بیا سایت ایران, چرا کسب و کار شما باید VMware را انتخاب کند؟

چرا کسب و کار شما باید VMware را انتخاب کند؟

VMware یکی از بزرگترین راه حل های مجازی سازی و رایانش ابری در جهان است و اغلب توسط شرکت هایی که در فکر انتقال حداقل برخی از منابع محاسباتی خود به ابر هستند بحث می شود.

مزایای زیادی وجود دارد با استفاده از قابلیتهای ماشین مجازی بر روی ابر از طریق VMware ، از مدیریت بهتر افزایش ترافیک به محیط های نرم افزاری انعطاف پذیر. class = “Paragraph__SParagraph-sc-1p2ggqg-0″> در واقع ، کسب و کارها به طور فزاینده ای در حال بازگشت هستند دروغ در مورد مجازی سازی-درباره 75 درصد از سازمانهایی که بیش از 50 کارمند دارند از ماشین های مجازی استفاده می کنند و 75 درصد از آنها از VMware استفاده می کنند.

بنابراین آیا امروزه کسب و کار شما می تواند از استفاده از VMware بهره مند شود؟ پاسخ احتمالاً مثبت است. sc-1p2ggqg-0 “> اما برای توضیح دقیق علت ، مفید است که به VMware چیست پاسخ دهید.

VMware چیست؟

VMware یک شرکت نرم افزاری برای زیرساخت ابری است. VMware اولین بار در معماری x86 مجازی سازی کرد و اکنون می تواند نرم افزار مجازی سازی را بر روی ویندوز ، macOS و لینوکس و همچنین مستقیماً بر روی سخت افزار سرور از طریق hypervisor ESXi فلز برهنه خود اجرا کند ، که نیازی به عملیات اساسی ندارد. به هیچ وجه سیستم. 1p2ggqg-0 “> وقتی صحبت از راه حل های روزمره می شود ، اکثر شرکت ها به VMware مراجعه می کنند تا تغییر روی ابر را یکپارچه و م effectiveثر کنند. با VMware ، یک شرکت می تواند هر تعداد سرور فیزیکی را از هر مشخصات با هم ترکیب کرده و منابع خود را در ماشین های مجازی مجهز به VMware توزیع کند.

حتی بهتر از این ، شرکت ها به راحتی می توانند مدیریت زیرساخت میزبانی خود ، از جمله نرم افزار و سخت افزار ، و همچنین عملیات ابری روزانه آنها برای شرکای رسمی VMware برای تمرکز بر ایجاد راه حل های نرم افزاری خود در محیط توسعه انعطاف پذیر.

اما بسیاری دیگر از مزایای VMware و علاوه بر آن از VMware Private Cloud استفاده کنید.

5 دلیل برای انتخاب VMware

در اینجا پنج دلیل اصلی کسب و کار شما آورده شده است. باید VMware را انتخاب کنید :

1. امنیت

در Liquid Web ، ما یک راه حل کامل ابر خصوصی مدیریت شده ارائه می دهیم که از تمام زیرساخت میزبانی شما در کنار آن مراقبت می کند. با چند ویژگی اضافی مانند VMware vCenter ، بنابراین می توانید به راحتی محیط های vSphere خود را کنترل کنید .

VMware vCenter یک نرم افزار قدرتمند مدیریت سرور است که از طریق یک پنجره به شما امکان دید متمرکز به کل زیرساخت ابر خود را می دهد.

با VMware vCenter ، می توانید به آسانی میزبان ESXi خود و همه ماشین های مجازی آنها را مدیریت کنید. “

یکی از مهمترین مزایای VMware vCenter Server ، که قابل نصب بر روی ویندوز یا لینوکس است ، رابط کاربری گرافیکی بصری (GUI) vSphere Client آن است که به شما امکان می دهد همه میزبان های ESXi خود را بدون نیاز به مدیریت مدیریت کنید. به پیکربندی های پیچیده ترمینال. -1p2ggqg-0 “> در واقع ، استفاده از VMware vCenter Server برای دسترسی به ویژگی های پیشرفته vSphere مربوط به در دسترس بودن زیاد ، تحمل خطا ، vMotion و زمانبندی منابع توزیع شده مورد نیاز است.

مرکز VMware نیز این کار را انجام می دهد به راحتی می توانید یک راه حل پشتیبان گیری امن برای همه زیرساخت های ابری خود طراحی کنید با یکبار کاهش خطر از دست دادن فایل ها. class = “Paragraph__SParagraph-sc-1p2ggqg-0″> در Liquid Web ، پشتیبان گیری VMware از Acronis Cyber ​​Backup پشتیبانی می شود.

در نهایت ، با مدیریت و کنترل کاربر متمرکز (از طریق vCenter Single Sign-On) ، VMware vCenter به شما این امکان را می دهد تا از شرکت خود در برابر تهدیدهای داخلی یا اجرای کد از راه دور حملات.

vmware is highly available

2. در دسترس بودن بالا

وقتی زیرساخت خود را مجازی می کنید ، این فرصت را به دست می آورید که هر یک از حجم کاری خود را در محیطی که برای آن بهینه شده است اجرا کنید. اغلب این حجم کارها بین اجرای در پس زمینه و شروع به کار تغییر می کند ، که مستلزم ایجاد سیستم با دسترسی بالا است.

ستون فقرات در دسترس بودن زیاد VMware از سه ابزار به درستی پیکربندی شده است: vSphere High Availability ، vSphere vMotion و Distributed Resource Scheduler. این ابزارها مدیریت متمرکز VMware شما را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد میزبان های ESXi و ماشین های مجازی آنها را کنترل کنید تا را انجام دهید.

استفاده از ابزارهای تخصیص منابع در سطح سازمانی VMware به کسب و کار شما کمک می کند تا مدیریت زیرساخت های ابری فنی را به حداقل برسانید در حالی که می توانید نرم افزارهای بومی ابر خود را هر چند وقت که نیاز است به کار بگیرید و از یک پایگاه کاربری فعال بزرگ برای محصول خود پشتیبانی کنید.

3. مقیاس پذیری

تصویب VMware Private Cloud زمانی اهمیت ویژه ای پیدا می کند که انتظار داشته باشید تقاضا افزایش پیدا کند – به عنوان مثال وقتی در حال آماده شدن برای انتشار نسخه جدیدی از برنامه وب خود هستید. در این حالت ، زیرساخت ابری چابک می تواند به کاهش خطرات خرابی و صرفه جویی در هزینه ها کمک کند.

هنگامی که از VMware Private Cloud استفاده می کنید ، می توانید بارهای کاری که ماشین های مجازی شما باید روی آنها کار کنند را انتخاب کنید و به طور خودکار آنها را در صورت نیاز مجدداً متعادل کنید تا فرآیندهای مهم شما همچنان در حال اجرا باشند. اگر همه ماشین های مجازی شما مشغول هستند ، می توانید ابر خود را موقتاً مقیاس بندی کنید تا با نیازهای شما مطابقت داشته باشد و بعداً آن را کاهش دهید.

با سرور VMware vCenter ، مدیریت همه این مقیاس پذیری آسان است ، زیرا هر نمونه می تواند تا 1000 میزبان ESXi و 10000 ماشین مجازی فعال را پشتیبانی کند. علاوه بر این ، بدون افزایش سخت افزار اختصاصی ، می توانید vCPU ، RAM و فضای ذخیره اضافی خریداری کنید.

4. انطباق داده

یکی دیگر از مزایای VMware Private Cloud در سازگاری آن با نیازهای مختلف امنیتی و نظارتی مانند میزبانی مطابقت HIPAA برای سازمان های مراقبت های بهداشتی.

از آنجا که VMware می تواند از بسیاری از ماشین های مجازی sandbox استفاده کند ، هر حجم کاری کاملاً منزوی خواهد بود ، حتی اگر از سخت افزار یکسانی استفاده کند ، آرامش خاطر شما و کاربران شما را فراهم می کند.

5. سهولت استفاده

مجازی سازی VMware یک مشکل مهم دیگر را حل می کند -تهیه منابع مورد نیاز برای انجام وظایف در زمان های مختلف. بدون مجازی سازی ، منابع امن برای کارهای فشرده گران هستند ، که وقتی منابع شما به طور موقت کاهش می یابد ، هدر می رود.

با مجازی سازی ، هر محیطی را می توان در کوتاه ترین زمان با استفاده از منابع موجود از سایر ماشین های مجازی در حالت بیکار اجرا کرد. بنابراین می توانید محیط خود را برای انجام کارهای در صورت نیاز مقیاس بندی کنید و سپس آن را کاهش دهید تا در هزینه ها صرفه جویی شود.

همچنین ، همانطور که در بالا گفته شد ، مدیران نیازی به استفاده از پیکربندی های پیچیده ترمینال ندارند اما می توانند به VMware vCenter GUI برای نظارت و کنترل حجم کاری مختلف خود وابسته باشند.

در حالی که شرکت های با هر اندازه به مدرن سازی زیرساخت های خود ادامه می دهند ، مجازی سازی به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک انتخاب مطمئن و مقرون به صرفه است.

آماده انجام یک حرکت هستید؟ وب مایع می تواند از زیرساخت های میزبانی شما ، از سخت افزار تا ابر ، مراقبت کند ، بنابراین فقط می توانید بر مدیریت ماشین مجازی و برنامه های خود تمرکز کنید. با ما تماس بگیرید و یکی از تکنسین های ما خوشحال می شود که شما را در جریان این روند قرار دهد و به س questionsالات دیگر پاسخ دهد.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *