ارتباطات, بیا سایت ایران

زوم یک حالت تمرکز را برای جلوگیری از حواس پرتی دانش آموزان اضافه می کند

ممکن است در حال بازگشت به یک حالت عادی جدید باشیم که در آن بیرون رفتن دوباره امن است ، اما هنوز تعداد زیادی از کودکان از راه دور از طریق نرم افزار ویدئو کنفرانس . و زوم فقط یک ویژگی جدید برای کمک به آنها برای تمرکز بر معلم خود معرفی کرد.

در یک پست وبلاگ حاوی نکات بازگشت به مدرسه برای والدین ، ​​زوم این ویژگی جدید را با نام حالت تمرکز نامگذاری کرد. این برنامه به طور مستقیم به مربیان اختصاص داده شده است و به معلم اجازه می دهد همه را در کلاس آنلاین خود ببیند ، اما هر دانش آموز را فقط به دیدن معلم محدود می کند. همانطور که لورن رید از Zoom توضیح می دهد ، “با این ویژگی ، معلمان می توانند بر کلاس خود نظارت داشته باشند ، اما دانش آموزان از تغذیه ویدئویی همسالان خود منحرف نخواهند شد و در مورد روشن کردن دوربین خود احساس خودآگاهی نمی کنند.”

Zoom Focus Mode

زوم این ویژگی را به اشتراک گذاری صفحه نیز گسترش داده است ، بنابراین فقط معلم می تواند صفحه مشترک دانش آموز را مشاهده کند ، اما معلم می تواند در صورت تمایل صفحه نمایش دانش آموز را با بقیه شرکت کنندگان به اشتراک بگذارد.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

هرکسی که مایل به استفاده از حالت فوکوس است باید جلسه ای را به عنوان میزبان شروع کند ، اما از Zoom v5.7.3 یا بالاتر در Windows یا Mac نیز استفاده کند. همچنین می توانید با رفتن به مدیریت حساب> تنظیمات حساب و دسترسی به برگه جلسه ، حالت تمرکز را فعال/غیرفعال کنید. در تنظیمات Meeting (Advanced) ، یک تغییر حالت برای ویژگی وجود دارد.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *