بیا سایت ایران, سخت افزار بازی

هشدار: Walmart.com برای Restock PS5 ، Xbox Series X Tonight

اگر هنوز در حال خرید کنسول PlayStation یا Xbox جدید هستید ، امروز شانس دیگری خواهید داشت.

امروز ، Walmart در حال بازسازی مجدد PS5 و Xbox Series X در 6 بعدازظهر .PT / 9 بعد از ظهر ET . آنها تا زمان به پایان رسیدن منابع در Walmart.com و برنامه آن در دسترس خواهند بود.

اگر سفارشی را با موفقیت انجام دهید ، Walmart کنسول ها را از طریق تحویل ارسال می کند. این بار هیچ وانت در فروشگاه وجود ندارد. از پیوندهای زیر برای ثبت سفارش به محض رسیدن زمان استفاده کنید:

در آخرین ذخیره در 5 اوت ، واحدها در ثانیه فروخته شد. با این حال ، Walmart هر 10 دقیقه یکبار مجدداً سهامداری می کند ، بنابراین اگر نتوانستید فوراً آن را خراب کنید ، تسلیم نشوید.

هر دو کنسول از زمان عرضه در ماه نوامبر کمبود داشته اند. مصرف کنندگان نه تنها محصولات را خریداری می کنند ، بلکه scalpers به امید سودآوری از تقاضا. تا به امروز ، واحدهای جدید PS5 و Xbox Series X اغلب در eBay با قیمت 700 یا 800 دلار فروخته می شوند.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

کمبود مداوم کمبود تراشه در این زمینه کمک نکرده است. اما در خبرهای خوب ، این هفته سونی گفت به اندازه کافی از نیمه رساناها برخوردار است تا به هدف خود یعنی حمل 14.8 میلیون PS5 در سال مالی 2021 برسد که در 31 مارس 2022 به پایان می رسد. بنابراین ، با فرض اینکه scalpers همه آنها را خریداری نکند ، می تواند بهبود یابد.

اگر نتوانستید PS5 یا Xbox Series X را از Walmart بکشید ، توصیه می کنیم از خدمات ردیابی موجودی آنلاین استفاده کنید ، که می تواند در مورد ذخیره مجدد محصولات به شما اطلاع دهد. Hotstock.io یا در کانال YouTube که PS5 و Xbox را ردیابی می کند ، در YouTube انتخاب کنید موجودی سری X Best Buy و GameStop دو خرده فروشی دیگر هستند که به طور معمول در حال بازسازی مجدد کنسول ها هستند.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *