بیا سایت ایران, مقیاس بندی ادغام ERP مشتری برای رشد MSP ها

مقیاس بندی ادغام ERP مشتری برای رشد MSP ها

رهبری عملیات ارائه دهنده خدمات مدیریت شده (MSP) با چالش های فراوانی همراه است. وقتی MSP شما در مرحله رشد است و نیاز دارد تا مهارت خود را به مشتریان فعلی و بالقوه ثابت کند ، حتی پیچیده تر می شود. از خودکارسازی فرایندهای ورود داده های دستی تا راه اندازی سیستم های مبتنی بر ابر ، شما باید روش های خود را در چندین فرایند ، از جمله ادغام سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) ،

با تمرکز روزافزون بر ERP ، ادغام سیستم به یک نقطه فشار برای MSP ها و مشتریان تبدیل شده است. اگر تیم شما می تواند پیاده سازی و ادغام ERP را به مشتریان ارائه دهد ، می توانید جریانهای جدیدی از درآمد ایجاد کرده و میزان مشتری را کاهش دهید.

در واقع ، یکی از پیشرو گرایشهای MSP توانایی ارائه یکپارچه سازی ERP در حالی است که بیشتر و بیشتر شرکت ها به سمت تحول دیجیتالی پیش می روند.

در مقابل ، اگر MSP شما نتواند به ادغام های پیچیده شامل سیستم های ERP کمک کند ، در این صورت دریچه مهمی برای رشد تجارت شما بسته می ماند.

برای حمایت از شما در رسیدن به اهداف خود برای گسترش MSP و برای رفع نیازهای مشتریان فعلی و آینده ، در اینجا تجزیه مقیاس بندی ادغام ERP برای مشتریان و نحوه استفاده از این سرویس برای رشد مشاغل خود آورده شده است. .

ادغام ERP چیست؟

what is erp integration - abstract image of interconnected dots.

ادغام نرم افزار ERP به اتصال یک سیستم مدیریت تجاری اصلی با سایر پلتفرم های مربوطه اشاره می کند. با ادغام سیستم های ERP به صورت رایگان از نظر نرم افزاری ، یک سازمان می تواند از مزایایی استفاده کند که شامل موارد زیر است ، اما نه محدود به آنها: “list-disc list-خارج”>

 • فرآیندهای تجاری خودکار.
 • گردش کار کارآمدتر.
 • افزایش داده ها و دقت کار.
 • این پاداش ها در تقریباً همه جنبه های راه حل های ERP ، جایی که سیستم هایی مانند زنجیره تامین ، انبار داده و مدیریت موجودی گرد هم می آیند تا محیط فن آوری قوی تری را ارائه دهند. در کل تجارت حتی بهتر از آن ، سیستم های قدیمی را می توان در صورت یکپارچه سازی صحیح با یک سیستم قدرتمند ERP مدرن کرد و به آنها زندگی تازه ای بخشید. “” readability = “12.363076923077”>

  یک نمونه برجسته از راه حل یکپارچه سازی اتصال یک سیستم ERP به a مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) . گردهم آوردن این دو سیستم مهم باعث افزایش جریان اطلاعات بین بخش ها می شود ، به فروش ، خدمات به مشتریان ، صورتحساب و حسابداری همه در هماهنگی و کارآمدی کمک می کند.

  سایر ادغام های ERP شامل انواع زیر است:

  ادغام افقی

  همچنین به عنوان اتوبوس خدمات سازمانی (ESB) معروف است ، این روش ادغام چندین سیستم عامل را به عنوان زیر سیستم های متصل گرد هم می آورد. یک سیستم ERP اولیه به عنوان نقطه اتصال همه این زیر سیستم ها عمل می کند. 9 “>

  به دلیل اتصال اولیه ، این ادغام ERP مستلزم وابستگی زیر سیستم ها به یکدیگر برای عملکرد بهینه است.

  ادغام های افقی مقرون به صرفه و مقیاس پذیر ، آنها را بسیار مورد توجه سازمان های بزرگ قرار داده است.

  ادغام عمودی

  ادغام عمودی همچنین زیر سیستم های مختلف را متصل می کند. با این حال ، هر زیر سیستم را به موجودیت خود تبدیل می کند . این به سیستم ERP اولیه اجازه می دهد تا حتی زمانی که یک زیرسیستم دچار مشکل یا مشکل اتصال می شود ، همچنان به کار خود ادامه دهد. “” readability = “11”>

  اداره یکپارچه عمودی نسبتاً آسان تر از ادغام افقی است. با این حال ، برای اکثر مشتریان ، این نوع یکپارچگی گرانتر است و اگر شامل ادغام های غیر معمول یا سفارشی باشد ، ممکن است مشکلات عملکرد مکرر را تجربه کنند.

  ادغام چند نقطه ای

  ادغام چند نقطه ای شاید ساده ترین و مدرن ترین روش برای اتصال برنامه های مختلف از طریق نرم افزار ERP باشد. این نوع ادغام ERP از رابط های برنامه نویسی برنامه (API) برای ایجاد یکپارچگی دستی استفاده می کند. به نوبه خود ، برنامه ها فقط بخشهایی از اطلاعات مهم را که سایر قسمتهای سیستم کلی برای عملکرد صحیح نیاز دارند ، توزیع می کنند.

  روش ادغام چند نقطه ای مقرون به صرفه و محبوب در شرکتهای کوچک و متوسط ​​(SMEs) است.

  روش انتخابی برای یکپارچه سازی هرچه که باشد ، هدف اصلی آن این است که سیستم های ERP را با نرم افزارها و ابزارهای مرتبط و ضروری همراه کند. با ادغام مناسب ، مشاغل می توانند به راحتی از فرایندهای اضافی مانند ورود داده های دستی خودداری کرده و کارایی و اثربخشی را در سراسر سازمان بهبود بخشند.

  چه نوع مشاغلی به ادغام نرم افزار ERP احتیاج دارند؟ “Paragraph__SParagraph-sc-1p2ggqg-0″> نوع عملکردهایی که ادغام ERP می تواند تقویت کند بستگی به الزامات و سیستم های خاص مشتری دارد. با این وجود ، تقریباً همه مشاغل در هر بخش می توانند با تجزیه و تحلیل داده ها و برنامه های کاربردی و کنار هم قرار دادن سیستم ها و ابزارها سود ببرند.

  ادغام نرم افزار ERP در حال حاضر در حال ظهور استارتاپ ها ، رونق کسب و کارهای کوچک و شرکت های تاسیس شده است. بسیاری از این مشاغل برای تقویت بهره وری خود از ادغام استفاده می کنند در حالی که دیگران آنها را به بخشی از عملیات خود برای جلوگیری از خطرات عملیاتی تبدیل می کنند.

  این تقاضا برای بهره وری و بهینه سازی کسب و کار ، فرصت های گسترده ای را برای کمک به مقیاس عملیات مشتری در اختیار MSP ها قرار می دهد.

  آیا MSP شما ارائه می دهد خدمات آن به یک طاقچه خاص یا مشاغل عمومی ، شما به راحتی می توانید ادغام ERP را جزء برتر راه حل های خود قرار دهید.

  مطمئن نیستید که مشاغل از راه حل های یکپارچه ERP استفاده می کنند؟

  • استارتاپ ها به دنبال کاهش هزینه ها ، افزایش درآمد و افزایش رشد هستند.
  • مشاغل کوچک که قصد دارند فرآیندها را بهینه کنند ، کاهش هزینه ها و افزایش کارآیی.
  • شرکت های متوسط ​​ با هدف ساده سازی وظایف ، حمایت از کارکنان و کاهش خطاهای انسانی.
  • شرکت های بزرگ با هدف کاهش خطرات ، افزایش کارایی و افزایش عمر سیستم های قدیمی.

  به منظور همسانی با رقبای خود ، بسیاری از مشتریان فعلی و آینده شما اکنون نیاز به بررسی ادغام برای سیستم های ERP مربوطه.

  چرا ادغام سیستم های ERP برای مشتریان شما مهم است -lw-block-type = “paragraph” data-lw-block-attributes = “” readability = “9”>

  برای مشاغل در حال رشد ، ادغام می تواند به مهمترین دغدغه های آنها مانند کاهش نیاز به منابع انسانی و کاهش هزینه انجام وظایف منظم کمک کند.

  برای پیچیده مشاغل با تقسیم بندی های مختلف ، ادغام داده های ERP می تواند ساده سازی فرایندها ، کاهش خطرات و بهبود بهره وری

  با یافتن یکپارچگی مناسب ERP ، مشتریان شما می توانند کارایی خود را از زنجیره تامین تا فرایند فروش افزایش دهند.

  با اتخاذ ادغام برای راه حل های ERP خود ، مشاغل از هر شکل می توانند d اندازه ها می توانند فرایندهای زیر را تا حد قابل توجهی بهبود بخشند: -disc list-خارج “>

 • حسابداری
 • صورتحساب
 • منابع انسانی
 • استخدام
 • مدیریت موجودی
 • ارتباط با مشتری
 • ارتباطات داخلی
 • ارائه خدمات
 • کیفیت خدمات
 • بهینه سازی خدمات
 • برای مشتریان ، ادغام ERP مناسب می تواند تغییر دهنده بازی برای تجارت باشد. = “9”>

  برای MSP ، درک نیازهای مشتری برای ارائه راه حل های یکپارچه سازی بهینه ضروری است.

  ERP های رایج که ممکن است ادغام شوند

  با توجه به نیاز فوق العاده برای ادغام سیستم های ERP با ابزارها و سیستم عامل های دیگر ، چندین ERP در حال حاضر انواع ادغام ها را امکان پذیر می کند. این شامل ادغام های مجهز به API ، ادغام های بومی و ادغام های سفارشی است.

  برخی از رایج ترین سیستم های ERP که ارائه دهندگان خدمات را مدیریت می کردند باید ادغام شوند شامل موارد زیر است:

  حکیم

  به عنوان یکی از معتبرترین راه حل های ERP ، Sage توسط طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور تقویت بهینه سازی کسب و کار و مدیریت منابع ، این نرم افزار مبتنی بر ابر از ادغام ERP در سیستم های مختلف از جمله CRM ، ارتباطات ، فروش و پشتیبانی پشتیبانی می کند.

  Infor M3

  یکی دیگر از ERP های مبتنی بر ابر ، Infor M3 خود را در دنیای عملکردهای تجاری مدرن نگه می دارد. این راه حل با وفادار ماندن به وعده نوآوری ، به عنوان یک بستر قدرتمند یکپارچه سازی است که می تواند فرایندهای مختلف تجاری را برای بهبود عملکرد بهینه سازی کند.

  Acumatica

  Acumatica یک راه حل نسبتاً جدیدتر از دو ERP ذکر شده در بالا است. اما هنوز هم دارای ویژگی های هوش تجاری است که آن را در رقیب محبوب تر قرار می دهد. با گزینه های مختلف راه حل یکپارچه سازی ، می توانید به راحتی روشهای ایده آل را برای برآوردن نیازهای مشتری پیشنهاد دهید.

  erp integration methods - gears working together.

  4 روش ادغام ERP بهترین روشها

  تجربه ما در کار با ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده در طول سالها به عنوان کمک به مشتریان در این زمینه پیچیده ، لیست زیر را از بهترین شیوه ها آگاه کرده است. در حالی که این فهرست جامع نیست و بدون شک تجربیات شخصی شما به مرور زمان روشهای ادغام ERP شما را آگاه می کند ، این لیست باید پایه خوبی برای اکثر ارائه دهندگان راه حل و یکپارچه کننده سیستم باشد.

  1. برنامه ریزی کار ، برنامه ریزی

  به منظور ارائه نتایج ایده آل برای ادغام ERP ، بسیار مهم است که MSP شما نیازهای مشتری را تا آخرین جزئیات درک کند. این به شما کمک می کند تا ادغام های موجود یا سفارشی را متناسب با نیازهای خود تشخیص دهید و به نتایج مورد نظر خود کمک کنید.

  سپس می توانید رویکرد خود را پیرامون این مشخصات برنامه ریزی کنید در حالی که مطمئن شوید کیفیت خدمات به خطر نمی افتد تحویل.

  2. سند ، سند ، سند

  چه در حال خودکار ورود اطلاعات دستی یا بهینه سازی مدیریت موجودی هستید ، مهم است که رویکرد ، کار و نتایج پیش بینی شده خود را مستندسازی کنید . این کار نمایندگی را در سراسر تیم شما بهبود می بخشد و جنبه های آموزش و اجرای مشتری را نیز بهبود می بخشد. “8”>

  اسناد همچنین به شما کمک می کند تا به روزرسانی های آینده را برنامه ریزی کرده و هر مشکلی را که ممکن است در طول فرآیند ایجاد شود ، حل کنید.

  3. تست در راه 1p2ggqg-0 “> این فوق العاده مهم است که همه عملکردهای تجاری موجود و تازه اضافه شده را در راه حل پیاده سازی و ادغام ERP آزمایش کنید. این از مشکلات غیر ضروری جلوگیری می کند ، گردش کار خود را بهینه می کند و خدمات را با کیفیت بالا تضمین می کند. “8”>

  آزمایش عملکردها فقط یک شروع است. مطمئن شوید که برنامه یکپارچه سازی شما شامل آزمایش امنیت و قابلیت اطمینان نیز باشد.

  4. انجام آزمایش نهایی قبل از پخش زنده

  پس از اتمام یکپارچه سازی سیستم های ERP در محیطی جداگانه ، مطمئن شوید که آزمایش تحت نظارت و نهایی در محیط تولید را انجام دهید. این امر تضمین می کند که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی ، می توانید آنها را بدون تأثیر بر اجرای زنده برطرف کنید. readability = “10”>

  در نهایت ، مطمئن شوید که مشتری و کلیه کارکنان در صورت کشف مشکل مسیر صعود را درست می دانند. پیاده سازی و ادغام ERP می تواند پیچیده باشد و گاهی اوقات همه چیز اشتباه می شود. پیشرفت در کار و ماندن در عملیات به ارتباط روشن بین همه طرفین متکی است.

  اگر ارائه دهنده خدمات مدیریت شده هستید به دنبال گسترش قابلیت های یکپارچه سازی ERP خود ، تیم ما در Liquid Web می تواند پشتیبانی مورد نیاز شما را ارائه دهد. بیش از بیست سال است که کمک کننده ترین افراد در میزبانی® کسب و کارهای فناوری اطلاعات را ساده کرده و ارائه دهندگان خدمات را مدیریت کرده اند تا از پتانسیل کامل تجاری خود استفاده کنند.

  از سمت راست ابری برای MSP شما برای تکمیل خدمات حرفه ای ، تیم ما آماده است تا به شما کمک کند. برای شروع مکالمه با ما تماس بگیرید .

  نوشته ها مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *