بیا سایت ایران, خدمات MSP Cloud: انتخاب شریک مناسب سرویس ابری برای مشاغل مدیریت فناوری اطلاعات شما

خدمات MSP Cloud: انتخاب شریک مناسب سرویس ابری برای مشاغل مدیریت فناوری اطلاعات شما

نیاز به تغییر کسب و کار ارائه دهنده خدمات مدیریت شده (MSP) شما برای برآوردن دائماً در حال تغییر خواسته های مشتری مهمتر از همیشه است. مشتریان آگاه در حال ارزیابی مجدد هستند که چگونه فناوری می تواند به آنها در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک کند. آنها به دنبال یک راه حل جامع و چابک فناوری اطلاعات از یک ارائه دهنده واحد هستند که بتواند سرعت کسب و کار آنها را ادامه دهد. مشاغل موفق MSP این نیاز را با افزایش نمونه کارها سنتی خود با خدمات مدیریت ابر برآورده می کنند.

شرکت تحقیقات بازار Research Dive گزارش می دهد که بازار خدمات جهانی مدیریت شده در بازه زمانی 2019 تا 2027 رشد قابل توجهی خواهد داشت. نتیجه استفاده روزافزون از فناوری ابر در شرکت های سراسر جهان است. Managed Report”> /a> پیش بینی می کند بازار خدمات جهانی مدیریت شده تا سال 2027 از 410،707.90 میلیون دلار فراتر رود. 12 “>

تلاش برای رفتن به بازار با یک راه حل جامع ، پیشرفته و ایمن خدمات MSP ابری می تواند زمان ، پول و منابع زیادی را بطلبد.

انتخاب شخص معتبر ، شریک قابل اعتماد و ماهر برای نشان دادن راه و ارائه کمک و پشتیبانی مورد نیاز برای موفقیت شما بسیار مهم است.

What Your MSP Cloud Services Clients Want

آنچه مشتریان خدمات Cloud MSP شما می خواهند

مشتریان شما دیگر علاقه ای به MSP ندارند که به سادگی ایمیل یا کارکنان جدید را مدیریت می کند. آنها به دنبال یک راه حل جامع فناوری اطلاعات هستند که به آنها افزایش بهره وری ، بهبود کارایی و حمایت از رشد

آنها یک راه حل خدمات ابری MSP می خواهند که:

قابل اعتماد و همیشه در دسترس

اکثر مشاغل از منابع انسانی ، زیرساخت های اضافی یا سخت افزار اضافی برای نگهداری همیشه روشن ، محیط IT همیشه در دسترس . با این حال ، برای ارائه دهنده ابر ، این همان کاری است که آنها انجام می دهند. یک محیط ابری در دسترس بودن 24/7 ساعت را ارائه می دهد. منابع اضافی زیرساخت و اتصالات شبکه ، مشاغل را قادر می سازد تا زمان خرابی و بهره وری از دست رفته را حذف کنند. -lw-block-type = “paragraph” data-lw-block-attributes = “” readability = “12”>

تغییر تقاضاهای بازار و نیاز به استقرار سریع به این معنی است که مشاغل موفق باید زیرک باشند. آنها باید به سرعت تنظیم شوند: آزمایش ، تکرار و آزمایش مجدد. سرویس های ابری MSP یک سازمان را قادر می سازد محیطی خارج از شبکه خود ایجاد کند که در آن آزمایش و آزمایش انجام شود.

به راحتی مقیاس پذیر

رشد امروز اهداف ، مشاغل را ملزم به تنظیم الزامات ذخیره سازی خود و استفاده از سخت افزار با تغییر نیازها و افزایش حجم یا کاهش آنها می کند. مجازی سازی ابری انعطاف پذیری لازم را برای مقیاس بندی منابع فناوری اطلاعات درخواستی بدون نیاز به سرمایه گذاری مهم و اولیه در زمینه سخت افزار که در نهایت ممکن است بدون استفاده بماند.

امن

اکنون مشاغل متوجه شده اند که برای حفظ سطح بالای کارکنان ، داده ها و امنیت مشتری لازم برای پیشگیری از آخرین تهدیدات سایبری ، تخصص لازم است. A چند لایه امنیت ابر رویکرد از بالاترین استانداردها استفاده می کند ، انطباق را ساده می کند ، و نظارت مداوم و پیشگیری از شبکه را حفظ می کند.

تلفن همراه

اگر همه گیری COVID-19 چیزی به ما آموخته است ، کارمندان باید بتوانند در هر زمان و در هر زمان برای موفقیت کار کنند. سرویس های ابری MSP مقرون به صرفه ترین ابزارها را برای حفظ دفاتر از راه دور ، کارکنان خانگی و رزمندگان جاده به راحتی قابل دسترسی ، برقراری ارتباط و همکاری به شیوه ای که بیشترین سود را برای آنها دارد ، ارائه می دهد.

مهاجرت مستقل

تأخیرهای چند روزه در حین مهاجرت سخت افزاری و نرم افزاری رایج است. از آنجا که می توانید یک سرویس ابری جداگانه یا زیرساخت ابری با حداقل اختلال کاربر نهایی بچرخانید ، مشاغل می توانند انتقال بی وقفه به یک مدل فناوری اطلاعات مبتنی بر ابر بدون از دست دادن بهره وری کارکنان یا فروش مشتری.

مقرون به صرفه

از آنجایی که سرویس های ابری از مدل پرداختی استفاده می کنند ، یک شرکت تجاری می تواند خدمات مورد نیاز خود را در هر زمان از زمان انتخاب کند. نیازی به خرید سخت افزار اضافی و ذخیره آن برای استفاده احتمالی در آینده نیست زیرا سخت افزارهای پیش خریداری شده در زمان استفاده از آن می تواند قدیمی باشد. این بدان معناست که هزینه های مالی می تواند تأثیر مثبت مستقیم بر دستیابی به اهداف تجاری داشته باشد تا اینکه در فناوری که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد یا نباشد ، سرمایه گذاری کند. به این ترتیب ، رایانش ابری به کاهش مشکلات مدیریت زنجیره تامین برای MSP ها کمک می کند.

Reputation and Relationship Tips for Growth With a Cloud Services Provider

نکات شهرت و روابط برای رشد با ارائه دهنده خدمات ابری

به عنوان MSP ، شما متخصص خدمات مدیریت فناوری اطلاعات هستید. اما شما زمان ، تخصص یا منابع داخلی را برای توسعه سریع و توسعه زیرساخت های پیچیده ابری ندارید. شما به یک شریک متخصص نیاز دارید که نه تنها زیرساخت ابری را از قبل در اختیار دارد بلکه می تواند شما را در راه ایجاد خدمات MSP خود راهنمایی کند.

شریک سرویس ابری که انتخاب می کنید باید متعهد به برتری فناوری اطلاعات ، اولین ماموریت مشتری و امنیت باشد همانطور که هستی تخصص ، تمرکز و فداکاری آنها بر مشتریان شما تأثیر می گذارد و بر شما تأثیر می گذارد. 11 “>

شهرت تجاری مطلوب و ارتباط خوب با مشتری برای افزایش خدمات مورد استفاده مشتریان فعلی و بستن مشتریان جدید ضروری است. پس چرا هر شریک میزبانی ابری را انتخاب می کنید تا در کنار شما باشد؟

شریک ابر مناسب باید:

به طور مداوم ارائه دهد یک سرویس قابل اتکا -0 “> ثبات و در دسترس بودن همیشه ضروری است. شما می خواهید خدمات باکیفیتی ارائه شود که شما و کسب و کار شما را در دید مثبت مشتریان خود قرار دهد. شریک مناسب ابر در حین کار با شما برای توسعه راه حل های ابری که مطابق با نیازهای خاص مشتریان شما کار می کند ، زیرساختی درجه یک را حفظ خواهد کرد.

پشتیبانی شخصی مورد نیاز خود را ارائه دهید

وقتی مشتری شما س questionالی داشت ، انتظار دارند شما فوراً پاسخ دهید. این بدان معناست که شما باید با یک شریک میزبانی ابری کار کنید که این نیاز را درک کرده و متعهد به موفقیت شما است. شریک ابری شما باید همان سطح بالایی از پشتیبانی را که ارائه می دهید به شما ارائه دهد. شریک میزبانی ابری را انتخاب کنید که به عنوان فرمت تیم شما عمل می کند و در صورت نیاز و دسترسی مستقیم به مهندسان و متخصصان موضوعی در صورت نیاز به شما امکان می دهد. ارائه پاسخ ها بدون تاخیر به شما این امکان را می دهد تا به سرعت به مشتریان خود پاسخ دهید-آنها را خوشحال و سرگرم نگه دارید.

امنیت را در اولویت اول قرار دهید

امنیت اولویت اصلی مشاغل بزرگ و کوچک است. این امر مستلزم این است که شما یک شریک ابری را انتخاب کنید که بر روی محافظت از مشتریان متمرکز بر لیزر باشد. شما دارایی های ارزشمند و اطلاعات محرمانه مشتریان خود را به شریک میزبانی ابری واگذار می کنید. شما باید از زیرساخت های مرکز داده ، شبکه و اقدامات امنیتی آنها اطمینان داشته باشید.

به استحکام روابط مشتری و توسعه کسب و کار خود کمک کنید

انتخاب شریکی که مدتی طولانی خدمات ابری به مشتریانی مانند شما ارائه کرده است و مجموعه ای از خدمات ابری را ارائه کرده است که قابلیت اطمینان ، امنیت و در دسترس بودن همیشه مشتریان شما را ارائه می دهد. آنها باید مایل باشند که این تخصص را با شما در میان بگذارند و شما را قادر سازند تا شریک ابری مورد اعتماد مشتریان خود شوید.

ارائه اتوماسیون در مقیاس

اتوماسیون یک عنصر مورد نیاز برای مقیاس پذیری MSP و رشد مداوم است. برای از بین بردن فرآیندهای دستی و پشتیبانی از کارآیی های ابری ، شریکی را انتخاب کنید که قابلیت های اتوماسیون مبتنی بر زیرساخت را ارائه می دهد ، از جمله پورتال مدیریت ، داشبورد استفاده از خدمات و سیستم صورتحساب. این امر به مشتریان شما این امکان را می دهد تا هزینه ها را با ارزیابی میزان استفاده از خدماتشان در صورت تقاضا کنترل کنند و به شما این امکان را می دهد که سریعتر ، کارآمدتر و دقیقتر هزینه خدمات را تعیین کرده و نشت درآمد را شناسایی کنید.

افزایش درآمد با خدمات ابری درخواستی

ارائه دهنده ابری که انتخاب می کنید باید بفهمد کدام سرویس ها بیشترین تقاضا را دارند . اگر خدمات ارائه شده تقاضای زیادی نداشته باشند ، موفقیت کمی در فروش آنها به مشتریان خود خواهید داشت. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که این خدمات مورد تقاضا از قیمت مناسبی برخوردار است و شما را قادر می سازد بدون نیاز به پرداخت هزینه گزاف سود کنید.

ارائه اقدامات رعایت و صدور گواهینامه

کمک به مشتریان در برآوردن سهولت الزامات انطباق ، یک تمایز رقابتی ارزشمند است. انتخاب شریک ابر با اقدامات انطباق و پروتکل های مدیریت داده که در زیرساخت آنها تعبیه شده است ، شما را قادر می کند صدور گواهینامه به مشتریان شما به عنوان یک سرویس استاندارد. /p>

ارائه دهنده میزبانی ابری متخصص زیرساخت است مدیریت و مدیریت شبکه ، آخرین اقدامات امنیتی ، افزونگی و گزینه های ذخیره اطلاعات و همچنین نحوه فروش خدمات آنها به مشتریان بالقوه. شریکی را انتخاب کنید که تخصص فنی و تجاری خود را با ارائه وثیقه های فروش و بازاریابی با برچسب سفید یا مارک تجاری مشترک ، صفحات اسلاید ، وبینارهای آموزشی و سایر مطالب ، به اشتراک بگذارد. آنها باید شریک رشد تجاری شما و همچنین شریک فناوری شما باشند.

The افزودن سرویس های خصوصی ابر به مجموعه MSP شما فرصت های استثنایی برای رشد را ارائه می دهد ، اما نیاز به شریکی با تخصص فنی عمیق و بهترین علاقه شما به عنوان اولویت های اصلی آنها دارد.

ابر خصوصی مدیریت شده توسط Liquid Web که توسط VMware طراحی شده است شما را قادر می سازد تا اطلاعات IT مشتریان خود را ایمن و مقیاس بندی کنید عملیات را در حین خودکارسازی و ساده سازی منابع ابری و مدیریت زیرساخت انجام دهید. p class = “Paragraph__SParagraph-sc-1 p2ggqg-0 “> ما شهرت خود را به عنوان یک شریک معتبر MSP بر اساس 20 سال برتری کارکنان و فناوری ابر استثنایی ایجاد کردیم. ما تعهد خود را به شما از طریق پشتیبانی تجاری جامع ارائه شده و تعهد خود به مشتریان شما در SLA پیشرو در صنعت نشان می دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه ابر خصوصی مدیریت شده Liquid Web می تواند به رشد فرصت های جدید برای MSP شما کمک کند ، با ما تماس بگیرید یا تماس بگیرید us at 800-580-4985.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *