بیا سایت ایران

مرکز هوایی 600 هکتاری آمازون در کنتاکی افتتاح شد

شبکه تحویل آمازون در ایالات متحده این هفته به لطف افتتاحیه بزرگ Air Hub در فرودگاه بین المللی سینسیناتی/شمال کنتاکی ، رونق چشمگیری گرفت.

این مرکز از ابتدا توسط آمازون ساخته شده است در دو سال گذشته با سرمایه گذاری در حدود 1.5 میلیارد دلار. نتیجه نهایی تسهیلاتی به مساحت 600 هکتار است و “قبل از پایان سال” دوازده پرواز در روز انجام می دهد و میلیون ها بسته را در هفته پردازش می کند. آمازون می گوید هاب به شبکه ای 40 نفری متصل می شود سایتهایی که آمازون ایر در آنجا وجود دارد و فعالیت می کند.

این مرکز همچنین علاوه بر کمک به آمازون برای انجام سفارشات بیشتر ، خبر خوبی برای اقتصاد محلی است زیرا 2000 شغل ایجاد می کند. برخی از آنها با انتقال کارکنان فعلی آمازون پر می شوند ، اما بسیاری از نقش های جدید قرار است در این مرکز ارائه شود. روبات ها همچنین در حمل و نقل و مرتب سازی بسته ها در محل فعالیت می کنند.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

تمرکز آمازون در سال های اخیر بر افزودن هواپیما به ناوگان هواپیماهای خود با مارک آمازون بوده است. ناوگان 50 هواپیما در سال 2018 افزایش و 15 هواپیمای باری سال بعد معرفی شد. با فعال شدن Air Hub ، گسترش ناوگان بیشتر تعجب آور نخواهد بود. این بدان معنا نیست که توسعه در مرکز اکنون به پایان رسیده است. آمازون در حال برنامه ریزی برای نصب پنل پشت بام خورشیدی در سال آینده است.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *