بیا سایت ایران, زنان در فناوری: سارا اولمر

زنان در فناوری: سارا اولمر

ناظر پشتیبانی Liquid Web’s Liquid Web’s Liquid Web’s Liquid Web’s Liquid Web’s Support در زمینه تربیت مزرعه، یادگیری سازگاری و آنچه او را با انگیزه نگه می دارد.

Women in Technology - Sarah Ulmer اولمر می گوید:
آینده برای زنان در فناوری بسیار روشن است. «اکنون درهای بسیار بیشتری نسبت به گذشته باز شده است. و من فکر می کنم که موارد بیشتری باز خواهند شد. کاری وجود ندارد که ما نتوانیم انجام دهیم.”

سارا اولمر همیشه تگزاسی خواهد بود. اگرچه او در پورتلند، اورگان به دنیا آمد و اکنون در اوکلاهما زندگی می کند، اما در مزرعه پدربزرگش در شهر کوچک جفرسون، تگزاس بزرگ شد. دوران کودکی پر از مرغ و اسب، هندوانه تازه و ذرت بود. اولمر وقتی کلارینت یا پیست دویدن نمی‌نواخت، وقتش را با خواهرش در بیرون بازی یا اسب‌سواری می‌گذراند. او می گوید: «این یک راه عالی برای بزرگ شدن بود. “یکی از این روزها، من امیدوارم که صاحب ملکی مانند آن شوم که فرزندانم بتوانند مانند من و خواهرم روزهای خود را با بازی کردن بگذرانند.”

در شش سال گذشته، اولمر حس ماجراجویی و اخلاق کاری ضروری از بزرگ شدن در مزرعه را به کار خود در زمینه فناوری آورده است. «وقتی برای اولین بار با iThemes در سال 2015 شروع کردم، من شروع به کار کردم. به سختی می دانست وردپرس چیست،” او می گوید. من با بخش بازاریابی کار کردم و به سرعت در مورد وردپرس، افزونه ها و خیلی چیزهای دیگر یاد گرفتم. سال بعد به بخش پشتیبانی فروش منتقل شدم.”

اکنون، اولمر به‌عنوان ناظر پشتیبانی Liquid Web کار می‌کند و به تیم پشتیبانی در عملیات‌های روزانه‌شان، از جمله بلیط‌های پشتیبانی، اسناد، آزمایش و آموزش کمک می‌کند. «من همچنین مسئول این کار هستم. اولمر می گوید که به مشتریان در مورد نیازهای خدمات حسابشان کمک می کند. «من به مردم در خریدها، حساب‌ها، سؤالات قبل از فروش، فروش و تبلیغات، ارتقاء و سؤالات درباره برنامه‌هایشان کمک می‌کنم. من دوست دارم به مشتریان کمک کنم تصمیم بگیرند به چه بسته هایی نیاز دارند، مشکلات حساب را برطرف کنند و لغو را به تمدید تبدیل کنند.”

تغییر مداوم کار در فناوری یکی از جنبه‌های شغلی است که اولمر دوست دارد. او می‌گوید: «این چیزی است که برای من آسان نیست، بنابراین من را به فرد بهتری تبدیل کرده است. . شما باید یاد بگیرید که سازگار شوید – و به سرعت تطبیق دهید – زیرا تکنولوژی به طور مکرر تغییر می کند. شما باید ادامه دهید.”

اولمر می‌گوید که دو فرد تأثیرگذار در مسیر شغلی‌اش والدینش بوده‌اند. «آن‌ها سخت‌کوش بودند، و من آموختم که داشتن اخلاق کاری خوب چیزی بیش از حضور به موقع است. . شما 100 درصد در همه زمان ها کار می کنید. آنها همیشه به من می گفتند من می توانم هر کاری انجام دهم. و من آنها را باور کردم. هنوز انجام میدهم. اما آنها مطمئن شدند که من می دانم که موفقیت از طریق سخت کوشی حاصل می شود.»

هدف او در کارش در Liquid Web مشهود است، زیرا اخیراً اسناد داخلی مهمی در مورد استفاده از حساب و سیستم‌های پرداخت ایجاد کرده است. «اخیراً، من وظیفه ایجاد الگوهای داخلی برای آموزش‌های جدید و متقابل را بر عهده داشتم. کارمندان او می‌گوید: «اینها فهرست‌های دقیقی از مواردی است که یک کارمند جدید یا متقاطع باید قبل از گرفتن بلیط خود بیاموزد.» یک الگو برای هر یک از محصولات ما ایجاد شد تا به طور خاص برای آن موارد تنظیم شود. و به جای اینکه کارمندان جدید «غرق شوند یا شنا کنند»، برای یادگیری مهارت‌های جدید زمان می‌برند.»

این عشق به تیم، مشتریان و فرزندانش است که اولمر را روز به روز متمرکز نگه می‌دارد. «فکر می‌کنم چند چیز وجود دارد که به من انگیزه می‌دهد، شماره یک تیم است. من با Liquid Web کار می کنم. آنها گروه فوق العاده ای از مردم هستند و به من انگیزه می دهند تا بهترین باشم. مشتریان ما نیز به من انگیزه می دهند. من از آنها می خواهم که تجربه خوبی از خرید، نصب و صدور مجوز، تا پشتیبانی داشته باشند. و همه چیز در این بین. سومین و مهمترین انگیزه من سه فرزندم هستند.”

وقتی اولمر سر کار نیست، از گذراندن وقت با فرزندانش و تماشای بازی های NFL لذت می برد. “در پاییز، من عاشق گذراندن وقت در حیاط خلوت با تماشای بازی فوتبال و دویدن بچه ها در حال تفریح ​​هستم.”

اولمر توصیه‌های حکیمانه‌ای برای زنانی دارد که به دنبال شغلی در فناوری هستند. «احساس ترس نکنید. اگر به چیزی علاقه دارید، آن را دنبال کنید. اگر چیزی در مورد آن نمی دانید، یاد بگیرید. اجازه ندهید هیچ چیز شما را متوقف کند. اگر یک در بسته شد، در دیگری را باز کنید. جهنم ولش کن مسیر خود را بسازید و کاری را که می خواهید انجام دهید.» او مطمئن است که محیط برای زنان در فناوری تنها به بهبود ادامه خواهد داد. اولمر می گوید: «آینده برای زنان در فناوری روشن است. «اکنون درهای بسیار بیشتری نسبت به گذشته باز شده است. و من فکر می کنم که موارد بیشتری باز خواهند شد. کاری وجود ندارد که ما نتوانیم انجام دهیم.”

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *