بیا سایت ایران, خانواده مارک های وب مایع LearnDash را بدست می آورند و StellarWP را رشد می دهند

خانواده مارک های وب مایع LearnDash را بدست می آورند و StellarWP را رشد می دهند

کسب وب سایت Liquid را عمیق تر به فضای تجارت دیجیتال می کند و روشهای جدیدی را برای ایجاد درآمد با سیستم مدیریت یادگیری آنلاین به مشتریان ارائه می دهد.

LANSING ، میشیخ ، 20 سپتامبر 2021-خانواده مارک های وب مایع ، رهبر بازار در مدیریت میزبانی ، ابر تجارت دیجیتال و راه حل های وردپرس برای مشاغل کوچک و متوسط ​​(SMB) ، امروز اعلام کردند که LearnDash ، افزونه پیشرو سیستم مدیریت یادگیری (LMS) برای وردپرس را خریداری کرده اند.

کسب LearnDash گسترش تعهد Liquid Web به رهبری در حوزه وردپرس و WooCommerce با ارائه راه حل های نرم افزاری نوآورانه است که به پتانسیل آنلاین مشاغل و طراحان ، توسعه دهندگان و آژانس هایی که برای آنها ایجاد می کنند ، کمک می کند.

“همه LearnDash را به عنوان رهبر آموزش آنلاین در اکوسیستم وردپرس می شناسند.” کریس لما ، معاون محصولات Liquid Web ، می گوید ما از استقبال آنها در خانواده Liquid Web خوشحال هستیم. “LearnDash با ارائه بهترین ابزارها به مربیان آنلاین برای ایجاد دوره های آنلاین ، آزمونها و محتوای پویا با ویژگیهای بازاریابی و تجارت الکترونیکی داخلی ، ما را وارد فضای تجارت دیجیتال می کند. ما به نام تجاری آنها اعتقاد داریم و می دانیم که با حمایت ما ، آنها به ارائه راه حل های آنلاین مورد نیاز مربیان ادامه خواهند داد. ”

خرید نشان دهنده ورود StellarWP به فضای پررونق LMS است. در حالی که همه گیری جهانی همچنان مربیان را به راه حل های یادگیری مجازی سوق می دهد ، بازار LMS تا سال 2028 بیش از 30 میلیارد دلار رشد کند.

مانند بقیه مارک های StellarWP ما ، تیم LearnDash به عنوان یک واحد مستقل به فعالیت خود ادامه می دهد. مشتریان فعلی و جدید LearnDash تغییری در خدمات خود مشاهده نخواهند کرد. جاستین فریمان به عنوان مشاور در این زمینه باقی خواهد ماند و کریس لما ، مدیر وردپرس و رهبر وب مایع ، مدیر کل LearnDash خواهد شد.

“ما از اینکه LearnDash به StellarWP بپیوندد و مأموریت خود را برای تقویت برنامه های یادگیری ادامه دهیم ، بسیار هیجان زده ایم. ما اطمینان داریم که قدرت و رهبری که Liquid Web ارائه می دهد ، اطمینان می دهد که LearnDash سالها پیشروترین راه حل LMS آنلاین برای وردپرس باقی می ماند.” جاستین فریمان ، مدیرعامل و بنیانگذار LearnDash. Angle Advisors به ​​عنوان مشاور مالی LearnDash عمل کرد.

تنها LMS وردپرس که توسط متخصصان آموزش الکترونیکی ایجاد شده است ، LearnDash یک سیستم مدیریت یادگیری انعطاف پذیر است. LearnDash در حال پیشبرد روش یادگیری الکترونیکی و تزریق آن در وردپرس است. LearnDash نه تنها یک افزونه است بلکه می تواند برنامه های آموزشی را برای دانشگاه های بزرگ ، شرکت های کوچک تا متوسط ​​، استارتاپ ها ، کارآفرینان و وبلاگ نویسان در سراسر جهان تقویت کند. اینجا بیشتر بیاموزید.

با تکیه بر بیش از 24 سال موفقیت ، وب سایت مارک های وب مایع ما نرم افزار ، راه حل ها و خدمات مدیریت شده برای سایتها ، فروشگاهها و برنامه های کاربردی مهم را به SMB ها و طراحان ، توسعه دهندگان و آژانسهایی که برای آنها ایجاد می کنند ارائه می دهد. وب مایع (میزبانی مدیریت شده) ، Nexcess (Digital Commerce Cloud) و StellarWP (وردپرس نرم افزارها و ابزارها) بیش از 500،000+ سایت تحت مدیریت دارند ، بیش از 125،000 مشترک نرم افزار و 2 میلیون+ نسخه رایگان کاربران نرم افزار دارند. در مجموع ، شرکتها یک تیم جهانی از متخصصان صنعت را گردآوری کرده اند ، خدمات بی نظیری را از مهندسین راه حل در دسترس 24/7/365 ارائه می دهند ، و مالک و مدیریت ده مرکز داده جهانی هستند. به عنوان یکی از رهبران صنعت در زمینه خدمات رسانی به مشتریان ، خانواده مارک که به سرعت در حال گسترش است در مدت دوازده سال در بین 5000 شرکت در حال رشد سریعترین مجله INC شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خانواده مارک های وب مایع ، از https://www.liquidweb.com/our-brands/دیدن کنید. >

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *