به دنبال محصولات وردپرس Stellar هستید؟ نگاه نکنید دیگر, بیا سایت ایران

به دنبال محصولات وردپرس Stellar هستید؟ نگاه نکنید دیگر

شاید متوجه شده باشید که خانواده مارک های وب مایع ما در حال رشد است. و این مزایایی دارد.

ما هیجان زده هستیم که به اشتراک بگذاریم که برخی از مشهورترین و معتبرترین مارک هایی را که در انجمن وردپرس دوست دارید ، به خانواده وب مایع خود جذب کرده ایم-و اخیراً اعلام کردیم که در حال ایجاد خانه ای برای آنها تحت StellarWP مارک.

چرا این کار را می کنیم؟ ساده است. بیش از 40٪ از اینترنت بر روی وردپرس اجرا می شود و ما می دانیم که مشتریان ما به دنبال بهترین راه حل های مبتنی بر وردپرس هستند که به آنها کمک می کند تا سایت ها و فروشگاه های خود را بسازند. و با مجموعه ای از بهترین ها در تجارت ، ما این کار را برای مشتریان فعلی و مشتریان جدید آسان تر می کنیم. این چیزی است که ما آن را مفیدترین افراد در میزبانی

چه مزایایی دریافت خواهم کرد؟ خوب ، برای شروع ، ما اولین فروش Stellar خود را اجرا می کنیم ، جایی که 40٪ تخفیف برای همه محصولات StellarWP ارائه می دهیم-از جمله تقویم رویدادها ، iThemes ، GiveWP ، و موارد دیگر اگر طرفدار هستید و منتظر زمان مناسب بوده اید-خوب ، این زمان مناسب است!

این یک فرصت منحصر به فرد است که از 28 ژوئیه تا 4 آگوست تقریباً نصف قیمت این محصولات را خراب کنید. این مارک های برتر وردپرس دارای برخی از محبوب ترین و قابل اعتمادترین ابزارها در صنعت هستند. و به ندرت به فروش می رسند. واقعا! همه محصولات StellarWP را که در این پیشنهاد ویژه پوشش داده شده است اینجا ببینید. به یاد داشته باشید … فقط یک هفته!

اما صبر کنید – چیزهای بیشتری وجود دارد. با ما همراه باشید زیرا ما به ایجاد راه حل های خلاقانه وردپرس که شما به دنبال آن بودید ادامه می دهیم … در انتظار … همه برای ایجاد سریعتر و آسانتر ساختن سایت ها و فروشگاه های وردپرس طراحی شده اند.

درباره StellarWP اینجا بیشتر بخوانید.

درباره نویسنده

وب مایع

وب مایع به محتوای آنلاین قدرت می بخشد ، تجارت ، و بالقوه برای کارآفرینان SMB و طراحان ، توسعه دهندگان و آژانس های دیجیتالی که برای آنها ایجاد می کنند. برای اطلاع از آخرین مطالب ما در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *