بیا سایت ایران, ملاقات با یک انسان مفید - کارلی جانسون

ملاقات با یک انسان مفید – کارلی جانسون

پاسخگو ، مفید و اختصاص داده شده در زمینه های اتوماسیون به سادگی نمی تواند باشد. ما تیم شما هستیم. sc-1p2ggqg-0 “> هر ماه ، ما یکی از مفیدترین افراد خود را در میزبانی می شناسیم.

ملاقات با کارلی جانسون

کارلی جانسون در دوران دانشجویی تا حد امکان در کلاسهای هنری شرکت کرد. او لیسانس هنرهای زیبا را در تصویرسازی و گواهینامه طراحی وب را در دانشگاه هنرها دریافت کرد ، جایی که در نقشهای مختلف به عنوان دانشجوی کار مطالعه و سپس به عنوان کارمند تمام وقت کار کرد. برجسته ترین نقش او دستیار ارشد اداری در دفتر رئیس جمهور بود. پس از آن ، جانسون به حوزه فناوری در یک شرکت نرم افزاری به نام Tamman Inc نقل مکان کرد. وی قبل از شروع کار به عنوان طراح دیجیتال مستقل ، گواهینامه CPACC خود را در زمینه دسترسی به وب دریافت کرد.

در حال حاضر ، جانسون در Liquid Web به عنوان متخصص بازاریابی وب و محتوا کار می کند.

Helpful Human Carley Johnson

چرا به Liquid Web پیوستید؟

یادم آمد که در سال 2019 میز Liquid Web را در Wordcamp دیدم و فکر کردم: “این افراد واقعاً خوب هستند!” (من همچنین لوگو را دوست داشتم!) چند سال بعد ، هنگامی که برای موقعیت فعلی خود درخواست کردم ، متوجه شدم که همان شرکتی است که در Wordcamp چنین تأثیری بر من گذاشته بود – Liquid Web! من بسیار هیجان زده بودم و هنگام گذراندن مراحل مصاحبه انگشتانم را روی هم گذاشتم. در حال حاضر ، من در یک شرکت بزرگ کار می کنم و طراحی وب را به صورت تمام وقت انجام می دهم. نمی توانم خوشحال تر باشم.

چه چیزی شما را به عنوان حرفه ای به صنعت میزبانی می کشاند؟

من آن را به عنوان یک فرصت جدید برای پس از پنج سال کار در آموزش عالی و نرم افزار به مدت یک سال ، در مورد بخشی از صنعت فناوری اطلاعات بیشتری کسب کنید. من همیشه علاقه زیادی به استفاده از فناوری به طور کلی داشتم. این بیشتر ناشی از بازی های ویدئویی و گشت و گذار در اینترنت از سنین پایین است.

آیا چیز خاصی در Liquid Web وجود دارد که شما فقط آن را دوست دارید؟

من کار روزانه طراحی را دوست دارم و به روز رسانی صفحات وب . اما چیزی که واقعا باعث لذت بردن از کار در Liquid Web می شود مردم هستند. همکاران من همیشه مایل به حل هر مشکلی هستند که با درک و حساسیت روی میز بیاید.

قسمت مورد علاقه شما در مورد فرهنگ شرکت در Liquid Web؟

همه دارای دیدگاه” می توانند “هستند و برای حل مشکلات ، هم برای مشتریان ما و هم برای بخش های داخلی خود اختصاص داده اند. موانع ما را متوقف نمی کند و ما آنها را به عنوان چالش هایی در نظر می گیریم که به عنوان یک تیم بر آنها غلبه خواهیم کرد. من دوست دارم که مردم در مواقعی که سخت هستند چیزها را به عقب نریزند. بودن در بخشی از فضای مدافعان اختصاصی مشتری بسیار مفرح است.

از نظر شما تفاوت بین وب مایع و سایر موارد چیست کارفرمایان؟

در Liquid Web ، مهربانی همراه با حرفه ای گری است. در شرکت های قبلی که من در آن کار می کردم ، در حالی که دیپلماسی حضور داشت ، در بحث ها احساس دلسوزی وجود نداشت که این مکالمه را کمی از دست داد. در Liquid Web ، مکالمات داخلی و خارجی با صراحت و همدلی انجام می شود ، که بهترین نتایج ممکن را برای مشتریان ما ایجاد می کند.

در Liquid Web به چه چیزی معروف هستید؟ مردم به طور خاص برای چه کاری به شما مراجعه می کنند؟

من فردی هستم که در تیم وب بازاریابی به دانش طراحی ، دسترسی به وب و به روزرسانی محتوای وب سایت مراجعه می کنم. اهداف من این است که وب سایت را از نظر بصری جذاب و قابل استفاده برای همه افراد در طیف وسیعی از توانایی ها قرار دهم. بسیاری از سایتها ، حتی امروزه ، به گونه ای ساخته نشده اند که اطمینان حاصل شود همه مخاطبان محتوا می توانند مصرف کنند ، یعنی تصاویر و فیلمهایی که دارای متن جایگزین برای توضیح آنچه در رسانه ها ارائه می شود ، هستند. Liquid Web سخت در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که سایت ما قابل دسترسی است.

کنار کار ، برخی از موارد شما چیست؟ سرگرمی؟

سرگرمی مطلق مورد علاقه من مراقبت از گیاهان خانگی و پرورش گیاهان برای پخت و پز است. در مرحله دوم بازی های ویدئویی است ، ترجیحاً RPG ها در Playstation.

برنامه تلویزیونی مورد علاقه شما چیست؟

در حال حاضر ، مورد علاقه من نمایش My Hero Academia است. چه کسی انیمه ای را در مورد جامعه ای دوست ندارد که همه در آن توانایی منحصر به فردی کسب کرده اند و قهرمان بودن می تواند یک شغل مورد مطالعه باشد!

برنامه مورد علاقه شما چیست؟ sc-1p2ggqg-0 “> Spotify! کتابخانه موسیقی من به اندازه نقاشی های من از هنرستان برای من ارزشمند است. موسیقی من هم بیان خود من است و هم راهی برای تجربه بازدیدهای جدید و کلاسیک های قدیمی در هنگام کار.

اگر می توانید شام بخورید با یک فرد مشهور [مرده یا زنده] ، چه کسی خواهد بود؟

اوتادا هیکارو ، ستاره پاپ ژاپنی-آمریکایی. من از نوجوانی عاشق موسیقی آنها بودم. من فکر می کنم آنها یک فرد دنیوی و شاعرانه هستند. من دوست دارم درباره روند خلاق آنها بحث کنم و فقط مغز آنها را انتخاب کنم.

می توانید کارلی جانسون را در LinkedIn .

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *