بیا سایت ایران, مروری بر برون سپاری امنیت فناوری اطلاعات برای MSPها

مروری بر برون سپاری امنیت فناوری اطلاعات برای MSPها

این معضلی است که بسیاری از ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) با آن روبرو هستند: برون سپاری امنیت شبکه به یک شریک خارجی یا تأمین امنیت در خانه.

از یک طرف، برون سپاری امنیت به یک شریک می تواند MSP را آزاد کند تا بر شایستگی های اصلی خود تمرکز کند و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. از سوی دیگر، برون سپاری امنیت به شخص ثالث به معنای کنار گذاشتن کنترل و عدم آگاهی لزوماً از آنچه اتفاق می افتد است.

آیا یک MSP واقعاً می‌خواهد شرکت دیگری چیزی به مهمی امنیت مشتری ارائه دهد؟

امنیت داخلی در مقابل امنیت برون سپاری: نحوه انتخاب

هنگام تصمیم گیری در مورد استفاده از شریک برای تامین امنیت برای مشتریان MSP خود، تعدادی از موارد کلیدی باید در نظر گرفته شود. و در حالی که موارد معتبری هم برای برون سپاری امنیت یا حفظ آن در داخل وجود دارد، واقعیت این است که آنچه برای تجارت شما مناسب است احتمالاً با آنچه برای دیگری مناسب است متفاوت است.

پایگاه مشتری، ارائه خدمات، و منابع داخلی شما به طور قابل توجهی در تصمیم گیری در مورد استفاده از شریک نقش دارند. وقتی صحبت از در نظر گرفتن شریکی برای تامین امنیت می شود، تفاوتی ندارد. هر تصمیمی در مورد نحوه ارائه خدمات امنیتی به مشتریان خود باید با دقت در نظر گرفته شود.

برای این منظور، در اینجا مزایا و معایب برون سپاری امنیت فناوری اطلاعات برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده آورده شده است.

Benefits of Outsourcing IT Security

مزایای برون سپاری خدمات امنیتی

شما می توانید بر شایستگی های اصلی تمرکز کنید

شاید مهم ترین مزیت برون سپاری خدمات امنیتی به عنوان یک MSP باشد. به آزاد کردن کارکنان خود برای تمرکز بر شایستگی های اصلی آنها.

درخواست از کارکنانی که مهندس شبکه یا تکنسین های پشتیبانی هستند نیز برای کمک به امنیت، بهترین نتایج را برای مشتریان به همراه ندارد. امنیت پیچیده است و به ندرت راه حلی برای همه وجود دارد. در نتیجه، اینکه اعضای کارکنان چیزی کمتر از تمرکز کامل خود را روی امنیت بگذارند، احتمالاً منجر به عملکرد نامطلوب در تمام وظایف آنها می شود.

با برون سپاری امنیت فناوری اطلاعات مشتری به شخص ثالث یا شریک، تیم شما می تواند بر آنچه که بهترین انجام را انجام می دهد تمرکز کند.

بازده بهتر سرمایه

استخدام پرسنل امنیتی اختصاصی گران است. طبق گفته Indeed، متخصصان امنیت فناوری اطلاعات به طور میانگین سالانه بیش از 55000 دلار حقوق و پاداش دارند. در مناطق مترو مانند جکسون ویل، هیوستون، یا فینیکس، غرامت بیش از دو برابر می شود و به بیش از 100000 دلار در سال می رسد.

یک ارائه دهنده امنیت فناوری اطلاعات شخص ثالث مطمئناً مدل قیمت گذاری خواهد داشت که بازگشت سرمایه بهتری نسبت به استخدام کارکنان تمام وقت خود ارائه می دهد. در بسیاری از موارد، شریک فناوری اطلاعات چندین متخصص امنیتی، پوشش 24 ساعته، یا سایر منابع اضافی را با هزینه کمتری نسبت به استخدام حتی یک کارمند به تنهایی ارائه می‌کند.

سطح بالاتر تخصص با استفاده از یک ارائه دهنده امنیتی اختصاصی

سوم- شرکت امنیتی IT حزبی تنها بر امنیت و امنیت تمرکز می‌کند.این امر سطح بیشتری از تخصص و درک امنیت فناوری اطلاعات را به همراه خواهد داشت.

شریک شما بدون شک از تحولات در فضا مطلع خواهد بود و روندهای صنعت را دنبال می کند. ابزارها، برنامه‌های کاربردی و ناقل‌های تهدید جدید، همگی از یک شرکت اختصاصی امنیت فناوری اطلاعات، دیدی را که شایسته آن هستند دریافت خواهند کرد.

این را نمی توان در مورد یک ارائه دهنده خدمات مدیریت شده که مسئول چندین چیز خارج از امنیت است، گفت.

تفویض یک مسئولیت پیچیده با ریسک بالا

امنیت -as-a-Service برای مشتریان MSP شما به این معنی است که شما مسئولیتی در قبال یافتن، ادغام و مدیریت ابزارهای امنیتی ندارید. حتی با وجود تخصص امنیتی داخلی، این کار پیچیده و دست و پا گیر است.

به این نکته اضافه کنید که در مورد امنیت خطرات بسیار زیاد است، و یک شریک شخص ثالث می تواند آرامش خاطر را نه تنها به مشتریان شما، بلکه به سازمان شما نیز برساند.

معایب برون سپاری امنیت فناوری اطلاعات

مزایای قابل توجه برون سپاری امنیت فناوری اطلاعات مشتری به شریک را به سختی می توان انکار کرد. با این حال، اشکالاتی نیز در ترتیبات برون سپاری وجود دارد. بنابراین قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید که امنیت فناوری اطلاعات را به شخص ثالث واگذار کنید، بهتر است بدانید که چگونه ممکن است همه چیز اشتباه پیش برود.

کنترل کمتر

اولین اشکال برون سپاری امنیت فناوری اطلاعات به یک شریک ناشی از کنترل کمتر است.

با سپردن مسئولیت امنیت به طرف دیگر، آنها بدون نظر شما و اغلب بدون آگاهی شما تصمیم می گیرند و اقداماتی را انجام می دهند. از زمان پاسخ‌دهی به خط‌مشی‌های امنیت فناوری اطلاعات، بیشتر تصمیم‌های بزرگ توسط شریک امنیتی شما گرفته می‌شود و اداره می‌شود.

باید آگاه باشید که استفاده از شریک برای هر کاری به معنای کنار گذاشتن مقدار قابل توجهی از کنترل است.

نمایندگی کمتر

شما مشاهده کمتری نسبت به نحوه تصمیم‌گیری و نحوه رسیدگی به هشدارها یا تهدیدها خواهید داشت. در برخی موارد، تا زمانی که مسائل به درستی و به سرعت مورد بررسی قرار گیرند و امنیت پایدار باقی بماند، این چیز خوبی است.

در صورت حمله سایبری یا یک واقعی نقض داده، عدم مشاهده یا بینش نسبت به آنچه در حال رخ دادن است، می تواند دشوار باشد. وقتی یک ارائه‌دهنده امنیت شخص ثالث در حال حل یک مشکل یا مشکل حیاتی می‌تواند منجر به از دست دادن کسب و کار شود.

سفارشی سازی کمتر

برخی از شرکت‌های امنیت فناوری اطلاعات برون سپاری شده می‌توانند خدماتی را به مشتریان متعدد ارائه دهند، یعنی ارائه خدمات امنیتی یکسان به همه آنها. به‌عنوان یک مدل کسب‌وکار، که مطمئناً مقیاس‌پذیر است.

اما اگر مشتریان شما به راه حل های سفارشی یا سفارشی نیاز داشته باشند چه؟ اطمینان از داشتن افزونه‌های امنیتی مورد نیاز ارائه‌دهنده امنیت IT شما قبل از برون‌سپاری، مهم است.

در حال برون سپاری امنیت فناوری اطلاعات برای MSP شما مناسب است؟

برون سپاری امنیت فناوری اطلاعات یک گزینه عالی برای MSPهایی است که می خواهند بر شایستگی های اصلی خود تمرکز کنند و دردسر ارائه آن را خودشان یا مدیریت تمام جنبه های یک راه حل برون سپاری نداشته باشند. علاوه بر این، برون سپاری امنیت شبکه شما با آگاهی از اینکه مشتریان شما از تهدیدات خارجی در امان هستند، آرامش خاطر را برای شما فراهم می کند.

همچنین هنگام برون سپاری، کنار گذاشتن کنترل بر چگونگی اتفاقات، مشاهده کمتر آنچه در حال وقوع است، و به طور بالقوه کاهش گزینه های سفارشی سازی، اشکالاتی وجود دارد. قبل از هر تصمیمی باید مزایا و معایب برون سپاری خدمات امنیتی را سنجید.

وب مایع امنیت را می شناسد

اگر کنجکاو هستید که پیشنهادات امنیتی MSP IT خود را برون سپاری کنید، تیم ما در Liquid Web اینجاست تا به سوالات شما پاسخ دهد. MSP ها از Private Cloud ما استفاده می کنند که توسط VMware و NetApp ارائه شده و توسط Liquid Web 24/7/365 ایمن شده است. پشتیبانی. برای کسب اطلاعات بیشتر، امروز با ما تماس بگیرید.

How VMware Improves Cloud Security for Your Clients eBook CTA Banner

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *