بیا سایت ایران, نحوه انتخاب بهترین هاست cPanel Cloud

نحوه انتخاب بهترین هاست cPanel Cloud

آیا به دنبال انتخاب بهترین ابر برایمیزبان cPanel هستید؟

آیا به دنبال ارائه دهنده میزبانی ابری هستید که کسب و کار خود را به مرحله بعدی برساند؟ بدون نیاز به فدا کردن ماه‌ها برای استقرار زیرساخت‌های خود از ابتدا یا نیاز به یادگیری یک کنترل پنل جدید؟

گزینه های میزبانی زیادی وجود دارد که می توانند میزبانی cPanel را برای شما فراهم کنند. اما همه هاستینگ ها یکسان ایجاد نمی شوند. برای کسانی که واقعاً می خواهند میزبانی cPanel مقیاس پذیر باشند، سرورهای ابری راهی برای رفتن هستند.

4 نوع میزبانی وب

هاست اشتراکی چیست؟ ?

خط آخر: اگر سایت میزبانی cPanel شما نیاز به مقیاس‌پذیری دارد، میزبانی مشترک انتخاب مناسبی نیست.

میزبان سرور خصوصی مجازی (VPS) چیست؟

سرورهای VPS به شما این امکان را می دهند که هر جنبه ای از سرور را کنترل کنید، بسیار قابل تنظیم هستند و در صورت نیاز می توان آنها را برای افزودن منابع بیشتری مانند RAM و پردازنده تغییر اندازه داد.

میزبان VPS هنگام راه اندازی یک وبلاگ یا وب سایت کوچک ایده آل است. شما روت (WHM) و کنترل پنل دسترسی خواهید داشت که فضای زیادی برای سفارشی سازی در اختیار شما قرار می دهد تا از همه منابع اختصاص داده شده استفاده کنید. VPS از هاست اشتراکی قابل اعتمادتر است. از جنبه منفی، زمانی که منابع بیشتری اضافه می شود، باید خاموش شوند. همچنین محدودیتی برای تعداد منابعی که می توان اضافه کرد وجود دارد.

خط پایین: اگر سایت یا برنامه شما به سرعت در حال رشد است یا ترافیک بسیار ناپایدار دارد، VPS ممکن است برای کسب و کار شما ایده آل نباشد.

میزبان اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی یک ماشین سرور سنتی است با سخت افزار ساخته شده برای نیازهای میزبانی خاص. آنها بسیار قدرتمند و امن هستند.

میزبان اختصاصی مشابه VPS است، اما انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد. ، کنترل،و هسته‌های با کارایی بالاتر، وب‌سایت شما را سریع‌تر و بهتر می‌کند تا در برابر افزایش ترافیک مقاومت کند.

فقط یک سازمان از سخت افزار استفاده می کند که انزوا و مزایای امنیتی اضافی را ارائه می دهد. با این حال، ساخت سرورهای اختصاصی معمولاً تا 24 ساعت طول می‌کشد، و افزایش مقیاس منجر به خرابی می‌شود.

خط پایین: سرورهای اختصاصی عملکرد و امنیت استثنایی را با پیکربندی‌های مناسب ارائه می‌کنند، اما توسط سخت‌افزار محدود شده‌اند. سرور و افزونگی ارائه نمی دهند.

Cloud Hosting چیست؟

میزبان ابری چندین سرور مجازی (که گاهی اوقات گره نامیده می شود) را می گیرد و آنها را به گونه ای پیکربندی می کند که مانند یک عمل کنند. تنظیم محیط میزبانی شما انعطاف پذیرتر، مقیاس پذیرتر و قابل اعتماد.

منابع به مجموعه منابع مجازی اضافه می شوند بدون اینکه بر سایر گره هایی که قبلاً برای برنامه خود پیکربندی کرده اید تأثیر بگذارند. شما به سادگی می توانید یک گره جدید را مستقر کرده و آن را به شبکه متصل کنید تا کارهایی که گره های دیگر باید انجام دهند را افزایش دهید. انجام این کار تعداد بازدیدکنندگانی را که وب سایت شما می تواند در همان زمان داشته باشد افزایش می دهد، بدون اینکه به دلیل ارتقای سخت افزار هیچ گونه خرابی داشته باشد.

VPS و سرورهای اختصاصی به این روش مقیاس پذیر نیستند زیرا سرورها باید با اضافه شدن منابع جدید خاموش شوند که منجر به خرابی وب سایت می شود.

هستینگ ابری چگونه کار می کند؟

سرور ابری معمولاً دارای این منابع برای کارکرد برنامه شما است:

  • Load Balancer: این خط مقدم وب‌سایت شماست که در آن همه درخواست‌ها از اینترنت می‌آیند. هنگامی که درخواستی را دریافت کرد، آن را به سرور فایل یا گره های وب ارسال می کند.
  • گره های وب: آنها بین بار متعادل کننده شما و سرور فایل زندگی می کنند. گره‌های وب اطلاعاتی مانند درخواست‌های HTTP و PHP را از سرور فایل بازیابی می‌کنند و آن‌ها را به متعادل‌کننده بار ارائه می‌دهند.
  • سرور فایل: میزبان فایل‌های وب‌سایت، سیستم‌عامل، پایگاه‌های داده، و کنترل پنل (cPanel). سرور فایل خود را به عنوان یک پایگاه اصلی برای برنامه خود در نظر بگیرید. همچنین دارای سرور فایل شبکه (NFS) است که فایل ها را با گره های وب به اشتراک می گذارد.
Diagram - cPanel Hosting on Cloud Servers

متعادل کننده بار، بار کاری را بین گره های وب توزیع می کند که اطلاعات را از سرور فایل دریافت می کنند. داشتن چندین گره وب که در کنار یکدیگر کار می کنند، لایه دیگری را به برنامه شما اضافه می کند و آن را بسیار قابل اعتماد می کند.

در طراحی عمودی، هنگامی که زمان ارتقا فرا رسیده است یا در حال کارکرد نادرست است، گره را با یک واحد قدرتمندتر جایگزین می کنید. در هاست سنتی، خرابی گره به طور موثر به این معنی است که وب سایت شما از کار افتاده است، زیرا تمام خدمات شما به یک دستگاه متکی هستند. این برای سرورهای ابری صدق نمی کند، زیرا هر شکست نقطه ای به سادگی به این معناست که گره های دیگر کار اضافی انجام می دهند در حالی که واحد از کار افتاده دوباره آنلاین می شود.

What To Look For in cPanel Cloud Hosting

چه چیزی را باید در cPanel Cloud Hosting جستجو کرد

پیدا کردن ارائه دهنده میزبانی ابری مناسب برای کسب و کار موفق و مقیاس پذیر در بلند مدت. در اینجا پنج معیار وجود دارد که باید در ارائه‌دهنده میزبانی ابری cPanel جدید خود جستجو کنید:

سهولت استفاده 

از آنجایی که میزبانی ابری Liquid Web مانند یک سرور cPanel معمولی رفتار می کند، هیچ منحنی یادگیری وجود ندارد. بنابراین، می‌توانید تمام کارهایی را که معمولاً روی سرور خود انجام می‌دهید در یک رابط آشنا از قبل انجام دهید.

این همچنین به این معنی است که اگر زمانی نیاز به انجام کار خاصی روی سرور خود داشتید، می‌توانید از اسناد و پایگاه دانش برای میزبانی cPanel موجود است.

در واقع، میزبانی cPanel آنقدر محبوب است که نه تنها فعال ترین انجمن برای پانل میزبانی، آنها همچنین دانشگاه آنلاین که در آن تکنسین ها می توانند دانش بیشتری کسب کنند یا به سرعت با ویژگی های جدید به سرعت بالا بروند.

<. div data-lw-block-type="html" data-lw-block-attributes="" readability="5.4285714285714">

برای کسانی که به دنبال مطالب بیشتر هستند کمک کنید، Liquid Web پایگاه دانش گسترده ای دارد که به cPanel/WHM اختصاص داده شده است..

هاست مدیریت شده

Liquid Web تمام به روز رسانی های نرم افزار، نگهداری و امنیت سرور مورد نیاز را انجام خواهد داد. . در نتیجه، می توانید روی رشد برنامه خود تمرکز کنید و کارهای اداری خسته کننده را به ارائه دهنده هاست خود بسپارید.

شما نیازی به داشتن مجموعه مهارت خاصی برای کنترل محیط سرور خود ندارید یا شخصی را استخدام می کنید تا این کار را برای شما انجام دهد و این امر هزینه بیشتری را به همراه دارد. -موثر از مدیریت نشده متأسفانه، با انتشار فناوری جدید و یافتن تهدیدات جدید، شکاف مهارت برای مدیران شایسته هر روز بیشتر می شود.

مدیریت میزبانی با Liquid Web شامل پشتیبانی 24/7/365 است تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما همیشه فعال است. ما همچنین پشتیبانی فراتر از محدوده خود را داریم تا زمانی که بیشتر به ما نیاز دارید، مایل بیشتری را طی کنید.

پشتیبان گیری اضافی 

داشتن یک راه حل پشتیبان گیری مناسب به اندازه راه اندازی وب سایت شما مهم است. برای سرورهای ابری ما، پشتیبان‌گیری‌های سایبری Acronis را بسته‌ایم خارج از سرور شما ذخیره می شوند.

هر گونه تغییر پیکربندی یا به‌روزرسانی که ممکن است وب‌سایت شما را غیرقابل دسترسی کند، می‌تواند به‌راحتی توسط پشتیبانی فنی ماهر Liquid Web به درخواست شما برگردانده شود. به یاد داشته باشید که با cPanel، می‌توانید نسخه‌های پشتیبان را به صورت محلی در محیط سرور ابری خود ذخیره کنید.

مقیاس‌پذیری

در صورت نیاز، گره های جدید را می توان به شبکه سرور ابری شما اضافه کرد. با افزایش ترافیک، می‌توانید این گره‌های جدید را مستقر کنید و به شما کمک می‌کند با یک سایت بارگذاری سریع رقابتی و آنلاین بمانید. . برای داشتن سخت افزار قدرتمندی که بتواند بعداً ترافیک بیشتری را برطرف کند، نیازی به سرمایه گذاری بزرگ اولیه ندارید. این همچنین به شما این امکان را می دهد که فقط برای منابعی که نیاز دارید هزینه کنید.

میزبانی cPanel بار دیگر در اینجا می درخشد، زیرا می توانید وب سایت خاصی را تنظیم کنید که شاهد افزایش بار برای استفاده بهتر از این منابع خواهید بود.

از آنجایی که برنامه شما در فضای ابری اجرا می شود، به این معنی است که شما به سخت افزار قدیمی محدود نمی شوید. Liquid Web متعهد است که سخت افزار را به روز و کارآمد نگه دارد.

میزبان cPanel با سرورهای ابری در وب مایع

سرورهای ابری وب مایع از ابتدا با در نظر گرفتن cPanel ساخته شده اند. هنگامی که با قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری شبکه Liquid Web جفت می شود، که به شما امکان می دهد منابع خود را بر اساس تقاضا به طور موثر تنظیم کنید، شکی وجود ندارد که این بهترین راه برای میزبانی هر برنامه یا پروژه جدی به روشی بدون پیچیدگی و مقرون به صرفه است.

hello cloud servers

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *