بیا سایت ایران, معمار راه حل چیست و چگونه می توان محیط میزبانی ایده آل خود را ایجاد کرد

معمار راه حل چیست و چگونه می توان محیط میزبانی ایده آل خود را ایجاد کرد

در بازار جدید میزبانی سازمانی محیط و تعجب اینکه آیا معمار راه حل می تواند به ایجاد راه حل مناسب کمک کند؟ readability = “14”>

میزبانی وب صنعتی است که هرگز متوقف نمی شود و دائماً فناوری های جدیدی را برای حل مشکلاتی که مشتریان با حضور آنلاین با آن مواجه می شوند ، معرفی می کند. در نتیجه ، وقتی شرکت ها در مورد چگونگی بهبود تجارت خود در اینترنت یا شروع پروژه جدیدی برای توسعه پیشنهادات موجود خود تحقیق می کنند ، اغلب با این مجموعه سرگیجه آور از فناوری ها ، محصولات و خدمات جدید ارائه دهندگان میزبانی مواجه می شوند.

اغلب ، برای تجزیه و تحلیل شرایط جدید ، نرم افزار و محصولات موجود و نحوه ادغام این ابزارهای جدید با زیرساخت های موجود ، به کمک نیاز است. داشتن یک مشاور مورد اعتماد ، مانند معمار راه حل ، با درک عمیق از حل مشکلات تجاری می تواند منبعی ارزشمند برای راهنمایی مشتریان از طریق فهرست محصولات و خدمات منحصر به فرد باشد.

در حالی که ممکن است راه حل های متعددی برای یک مشکل معین وجود داشته باشد ، معمار راه حل می تواند به شناسایی محصول مناسب برای یک موقعیت خاص کمک کند. این مشارکت برای بسیاری از مشتریان منبع ارزشمندی است.

معمار راه حل چیست؟

معمار راه حل ها فردی است که برای شناسایی بهترین راه حل های عملی برای مشکلات تجاری که مشتریان ارائه می دهند کار می کند و اطمینان می دهد که هر دو سیستم موجود و جدید به طور یکپارچه با یکدیگر کار می کنند. معماران راه حل مسئول اطمینان از نیازهای مشتری و اهداف پروژه با محصولات هستند ، خدمات و پشتیبانی موجود در ارائه دهنده میزبانی.

مشتریان می توانند با یک معمار راه حل در شرکت خود یا یک متخصص خارجی در ارائه دهنده میزبانی خود کار کنند. به طور معمول ، هیچ هزینه اضافی برای استفاده از معمار راه حل خارجی وجود ندارد و آنها از نزدیک با پیشنهادات شرکتی که در آن کار می کنند و همچنین بازار فناوری گسترده تر آشنا می شوند.

معمار راه حل چه می کند؟

معمار راه حل ها دست به دست با مدیر حساب مشتری ، نماینده فروش ، تیم های پشتیبانی اختصاص داده شده و مشتری برای ایجاد تصویر کامل از محدوده و نیاز پروژه. آنها همچنین برای طوفان فکری راه حل های منحصر به فرد برای مشکلات خارج از محدوده ای که مشتری سعی در حل آنها دارد ، همکاری می کنند.

با اتکا به دانش خود در زمینه معماری نرم افزار ، معماری سازمانی ، و توسعه سیستم ها ، یک معمار راه حل برای طراحی سخت افزار و خدمات لازم برای پروژه مشتری عمل می کند. اطمینان از این که نگرانی های بودجه و نیازهای پشتیبانی در هر پروژه برآورده می شود ، تمرکز اصلی است.

VMware blueprint for customer

نمونه طرح یک مشتری VMware Private Cloud ممکن است دریافت کند.

راه حلها معماران به طور مداوم به عنوان یک واسطه بین فروش ، مهاجرت ، Onboarding و پشتیبانی برای به دست آوردن اطلاعات خاص برای سوالات و نگرانی های مشتری در طول کل فرایند سوار شدن عمل کنید.

معمار راه حل چگونه با تیم های دیگر برای ایجاد راه حل همکاری می کند؟

راه حل معماران در ارائه دهندگان خدمات میزبانی به مهارت های مدیریت پروژه ، دانش عمیق محصولات و روابط قبلی برای همکاری با تیم های دیگر در زمینه های مختلف وابسته هستند. سازمان آنها در نتیجه ، آنها یک دیدگاه سطح بالا از فرایندها و روش هایی را که تیم های مختلف یک شرکت در طول چرخه عمر پروژه دنبال می کنند ، ایجاد می کنند.

با استفاده از این ترکیب دانش ، تجربه و روابط ، معماران راه حل می توانند بفهمند که چگونه از تخصص و مهارت های هر تیم برای حل چالش های منحصر به فرد مشتری استفاده کنند. این راه حل های متناسب می تواند از استقرار متفاوت باشد. مجموعه مناسب خدمات برای امنیت و نظارت بر سلامت سرور برای مدیریت رشد سریع مرتبط با شرکت های تحت وب. >

معمار راه حل همچنین روابط کاری را با متخصصان موضوعی خاص (SMEs) در آن بخشهای مختلف توسعه داده و از آن استفاده می کند. این به آنها این امکان را می دهد تا در هنگام تحقیق و طراحی راه حل های مورد نیاز مشتری ، با افراد مناسب برای تشخیص تنگناها یا مشکلات احتمالی همکاری نزدیک و سریع داشته باشند.

چرا با وب مایع کار می کنیم

Liquid Web دارای تیمی از سه معمار راه حل اختصاصی با 20+ سال تجربه ترکیبی در میزبانی وب است.

هر یک از معماران راه حل ما در بخش پشتیبانی اصلی ما مدتی را صرف یادگیری نحوه حل مسائل پیچیده ای که برای مشتریان ما ایجاد می شود و ایجاد روابط بین بخشی می کنند. این امر آنها را در حل مشکلات تجاری در تمام بخشهای شرکت Liquid Web موفق می کند.

این که آیا از منابع در مراکز داده و تیم های شبکه ما استفاده می کند یا با تیم فروش ما همکاری می کند تا طرح های راه حل را با نیازهای بودجه مشتری مطابقت دهد ، معماران راه حل های ما می توانند در هر شرایطی که مشتری ارائه می دهد ، رسیدگی کنند.

اخیراً ، معمار راه حل های وب مایع متصل به پروژه مشتری برای بیش از 12 ماه ، و در طول فرآیند فروش ، بیش از 20 تکرار طراحی مختلف را با تغییر نیازهای فن آوری مشتری و الزامات تجاری ارائه کرد. در نتیجه ، معمار به عنوان یکی از اعضای ارزشمند تیم مشتری در نظر گرفته شد زیرا آنها اعتماد خود را جلب کردند و روابطی ایجاد کردند که تغییرات مختلف تیمی را در گروه پروژه اصلی مشتری ایجاد کرد.

راه حل مناسب برای کسب و کار خود

کسب و کارها در حال رشد هستند و پروژه هایی که در حال انجام آن هستند در حال پیشرفت هستند پیچیده تر و پیچیده تر با افزایش سریع فناوری و محصولات ارائه شده توسط میزبان وب امروزی ، نیاز به افرادی که با خدمات و قابلیت های میزبانی وب آشنا هستند ، وجود دارد. یک مشاور آگاه در مورد الزامات طراحی و معماری که مشاغل به آنها متکی هستند و می توانند در تکمیل پروژه به موقع و در بودجه تفاوت ایجاد کنند.

معمار راه حل مشکلات کار را با همکاری با چندین تیم ، با تمرکز بر محدوده پروژه و اطمینان از اینکه نتیجه نهایی همه جعبه ها را برای نیازهای مشتری و پروژه بررسی می کند.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *