بیا سایت ایران, زنان در فناوری: کاترین لنگ

زنان در فناوری: کاترین لنگ

iTheme’s Wrangler درباره دوست داشتن یک چالش ، وفادار ماندن به خودتان و تشویق دیگران.

Kathryn Lang - Women in Technology
“اگر بتوانم لبخند بزنم ، یا حتی بهتر از آن بخندم-پس بذری از دلگرمی را کاشته ام که امیدوارم رشد کند و گسترش یابد.”

کاترین لنگ در شهر کوچکی در آلابامای شمالی متولد و بزرگ شد. او می گوید: “اگر به نقشه نگاه می کنید ، رود تنسی به آلاباما فرو می رود. دریاچه گونترسویل شیب رود تنسی است. ” لانگ شنا ، اسکی و اسب سواری در اطراف دریاچه بزرگ شد. حتی اگر او دختر یک ملکه زیبایی سابق بود ، او یک تربیت ورزشی بود. او به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی بسکتبال ، والیبال ، بیسبال و دوومیدانی بازی می کرد. او می گوید: “پدر و مادرم مرا تشویق کردند تا راه خود را بیابم و با خودم صادق باشم.” “مادرم وقتی از تخت سایبان خود به عنوان میمون استفاده کردم ، رویای خود را برای داشتن دختری رها کرد.”

علیرغم عشق او به فضای باز و دو و میدانی ، کلمات همیشه علاقه لنگ بوده اند. “سرانجام این فرصت را پیدا کردم که با شروع نوشتن در یک روزنامه منطقه ای ، هانتسویل تایمز ، این اشتیاق را دنبال کنم.” لانگ به عنوان یک فریلنسر شروع به یافتن برنامه های نوشتن آنلاین کرد و اولین وب سایت خود را در وردپرس در سال 2006 راه اندازی کرد. “هنگامی که اتصالات آنلاین را پیدا کردم ، هرگز متوقف نشدم. از کتابها ، وبلاگها ، پادکستها ، پخش مستقیم ، WordCamps – اگر جایی وجود دارد که بتوانم کلمات را به اشتراک بگذارم ، من آنجا هستم! “

لانگ به عنوان نویسنده مستقل در سال 2005 شروع به کار کرد و بیشتر در انجمن ها پاسخ می نوشت. در ابتدا ، او موضوعاتی را که در آن احساس امنیت می کرد ، مانند آموزش در خانه و باغبانی ، در نظر گرفت ، اما شوهرش به زودی او را برای نوشتن در زمینه های دیگر به چالش کشید. او به او گفت: “شما می توانید در مورد هر چیزی با 15 کلمه بنویسید.” به زودی ، لنگ مشغول نوشتن تمام وقت و ایجاد انجمن ها ، وبلاگ ها و محتوای کتاب الکترونیکی برای مشتریان بود.

طی چندین سال آینده ، لنگ روشهای خلاقانه ای برای ایجاد تعادل در آموزش خانگی سه پسر ، نوشتن برای مشتریان و ایجاد نام تجاری خود پیدا کرد. “در طول راه ، برای من مهم بود که تمرکز خود را روی تفریح ​​، دوست یابی و یافتن راه هایی برای کمک بی امان بگذارم. به هر حال ، همه چیز به روابط مربوط می شود. “

این سرمایه گذاری در روابط بود که لانگ را به iThemes و Liquid Web کشاند. “ناتان اینگرام ، که مدرس آموزش iThemes است ، و من از طریق WordCamp Birmingham ارتباط برقرار کرده بودم -” WP Y’all . » بنابراین ، هنگامی که او در مورد موقعیت در تیم بازاریابی به رهبری کریستن رایت ، ناتان شنید ، فقط می دانستم که برای من سفارشی طراحی شده است ، “او می گوید. اینگرام حق داشت از ابتدای کار خود در iThemes ، لانگ تمرکز شرکت را بر “زیبایی زندگی مردم” عالی دانست.

لانگ به عنوان بحث کننده محتوا iTheme عمل می کند. او می گوید: “در بسیاری از روزها ، احساس می کنم توصیف کاملی است.” “بعضی روزها ، من در حال ایجاد محتوا هستم. روزهای دیگر من مطالب دیگران را تکان می دهم. گرفتن و به اشتراک گذاری کلمات ، صرف نظر از اینکه در چه روزی است ، همیشه هیجان انگیز است. این وظیفه من است که کلمات را برای سرگرمی ، آموزش یا مشارکت به اشتراک بگذارم – امیدوارم کمی از هر سه مورد. “

این نقش برای لانگ ، یک تشویق کننده طبیعی ، بسیار مناسب است. وی می گوید: “گردباد رنگین کمان را تصور کنید و شما مرا در یک الگوی رفتاری خلاصه کرده اید.” “اگر بتوانم شما را بخندانم ، یا حتی بهتر – بخندم – آنگاه بذری از دلگرمی را کاشته ام که امیدوارم رشد کند و گسترش یابد.”

لنگ تقریباً به اندازه چالش دوست دارد چیزهای جدید یاد بگیرد. «اولین کتاب خود را نوشتم زیرا در ماه نگارش رمان ملی شرکت کردم. چالش ها می توانند بیرونی یا داخلی باشند ، اما داشتن یک چالش باعث می شود که از جایی که هستم به جایی که می خواهم باشم فراتر بروم. ” لانگ علاوه بر حمایت شوهر ، موفقیت خود را به تمرکز بر ایمان نسبت می دهد.

در ماه های گرم ، لنگ عاشق شنا و جذب ویتامین D است. در هوای سردتر ، از کتاب خوبی لذت می برد. “من شروع به کار و پایان یک کتاب در آخر هفته می دانم.” در همه فصول ، او عاشق گذراندن وقت با دوستان و خانواده است.

هنگام صحبت با زنان جوانتر ، لنگ آنها را به چالش می کشد تا زندگی مورد نظر خود را تصور کنند و سپس راه هایی را برای تحقق آن بیابند. “توصیه من این است که چشم خود را به آنچه که جرات می کنید ، توجه کنید. باشید ، رویایی بزرگتر از آنچه که تصور می کردید داشته باشید ، و سپس ذره ذره به حرکت خود ادامه دهید تا به آنجا برسید. ” لانگ معتقد است که آینده زنان در حوزه فناوری هر چیزی است که زنان می خواهند باشد. او می گوید: “این بهترین قسمت این لحظه است.” “شما باید آن را همانطور که می خواهید بسازید.”

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *