بیا سایت ایران, سمعی

طرف مقابل قاضی آمریکایی با Sonos در ارتباط با ثبت اختراع علیه Google مخالفت کرد

مشاجره حقوقی بین Sonos و Google بر سر بلندگوی هوشمند یک گام به حل شدن نزدیک شد با مقدماتی با قاضی چارلز بولاک ، قاضی کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده (ITC) حکم مبنی بر اینکه Google در واقع پنج حق ثبت اختراع Sonos را با برخی از محصولات خود نقض کرده است.

The Verge در در ژانویه 2020 گزارش داد که Sonos از ITC خواسته است فروش تلفن های هوشمند ، لپ تاپ و اسپیکرهای Google را در ایالات متحده پس از تشکیل دو پرونده شکایت از شرکت به سرقت انواع فن آوری های بلندگوی چند اتاقه که تحت پوشش پنج اختراع ثبت شده آن است. .com/news/articles/2020-06-11/google-sues-sonos-in-escalation- of-wireless-home-speaker-fight “target =” _ blank “> counter-suit از Google و همچنین یک کت و شلوار دیگر مربوط به پنج ثبت اختراع اضافی از Sonos. بنابراین این حکم اولیه تمام درگیری های حقوقی شرکت ها را حل نمی کند ، اما این نشان می دهد که ITC به نفع Sonos متمایل است.

Sonos قبلاً یک پیروزی کوچک بر Google کسب کرد وقتی قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده ادوارد چن یکی از اختراعات ذکر شده در دعوی متقابل گوگل را کنار گذاشت زیرا “واجد شرایط ثبت اختراع” نبود. این تصمیم تنها چهار حق ثبت اختراع را در اختیار گوگل گذاشت تا بتواند در جریان دعوای متقابل به آن تکیه کند.

“ما از فناوری Sonos استفاده نمی کنیم و بر سر کیفیت محصولات و شایستگی ایده های خود رقابت می کنیم.” سخنگوی گوگل در بیانیه به TechCrunch. “ما با این حکم اولیه موافق نیستیم و در روند بررسی آینده به پرونده خود ادامه خواهیم داد.”

توصیه شده توسط ویراستاران ما

این اختلاف حقوقی می تواند به زودی اهمیت بیشتری پیدا کند ، زیرا گفته می شود Sonos از مشتریان خود نظرسنجی کرد در مورد احساس آنها در مورد معرفی شرکت دستیار صوتی خود. Sonos ممکن است برنامه های دقیقی برای چنین پیشنهادی نداشته باشد ، اما حداقل این امکان را بررسی می کند.

نیویورک تایمز گزارش که انتظار می رود ITC این پرونده را بررسی کرده و در 13 دسامبر حکمی صادر کند. تضمین می کند که تصمیم کمیسیون با تصمیم بولاک مطابقت داشته باشد. حتی اگر چنین شود ، بعید به نظر می رسد که رفت و برگشت بین این شرکت ها به این زودی حل شود.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *