بیا سایت ایران, معمار راه حل چیست و چگونه محیط میزبانی عالی خود را ایجاد کنید

معمار راه حل چیست و چگونه محیط میزبانی عالی خود را ایجاد کنید

در بازار هاست سازمانی جدید محیط و تعجب اینکه آیا معمار راه حل می تواند به ایجاد راه حل مناسب کمک کند؟

میزبانی وب صنعتی است که هرگز متوقف نمی شود و به طور مداوم فن آوری های جدیدی را برای حل مشکلاتی که مشتریان با حضور آنلاین با آن مواجه می شوند ، معرفی می کند. در نتیجه، زمانی که شرکت‌ها به بررسی چگونگی بهبود کسب‌وکار خود در اینترنت می‌پردازند یا پروژه جدیدی را برای گسترش پیشنهادات موجود خود آغاز می‌کنند، اغلب با این مجموعه گیج‌کننده از فناوری‌ها، محصولات و خدمات جدید ارائه‌دهندگان میزبانی مواجه می‌شوند.

اغلب برای تجزیه شرایط جدید، نرم افزار و محصولات موجود و نحوه ادغام این ابزارهای جدید با زیرساخت های موجود، به کمک نیاز است. داشتن یک مشاور قابل اعتماد، مانند معمار راه حل ها، با درک عمیق از حل مشکلات تجاری می تواند منبع ارزشمندی برای راهنمایی مشتریان از طریق کاتالوگ محصولات و خدمات منحصر به فرد باشد.

در حالی که ممکن است راه حل های متعددی برای یک مشکل خاص وجود داشته باشد، معمار راه حل ها می تواند به شناسایی محصول مناسب برای یک موقعیت خاص کمک کند. این مشارکت برای بسیاری از مشتریان منبع ارزشمندی است.

معمار راه حل چیست؟

معمار راه حل ها فردی است که برای شناسایی بهترین راه حل های عملی برای مشکلات تجاری که مشتریان ارائه می دهند کار می کند و اطمینان می دهد که هر دو سیستم موجود و جدید به طور یکپارچه با یکدیگر کار می کنند. معماران راه حل مسئول اطمینان از نیازهای مشتری و اهداف پروژه با محصولات هستند ، خدمات و پشتیبانی موجود در ارائه دهنده میزبانی.

مشتریان می توانند انتخاب کنند که با یک معمار راه حل در شرکت خود یا یک متخصص خارجی در ارائه دهنده میزبانی خود کار کنند. به طور معمول ، هیچ هزینه اضافی برای استفاده از معمار راه حل خارجی وجود ندارد و آنها از نزدیک با پیشنهادات شرکتی که در آن کار می کنند و همچنین بازار فناوری گسترده تر آشنا می شوند.

معمار راه حل چه می کند؟

معمار Solutionsدست در دست هم با یک مدیر حساب مشتری، نماینده فروش، تیم های پشتیبانی اختصاص داده شده و مشتریبرای ایجاد یک تصویر کامل از محدوده پروژه و نیاز. آنها همچنین برای طوفان فکری راه حل های منحصر به فرد برای مشکلات خارج از محدوده ای که مشتری سعی در حل آنها دارد ، همکاری می کنند.

با اتکا به دانش خود در زمینه معماری نرم افزار ، معماری سازمانی و توسعه سیستم‌ها، یک معمار راه‌حل کار می‌کند تا سخت‌افزار و خدمات لازم برای پروژه مشتری را طراحی کند. اطمینان از این که نگرانی های بودجه و نیازهای پشتیبانی در هر پروژه برآورده می شود ، تمرکز اصلی است.

VMware blueprint for customer

نمونه طرحی که ممکن است یک مشتری VMware Private Cloud دریافت کند.

راه حلها معماران به طور مداوم به عنوان یک واسطه بین فروش ، مهاجرت ، سوار شدن و پشتیبانی برای به دست آوردن اطلاعات خاص برای سوالات و نگرانی های مشتری در طول کل فرایند سوار شدن عمل کنید.

چگونه یک معمار راه حل با تیم های دیگر برای ایجاد راه حل همکاری می کند؟

راه حل ها معماران در ارائه دهندگان میزبانی به شدت به مهارت های مدیریت پروژه، دانش عمیق محصولات و روابط ایجاد شده قبلی برای کار با تیم های دیگر متکی هستند. سازمان آنها در نتیجه ، آنها نمایی سطح بالا از فرایندها و رویه هایی که تیم های مختلف یک شرکت در طول چرخه عمر پروژه دنبال می کنند ، ایجاد می کنند.

با استفاده از این ترکیب دانش ، تجربه و روابط ، معماران راه حل می توانند بفهمند چگونه از تخصص و مهارت های هر تیم برای حل چالش های منحصر به فرد مشتری استفاده کنند. این راه حل های متناسب می تواند از استقرار متفاوت باشد. مجموعه مناسب خدمات برای امنیت و نظارت بر سلامت سرور برای مدیریت رشد سریع مرتبط با شرکت های مبتنی بر وب.

معمار راه حل همچنین روابط کار با متخصصان موضوعی خاص (SMEs) را در آن بخشهای مختلف توسعه داده و از آن استفاده می کند. این به آنها این امکان را می دهد تا در هنگام تحقیق و طراحی راه حل های مورد نیاز مشتری ، با افراد مناسب برای تشخیص تنگناها یا مشکلات احتمالی همکاری نزدیک و سریع داشته باشند.

چرا با وب مایع کار می کنیم

Liquid Web دارای تیمی از سه معمار راه حل اختصاصی با 20+ سال تجربه ترکیبی در میزبانی وب است.

هر یک از معماران راه حل ما در بخش پشتیبانی اصلی ما مدت زمانی را صرف یادگیری نحوه حل مسائل پیچیده ای که برای مشتریان ما ایجاد می شود و ایجاد روابط بین بخشی می کنند. این باعث می شود که آنها در حل مشکلات تجاری در تمام بخش های شرکت Liquid Web موفق باشند.

چه بهره برداری از منابع در مراکز داده و تیم های شبکه ما باشد و چه کار با تیم های فروش ما برای تطبیق طرح های راه حل با نیازهای بودجه مشتری، معماران راه حل ما می توانند هر موقعیتی را که مشتری ارائه می دهد مدیریت کنند.

<. div data-lw-block-type="paragraph" data-lw-block-attributes="" readability="14">

اخیراً ، یک معمار راه حل های وب مایع متصل به پروژه مشتری برای بیش از 12 ماه ، و در طول فرآیند فروش ، بیش از 20 تکرار طراحی مختلف را با تغییر نیازهای فن آوری مشتری و الزامات تجاری ارائه کرد. در نتیجه، معمار به عنوان یکی از اعضای ارزشمند تیم کارفرما در نظر گرفته شد زیرا اعتماد آنها را به دست آورد و روابطی را ایجاد کرد که تغییرات تیمی مختلف را در گروه پروژه اصلی مشتری در بر می گرفت.

راه حل مناسب برای کسب و کار خود

کسب و کارها در حال رشد هستند و پروژه هایی که انجام می دهند در حال تبدیل شدن هستند. پیچیده تر و بیشتر با گسترش سریع فناوری ها و محصولات ارائه شده توسط میزبان وب امروزی ، نیاز به افرادی که با خدمات و قابلیت های میزبانی وب آشنا هستند ، وجود دارد. یک مشاور آگاه در مورد الزامات طراحی و معماری که کسب‌وکارها بر آن‌ها تکیه می‌کنند و دارند می‌تواند در تکمیل پروژه به موقع و با بودجه متفاوت باشد.

A Solutions Architect مشکلات کسب و کار را با کار با تیم های متعدد، با تمرکز بر روی محدوده پروژه، و اطمینان از اینکه نتیجه نهایی تمام کادرها را برای نیازهای مشتری و پروژه بررسی می کند.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *