بیا سایت ایران, زنان در فناوری: میشل فرشت

زنان در فناوری: میشل فرشت

مدیر موفقیت مشتریان Liquid Web برای GiveWP در ایجاد جامعه ، قدم گذاشتن در خارج از مکان راحت و پیمودن مسیرهای عجیب و شگفت انگیز.

Women in Tech - Michelle Frechette
” من سعی می کنم هرگز فرصت ها را رد نکنم-مخصوصاً آنهایی که من را به خارج از محدوده راحتی من رانده اند- زیرا من همیشه مشتاق یادگیری هستم. “

میشل فرشت زود یاد گرفت که به دنبال فرصت های رشد باشد و دست خود را به سوی دیگران دراز کند و آنها را تشویق کند تا در این راه به او بپیوندند. فرشت متولد ایندیانا است و بیشتر عمر خود را در هیلتون نیویورک ، حومه روچستر گذرانده است. او بزرگترین فرزند از بین شش فرزند و 40 سال بزرگتر از کوچکترین خواهر و برادرش است. او می گوید: “شاید خانواده معمولی شما نباشند ، اما ما این کار را می کنیم!”

فرشت یک کودک خجالتی بود که به دلیل عملکرد در دبیرستان شکوفا شد. او می گوید: “من بچه تئاتر ، خواننده گروه کر و عضو گروه بودم. هیچ وقت از این که روی صحنه بروم ، چیز جدیدی امتحان کنم یا خودم را به شیوه های جدیدی معرفی کنم ، مانند نامزد شدن در شورای دانش آموزی یا تلگرام خواننده ، نمی ترسیدم.” به “ممیزی برای نمایشنامه ها این احساس را در من ایجاد کرد که نه تنها می خواهم کاری انجام دهم ، بلکه فقط آن را انجام می دهم. این هیجان انگیز بود! با استفاده از این یک فرصت به من اعتماد به نفس می داد که از فرصت های بیشتری که در راه من بودند استفاده کنم.”

به دنبال فرصت هایی بود که Frechette را به حوزه فناوری کشاند ، جایی که او اکنون نزدیک به یک دهه در آن کار کرده است ، و شروع به کار با یک وب سایت غیر انتفاعی کرد. “شوهر دوستم این پوسته را ساخت در وب سایت ، اما ما باید محتوا را پر کرده و نحوه استفاده از آن را بیاموزیم. آن سال 2012 بود. ” از آنجا ، او نحوه ایجاد سایت های وردپرس را آموخت و حتی آژانس دیجیتالی خود را اداره کرد. او می گوید: “من از GiveWP در سایت یک مشتری استفاده می کردم ، و نحوه کار آن را دوست داشتم. بنابراین خوش شانس بودم که در ژانویه 2018 کار با GiveWP را آغاز کردم.”

Frechette قوی مدیر موفقیت مشتری برای GiveWP ، افزونه برتر جمع آوری کمک برای وردپرس ، و یکی از مارک های تحت StellarWP ابزارهای وردپرس Liquid Web. او می گوید: “من و تیمم GiveWP را به سازمان های علاقه مند نشان می دهیم و به آنها کمک می کنیم مطمئن شوند که ابزار مناسب برای جمع آوری کمک های آنلاین آنها است.” “سپس ، پس از خرید ، به آنها کمک می کنیم تا با راهنمایی ها ، ایمیل ها ، محتوای گروه فیس بوک ، تماس های تلفنی یا جلسات زوم برای پاسخگویی به س upالات خود شروع به کار کنند.”

این نقش برای او بسیار مناسب است ، چون انگیزه عمیقی برای کمک به دیگران دارد. او علاوه بر کارهایی که در Liquid Web انجام می دهد ، در WordCamps سازماندهی و سخنرانی می کند ، در تخته قلب نارنجی بزرگ قرار دارد و به عنوان همکاری بنیانگذار underrepresentedintech.com و سایر تلاش ها برای سود بردن وردپرس و جوامع فناوری. او همچنین میزبان پادکست WPCoffeeTalk است. او می گوید: “من بسیار از انجمن وردپرس دریافت کرده ام ، و این باعث خوشحالی و افتخار بزرگی است که بتوانم آن را پس بدهم و آن را پرداخت کنم.” پس تعجبی ندارد که آنچه عشق Frechette به فناوری را برانگیخته مردم هستند. او می گوید: “این متنوع ترین گروه از انسان هایی است که من تا به حال در جامعه ای با آنها بوده ام.” “آنها خلاق و در عین حال تحلیلی هستند ؛ برخی درون گرا هستند ؛ برخی برون گرا هستند ؛ پیشینه و مکان آنها متفاوت است.” ثروتمندترین تجربیات زندگی به این دلیل اتفاق افتاده است که با افرادی دوست شدم که دیگران نادیده می گرفتند. ” علاوه بر ارتباط با دیگران ، بخش مهمی از سفر Frechette یادگیری تشخیص فرصت های رشد با رسیدن آنها و بله گفتن به آنها بوده است. “من سعی می کنم هرگز فرصت ها را رد نکنم – به ویژه آنهایی که من را به خارج از محدوده آسایش من می رانند – زیرا من همیشه مشتاق یادگیری هستم.” دخترش ، لیدیا فرشت-هوگان ، سفر می کند. “به عنوان یک مادر مجرد ، می خواستم مطمئن شوم که همیشه از یک زن قوی الگو می گیرم که می تواند دیگران را قدرتمند کند ، بر تغییرات تأثیر بگذارد ، از خود دفاع کند ، و برای کسانی که خوش شانس نیستند ، دفاع کند. و می گوید در مقابل کسانی بایستید که به دنبال تخریب من هستند. ” “من همیشه نمی توانستم این کار را انجام دهم ، اما این یک ستاره شمالی خوب بود که مسیر من را مشخص کند. در طول این سفر ، وردپرس را پیدا کردم ، برای کمک به دیگران کار کردم و در هر نقشی که به اندازه کافی خوش شانس بودم بهترین کاری را که می توانستم انجام دادم. “

Frechette می داند که آینده زنان در زمینه فناوری روشن است. ” تماشای زنان منجر به رهبری شرکت های فناوری مانند Marieke van de Rakt در Yoast و Natalie McLees در Simply Schedule Appointments می شود. علاوه بر این ، زنان در تحقیقات پزشکی مانند دکتر هادیه نیکول گرین ، نانوتکنولوژی های پیشرو در مبارزه با سرطان ؛ و کلی ژیراردی ، اولین زن متخصص باربری فضانوردان که با Virgin Galactic به فضا رفته است ، و شما می توانید بیشتر و بیشتر ببینید درها باز می شوند. اینکه من بخشی از راهی باشم که راه را برای زنان بیشتری در زمینه فناوری باز می کند ، چیزی است که من آرزو دارم. “

توصیه او به زنان با توجه به شغل فناوری یافتن گروه ها و سازمان ها است که می تواند از رشد و نمو آنها حمایت کند. او می گوید: “یک مربی پیدا کنید. در کلاس ها شرکت کنید. به دنبال گروه های حمایتی ، مربیان ، ملاقات ها ، گروه های متفکر باشید. آنچه را که به شما انگیزه می دهد انجام دهید. راهی برای تحقق آن بیابید.” Frechette می گوید: “برای همه راهی وجود دارد.” او می گوید: “من فقط یک زن در زمینه فناوری نیستم. من یک زن با فناوری ناتوان و دارای اضطراب مزمن هستم و از بسیاری از زنان در صنعت فناوری بسیار پیرتر هستم.” “هیچ چیز” متوسط ​​”در مورد سفر فناوری من وجود ندارد و این یک چیز خوب است! امیدوارم این راه عجیب و شگفت انگیز که من طی کرده ام الهام بخش زنان دیگری باشد که فکر می کنند” خیلی پیر “یا” بیش از حد ناتوان “هستند یا با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. سلامت روانی برای دیدن اینکه آنها می توانند این کار را انجام دهند. آنها می توانند کار کنند تا کسی باشند و جایی که می خواهند باشند. من ثابت می کنم. “

هنگامی که او در محل کار نیست ، Frechette دوست دارد دوربین هایش را بیرون بیاورد رانندگی طولانی در طبیعت “حیوانات وحشی مورد علاقه من برای عکاسی پرندگان و گوزن ها هستند که هر دو در غرب نیویورک فراوان است.” او همچنین از زنبورها ، لاک پشت ها ، پروانه ها و گلها عکس گرفته است. “بازگشت به خانه و قرار دادن کارت SD در لپ تاپ برای دیدن آنچه که گرفته ام بسیار سرگرم کننده است!”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میشل ، در توییتر ، LinkedIn ، و اینستاگرام .

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *