بیا سایت ایران, هوش مصنوعی

نه ، انویدیا همه را با یک مدیر عامل کامپیوتر تولید نکرد

صبر کنید ، آیا انویدیا در واقع از نسخه رایانه ای مدیرعامل شرکت برای ایجاد یک آدرس اصلی کامل استفاده کرده است؟

اوه ، نه اما یک شرکت پست وبلاگ و پس از آن گپ و گفت در رسانه های اجتماعی ممکن است شما را به اشتباه باور کرده باشد. برای یک لحظه ، مطمئناً این کار را کردیم.

روز چهارشنبه ، انویدیا فاش کرد که از نسخه CG مدیرعامل جنسن هوانگ برای آوریل خود استفاده کرده است GTC آدرس اصلی. یک ویدئو از سازنده GPU همچنین مراحل پشت صحنه را برای ایجاد Huang مجازی ، که شامل بازسازی وی بود ، مستند کرد. آشپزخانه خانگی در محیط سه بعدی ، اسکن صورت و بدن او و حتی استخدام یک بازیگر فیلمبردار.

این اخبار طبیعتاً ما را به این فکر وا داشت که آیا جنسن در نمایشگاه GTC – که بیش از یک ساعت به طول می انجامد – در کل این مدت ساختگی مفصل بوده است. دیگران بلافاصله به همین نتیجه رسیدند و معتقد بودند که صحبت جنسن در طول GTC جعلی عمیق یا کامپیوتری است.

با این حال ، انویدیا به PCMag گفت که نسخه CG Huang در طول ارائه ویدیو در واقع کمتر از یک دقیقه ظاهر می شود.

“هوانگ تنها زمانی مجازی بود که DGX را نشان داد و به طور خلاصه در حین انتقال به آن لحظه. در کل از 1:02:29 تا 1:02:56 در ویدیو ، ”سخنگوی شرکت در ایمیلی گفت. (Nvidia از آن زمان پست اصلی وبلاگ را به روز کرده است تا نشان دهد Huang مجازی فقط برای یک لحظه کوتاه ظاهر می شود.)

ایجاد CG نیز به عنوان جعلی ، حداقل برای ما آسان است. در حین سخنرانی ، هوانگ مجازی زمانی ظاهر می شود که آشپزخانه اطرافش به اتاقی شبیه پیاده روی ستاره ای هولودک تبدیل می شود. هوانگ مجازی سپس شروع به صحبت می کند ، در حالی که حرکات دست را انجام می دهد.

با این حال ، حرکات و شیوه های قلابی هوآنگ تقلبی کمی خنثی و مصنوعی به نظر می رسد. انویدیا همچنین تصمیم گرفت CG Huang را از راه دور نشان دهد ، نه از نمای نزدیک ، احتمالاً سعی می کند نقص ها را پنهان کند. بنابراین نه ، ما شک داریم که کسی در ابتدای ظهور CG در ماه آوریل فریب خورده است.

The CG Jensen Huang in the video

هوانگ مجازی همانطور که در ویدیو ظاهر می شود.

با این وجود ، نکته قابل توجه این است که Nvidia برای مهندسی هوانگ مصنوعی چقدر تلاش کرد. این شرکت هزاران عکس از هوانگ واقعی گرفت که برای ایجاد یک مدل CG از خود استفاده شد. علاوه بر این ، انویدیا توانست عکسهای واقعی چهره هوانگ را روی مدل CG ترسیم و متحرک کند تا ظاهر را زنده تر نشان دهد.

mapping real photos of Huang's face to the 3d model.

Nvidia برای کمک به ایجاد حرکات دقیق دهان و پوست ، فناوری جدیدی را ارائه کرد که می تواند از یک کلیپ صوتی از افراد برای هدایت عملکرد صورت استفاده کند.

با توجه به پیشرفت های مستمر در زمینه فناوری ، ممکن است تنها یک زمان باشد تا بتوان به خوبی یا بد سخنرانی مدیرعامل شرکت را به طور قانع کننده عمیق ساخت.

سخنگوی انویدیا افزود: “پیشرفت واقعی این بود که گذار – از شخصی واقعی که در آشپزخانه واقعی صحبت می کند به دیجیتالی – یک انتقال یکپارچه بود که با انیمیشن و نه فقط با ارائه امکان پذیر شد. اما با صدای گوینده. “

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *