برنامه های تلفن همراه, بیا سایت ایران

وندی تا سال 2025 700 آشپزخانه جدید را فقط برای تحویل باز می کند

رستوران های زنجیره ای فست فود Wendy’s بیش از 6500 مکان در سراسر جهان دارد ، اما طی چهار سال آینده ، 700 آشپزخانه جدید افتتاح می شود که روی سفارشات آنلاین متمرکز خواهند شد.

به عنوان AP اولین بار گزارش شده ، وندی به افزایش تقاضای تحویل غذا با افتتاح 700 آشپزخانه جدید فقط برای تحویل (که به “آشپزخانه شبح” نیز معروف است). آنها در سراسر ایالات متحده ، کانادا و انگلستان پخش می شوند و 50 مورد اول تا پایان سال افتتاح می شوند.

این خبر خوبی برای افرادی است که هم وندی را دوست دارند و هم غذای خود را تحویل می دهند. ، اما همچنین برای DoorDash ، Grubhub و Uber Eats ، که بیشتر تحویل این آشپزخانه های جدید را انجام می دهند.

وندی سال گذشته آزمایش موفقی را در کانادا انجام داد که با مشارکت Reef Technology هشت آشپزخانه فقط برای تحویل باز شد. بنابراین ریف این آشپزخانه های جدید را برای وندی می سازد و به بهره برداری می رساند ، و رئیس و مدیرعامل وندی ، تاد پنیگور ، در این هفته در تماس با سرمایه گذار اظهار داشت که انتظار دارد هر مکان تا 1 میلیون دلار در سال فروش داشته باشد.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

“تقاضا برای راه حل های مناسب تحویل به این معنی است که ما باید به دنبال فرصت هایی فراتر از قالب های سنتی رستوران خود ، به ویژه در مناطق متراکم شهری باشیم” ، ابیگیل پرینگل ، رئیس وندی ، مدیر بین المللی و مدیر توسعه ، در یک بیانیه . “این همکاری با ریف گواه بلندپروازی های ما است ، پتانسیلی که ما برای رشد نام تجاری محبوب خود می بینیم و تلاش ما برای دستیابی به مشتریان بیشتر از راه های دیگر است.”

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *