فقط باید با یک انسان دیگر ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت همه چیز مرتب شود. با این وجود ، همه تیم های پشتیبانی مشتری 24/7 برابر نیستند. شرکت هایی مانند GoDaddy و Liquid Web دارای تیم های پشتیبانی مشتری بسیار آگاه و مفید هستند-واقعیتی که ما در بررسی های عمیق خود در مورد آن خدمات میزبانی وب تأیید کردیم.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

وقتی صحبت از سیستم عامل های سرور می شود ، لینوکس معمولاً گزینه پیش فرض است. با این حال ، برخی از خدمات انتخاب لینوکس یا ویندوز سرور. اگر برنامه های کاربردی خاصی در سمت سرور دارید که به ویندوز نیاز دارند ، مانند SQL Server یا یک برنامه سفارشی که در دات نت نوشته شده است ، باید مطمئن شوید که میزبان وب شما دارای میزبانی ویندوز است. اما اجازه ندهید ایده هاست لینوکس شما را بترساند. امروزه ، اکثر میزبان های وب یک رابط گرافیکی یا یک کنترل پنل برای ساده سازی مدیریت سرور و مدیریت وب سایت ارائه می دهند. به جای تایپ کردن در خط فرمان، روی نمادهایی که به راحتی قابل شناسایی هستند کلیک کنید.

هستینگ ویندوز اغلب گرانتر از میزبانی لینوکس است، به خصوص در ناحیه سرور اختصاصی. همیشه اینطور نیست، اما چیزی است که باید هنگام خرید از آن آگاه باشید.

میزبان ایمیل

اگر قصد دارید در وب حضور داشته باشید. ، باید ایمیل داشته باشید. این یک راه مناسب برای مشتریان و مشتریان بالقوه است که برای شما پیام ، سند Word یا سایر فایل ها ارسال می کنند. خوشبختانه اکثر میزبان های وب ایمیل را در برنامه های میزبانی خود قرار می دهند. برخی از میزبان های وب ایجاد حساب ایمیل نامحدود (که برای رشد آینده عالی است) ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر مبلغ محدودی را ارائه می دهند. به طور طبیعی ، شما باید ایمیل نامحدود داشته باشید.

با این وجود ، همه میزبان وب ایمیل ارائه نمی دهند. برای مثال WP Engine این کار را نمی کند. در چنین مواردی ، باید برای حساب های ایمیل شرکت دیگری به غیر از میزبان وب خود ثبت نام کنید. به عنوان مثال ، GoDaddy بسته های ایمیل را با قیمت 5.99 دلار برای هر کاربر در ماه می فروشد. این ممکن است مشکل به نظر برسد، و فقط یک چیز دیگر که باید آن را پیگیری کرد، اما در واقع برخی از مدیران وب وجود دارند که فکر می کنند جدا کردن خدمات میزبانی ایمیل و میزبانی وب هوشمندانه است. به این ترتیب ، یک ارائه دهنده آفلاین نمی تواند به طور کامل تجارت شما را تقویت کند.

Uptime ، Uptime ، Uptime!

ویژگی های ذکر شده برای تجربه میزبانی وب ارزشمند است ، اما هیچ کدام با اهمیت به روز بودن سایت مطابقت ندارد. اگر سایت شما خراب است ، مشتریان یا مشتریان نمی توانند شما را بیابند یا به محصولات یا خدمات شما دسترسی پیدا کنند.

ما نظارت بر زمان را به روند بررسی خود اضافه کرده ایم و نتایج نشان می دهد که اکثر میزبانان وب کار عالی در راه اندازی و راه اندازی سایت ها میزبانهای وب با مشکلات بهنگام در طول فرآیند بازبینی به شدت مجازات می شوند و نمی توانند از رتبه های برتر برخوردار شوند.

تجارت الکترونیک و بازاریابی

یک چیز در بررسی خدمات ذکر شده در اینجا (و بسیاری دیگر) این است که اگرچه بسته ها مشابه هستند ، اما یکسان نیستند. برخی از آنها بیشتر از دیگران بر امنیت متمرکز هستند و ابزارهای ضد هرزنامه و ضد بدافزار را با هر سطح قیمتی ارائه می دهند. دیگران انواع مختلف ایمیل بازاریابی ابزار را ارائه می دهند. در حالی که اکثر میزبانانی که بررسی کردیم دارای تجارت الکترونیکی داخلی هستند ، ممکن است بخواهید از یک شخص ثالث قوی تر e-commerce پلت فرم، مانند گزینه های انتخاب ویرایشگر ما، فروشگاه Shopify و Wix.

اگر آماده انتخاب یک سرویس میزبانی وب عالی هستید. ، برای مشاهده برترین گزینه های PCMag در فضا ، نمودار زیر را بررسی کنید. پس از اتمام کار ، روی پیوندهای زیر کلیک کنید تا نظرات عمیق و آزمایش شده ما درباره بزرگترین و بهترین نام ها در میزبانی وب را بخوانید.

اگر تازه در بازی میزبانی وب شروع کرده اید. ، مطمئن شوید که آغازگرهای ما را بررسی کنید ، نحوه ایجاد وب سایت و نحوه ثبت نام دامنه برای وب سایت خود . بهترین دوره ها برای یادگیری نحوه ساخت وب سایت هم شروع خوبی است.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *