بیا سایت ایران, زنان در فناوری: Hazel Quimpo

زنان در فناوری: Hazel Quimpo

مدیر بازاریابی دیجیتال Liquid Web برای StellarWP در مورد جامعه ، کمک به مشاغل کوچک و آنچه باعث خوشحالی او می شود.

Women in Technology Hazel Quimpo
“من جامعه را دوست دارم.” “این بخشی از چیزی است که من در وردپرس دوست دارم. ارتباط مردم از طریق بازاریابی و اجتماع یکی از شادی های بزرگ من در زندگی بوده است. ”

هازل کویمپو که در ترکیه متولد شد ، دوران کودکی یک دزد نظامی را داشت. با این حال ، پس از فرود در لانگ بیچ ، کالیفرنیا ، برای تحصیل در دانشکده ، عاشق شهر شد و از آن زمان تا کنون باقی ماند. حتی در دوران کودکی ، Quimpo کارآفرینی و بازاریابی داشت. “در دوران نوجوانی ، من اولین کسب و کار خود را با استفاده از اسکنر عکس ام شروع کردم طراحی صفحات سفارشی برای افزودن به سالنامه “، او می گوید. “این زمانی است که من عاشق همه مشاغلی شدم که فناوری می تواند باز شود.”

هازل بیش از یک دهه در زمینه فناوری کار کرده است ، ابتدا در دوران رکود اقتصادی 2008 به عنوان مدیر انجمن Yelp. او می گوید: “من از فرصت های استفاده از Yelp به عنوان یک ابزار جدید فناوری بسیار هیجان زده بودم که واقعاً می تواند سوخت موشک را به همه این مشاغل کوچک در مواقع نیاز اضافه کند.” رشد جمعیت Yelp در منطقه لس آنجلس با درصد های زیاد و سرعت سرسام آور همچنان یکی از افتخارآمیزترین دستاوردهای شغلی وی است.

پس از کار در Yelp ، او با چندین شرکت نوپا و مصرف کننده مشورت کرد ، از یک برنامه مراقبت از کودک گرفته تا افزونه های وردپرس. این همان چیزی است که او را به سمت وب مایع سوق داد. “وقتی Stellar WP تقویم رویدادها را در اواخر سال 2020 به دست آورد ، من همه فرصت های عالی را برای رشد بیشتر این مشاغل وردپرس فوق العاده دیدم.”

Quimpo به عنوان مدیر بازاریابی دیجیتال برای Stellar WP ، مارک چتر Liquid Web برای راه حل های برتر وردپرس عمل می کند. “من هر روز از خواب بیدار می شوم و در مورد راه هایی برای به اشتراک گذاشتن راه حل های فوق العاده خود برای این کار بیدار می شوم. وی می گوید ایجاد وب سایت و سازمان های بازاریابی.

اما او با کار خود نیز سرگرم می شود. “سال گذشته با تقویم رویدادها ، من پروژه ای را برای تبلیغ کل جامعه در مورد یک کلمه احمقانه هدایت کردم: Events Colander . ما تقویم های واقعی را با نقل قول های الهام بخش و سنجش کننده چاپ کردیم و تجربه وب سایت را برای آن داشتیم. این بسیار احمقانه بود اما بسیار موفق بود و بسیاری از افراد از حضور در تقویم در رسانه های اجتماعی هیجان زده بودند. ”

بالاتر از همه ، Quimpo از نبوغی که همراه با کار در زمینه فناوری به وجود می آید ، خوشش می آید. “حیوان خانگی ام در زندگی فقط به این دلیل است که همیشه این کار را انجام می داد ،” او می گوید “بنابراین آنچه من بیشتر در مورد کار در یک شرکت فناوری دوست دارم – و به ویژه با همه این مارک های StellarWP – این است که آنها همیشه در تلاش هستند تا اوضاع را بهتر کنند. چابکی شرکت های فناوری و سرعت و گشودگی سریع به ایده های وحشی کار را تازه و هیجان انگیز نگه می دارد. ” او همچنین عمیقا دوست دارد که فناوری به او امکان می دهد با افراد دیگر ارتباط برقرار کند. او می گوید: “من عاشق اجتماع هستم.” “این بخشی از چیزی است که من در وردپرس دوست دارم. ارتباط افراد از طریق بازاریابی و اجتماع یکی از لذت های بزرگ من در زندگی بوده است. “

کویمپو بیشتر موفقیت خود را به خانواده اش نسبت می دهد. “شوهر من در طول رابطه ما یک حرفه خوب و ثابت را در یک شرکت حفظ کرده است ، در حالی که من ده ها کار مختلف و کارهای آزاد را پشت سر گذاشته ام.” (آنها مسابقه ای به یاد ماندنی هستند. کویمپو با شوهرش در تابلوی پیام ویزر ملاقات کرد. در عروسی آنها ، او راهروی آهنگ گروه “Only In Dreams” را پیش رفت.) “مادرم نیز بخش مهمی از موفقیت شغلی من است ، Quimpo می گوید. ” “او در چند سال گذشته برای زندگی با خانواده ما آمده است و در وقت گذرانی با خانواده ام به من زمان کار داده است.” روش مورد علاقه Quimpo برای گذراندن اوقات فراغت با خانواده اش این است که با شوهرش ، مایک ، و فرزندانشان زلدا و مایلز ، حرکت می کند.

وقتی از Quimpo در مورد آینده زنان در زمینه فناوری سوال می شود ، چیزی جز خوش بینی ندارد. او می گوید: “من متوجه می شوم که به نوعی نقش کلیشه ای را به عنوان یک زن در فناوری … در بازاریابی ایفا می کنم.” “اما در ده سال گذشته ، من متوجه درصد بیشتری از زنان در میز شرکت های فناوری از استراتژی تا مهندسی عملی شده ام. بنابراین من فکر می کنم فرصت های جالب زیادی برای تساوی زمین بازی – به ویژه در هوش مصنوعی وجود دارد. هوش مصنوعی عمدتاً از دیدگاه سنتی مردان و کشورهای مستقل مشترک المنافع ساخته شده است ، اما جذب زنان و سایر صداها در بحث هوش مصنوعی می تواند بازی را برای فناوری تغییر دهد.

او می گوید که اگر بخواهیم فناوری همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد ، این تنوع ضروری است. “ما به افراد بیشتری روی میز نیاز داریم. این چیزی است که من به زنان جوان می گویم – همه ما یک شخص متوسط ​​را می شناسیم که با وجود خودش در حرفه خود پیشرفت کرده است. اعتماد به نفس آن شخص متوسط ​​- و سپس برخی را داشته باشید. شما کمتر از دیگران نمی شناسید. همه ما در حال فهمیدن همه چیز هستیم – و می توانیم همه چیز را با هم مشخص کنیم. ”

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *