بیا سایت ایران, چگونه می توانید سرور بازی Minecraft خود را ایجاد کنید

چگونه می توانید سرور بازی Minecraft خود را ایجاد کنید

یکی از بهترین راه ها برای لذت بردن از Minecraft بازی با سایر بازیکنان است. شما می توانید سرور Minecraft خود را بسازید تا بتوانید از شبکه ای برای ارتباطات نزدیک Minecrafters خود استفاده کنید.

تقریباً هرکسی می تواند سرور Minecraft ایجاد کند ، اما انجام این کار توسط خودتان و میزبانی آن در رایانه شخصی شما دارای چالش هایی است. با نحوه راه اندازی سرور Minecraft آشنا شوید و ببینید چرا ممکن است از یک سرور برتر استفاده کنید.

سرور Minecraft چیست؟

A سرور Minecraft یک سرور بازی است که به طور خاص میزبان لابی های چند نفره آنلاین Minecraft است. با استفاده از برخی نرم افزارهای Mojang Studios ، توسعه دهنده بازی های ویدیویی Minecraft ، بازیکنان می توانند از رایانه های خود به عنوان سرورهای Minecraft استفاده کنند. از طرف دیگر ، بازیکنان می توانند از یک سرویس میزبانی برای راه اندازی یک سرور مخصوص بازی برای دنیای Minecraft خود استفاده کنند. “readability =” 9 “>

همچنین چندین سرور عمومی Minecraft وجود دارد که بازیکنان می توانند به آنها ملحق شوند ، از جمله سرورهایی که توسط Majong اجرا می شود و دیگران نیز توسط شخص ثالث اجرا و میزبانی می شوند.

سرورهای Minecraft: پولی در مقابل رایگان

اجاره فضای سرور یک راه حل معمول برای میزبانی سرورهای Minecraft r است از نظر احساسی ، اما گزینه های رایگان نیز وجود دارد. همانطور که در مورد هر سرویس رایگان صادق است ، همیشه مواردی را باید در نظر داشته باشید.

مزایای سرور رایگان Minecraft:

مزایای سرور رایگان Minecraft:

 • کمتر قابل اعتماد است.
 • محدودیت RAM پایین.
 • تعداد محدود بازیکنان همزمان.

مزایای سرور پولی Minecraft:

 • کاهش قابل ملاحظه ای کمتر ime برای همه بازیکنان.
 • RAM به میزان قابل توجهی بالاتر.
 • منابع کافی برای مدیریت تعداد زیادی از بازیکنان همزمان.

سرور پولی Minecraft معایب:

 • در حال انجام هزینه های خدمات برتر. = “Paragraph__SParagraph-sc-1p2ggqg-0″> یکی ، آنها اغلب از تبلیغات پشتیبانی می کنند و سعی می کنند ویژگی های پولی را به شما نشان دهند. همچنین سرورهای رایگان کمتر قابل اعتماد شناخته شده اند ، که اگر می خواهید یک تجربه خوب برای همه بازیکنان سرور خود داشته باشید ، مشکل ساز خواهد بود. سرانجام ، یکی دیگر از نگرانی های بزرگ در مورد سرورهای رایگان Minecraft شامل محدودیت است. اکثر سرویس های رایگان تعداد بازیکنانی را که می توانند در سرور باشند و با محدودیت RAM کم هستند محدود می کند.

با سرورهای پولی Minecraft ، پول شما تا حد زیادی به کاهش زمان خرابی کمک می کند. علاوه بر این ، یک سرور ممتاز بیش از RAM و منابع کافی برای اداره یک شبکه قوی از بازیکنان دارد.

مزایای سرور Minecraft

آنجا برخی از مزایای رایج برای راه اندازی سرور Minecraft شما ، چه این کار را در رایانه شخصی خود ، سرور پولی یا سرور رایگان از راه دور انجام دهید.

 • کنترل : شما باید قوانین را تنظیم کرده و پارامترها را تنظیم کنید. سرور Minecraft شما دنیای شماست. این امر به ویژه برای والدینی که از فناوری مطلع هستند و می خواهند فضایی امن برای بازی فرزندان خود ایجاد کنند جذاب است.
 • انجمن : چه شما در حال ایجاد یک شبکه رو به رشد از بازیکنان جدید هستید ، چه یک حلقه دوستان ثابت ، سرور Minecraft شما می تواند به عنوان نقطه مرکزی جامعه شما عمل کند.
 • کسب درآمد : دنیایی زیبا ایجاد کنید که مردم بخواهند از آن دیدن کنند و با آن ارتباط برقرار کنند. هرچه کاربران شما از سرور لذت بیشتری ببرند ، تمایل بیشتری برای اهدا به شما خواهند داشت. همچنین می توانید ویژگی های زیبایی را در سرور خود بفروشید.
Renting a Minecraft Server or Building a Home Server

اجاره سرور Minecraft یا ساخت سرور خانگی؟

شاید یکی از بزرگترین تصمیماتی که هنگام بررسی نحوه راه اندازی سرور Minecraft گرفته می شود این باشد که آیا میزبانی آن را بر روی رایانه شخصی خود و یا پرداخت هزینه میزبانی آن با ارائه دهنده میزبانی شده و در نتیجه اجاره فضای سرور و سخت افزار.

بارزترین تفاوت بین این دو این است که میزبانی سرور Minecraft شما بر روی رایانه خود هیچ هزینه ای ندارد ، در حالی که اجاره سرور Minecraft هزینه دارد. قبل از اتخاذ این تصمیم ، موارد زیر را در مورد اجاره سرور یا ساختن یک سرور در خانه در نظر بگیرید:

 • منابع و عملکرد : حقیقت این است که رایانه شخصی شما ممکن است نتواند خواسته های میزبانی چند بازیکن در Minecraft شما را برآورده کند. سرور همچنین ، اینترنت مسکونی شما ممکن است گیم پلی بازی را خراب کند. یک سرور پولی که برای رسیدگی به خواسته های بالا ساخته شده است ، و متصل به اینترنت با درجه تجاری بالا باید نیازهای شما را به خوبی برطرف کند. همچنین ، آیا برای رشد آینده سرور برنامه ریزی می کنید؟ مگر اینکه هزاران دلار در سخت افزار سرور سرمایه گذاری کنید ، انتخاب سرویس میزبانی اختصاصی پولی می تواند یک تجربه بازی عالی را برای همه تضمین کند.
 • در دسترس بودن: به احتمال زیاد بازیکنانی که در شبکه Minecraft خود به شما ملحق شده اند در طول روز می خواهند به سرور شما دسترسی داشته باشند. شما ممکن است آمادگی نگه داشتن رایانه خود را به صورت 24 ساعته و 7 روزه نداشته باشید ، به ویژه با توجه به هزینه های برق. یک سرور ممتاز و پولی Minecraft باید به صورت شبانه روزی برای شما و بازیکنان دیگر در دسترس باشد.
 • راه اندازی : ساخت سرور Minecraft خود به این معنی است که مطمئن شوید سیستم شما می تواند بازی و پخش کننده را اداره کند خواسته ها. علاوه بر این ، راه اندازی نیاز به کار و مهارت های رایانه ای بهتر از حد متوسط ​​دارد. ارائه دهنده سرور Minecraft پولی بیشتر مسائل فنی را برای شما انجام می دهد.
 • امنیت: حملات توزیع شده دسترسی (DDoS) به سرورهای Minecraft بسیار رایج است. اساساً همه میزبانهای سرور Minecraft حداقل برخی از حفاظت DDoS بازی را ارائه می دهند. سرورهای DIY ممکن است نتوانند این تهدید واقعی را خنثی کنند. اگر هدف شما ایجاد یک سرور خصوصی و درآمدزایی Minecraft منحصر به مشترکین یا جامعه شما است ، حملات می تواند به طور بالقوه تجربیات منفی را برای گیمرها ایجاد کند تا جایی که شما خطر از دست دادن این مشترکین (و درآمد) را دارید. هنگام در نظر گرفتن گزینه میزبانی سرور ممتاز ، به دنبال ارائه دهندگانی باشید که ویژگی های داخلی را با سرورهای خود ارائه می دهند و به وضوح اقدامات بازیکنان و ترول های مخرب را کاهش می دهد.

ساخت سرور Minecraft خود بر روی رایانه شخصی شما می تواند گزینه مناسبی باشد اگر شما قصد دارید شبکه خود را در اختیار گروه کوچکی از دوستان مورد اعتماد قرار دهید. با این حال ، اگر می خواهید آن را برای بازیکنان بیشتری باز کنید ، به ویژه بازیکنانی که ممکن است شخصاً آنها را نشناسید ، اجاره سرور اختصاصی احتمالاً راهی است که باید پیش بروید.

بررسی کنید که آیا سخت افزار و نیازهای لازم را دارید

قبل از راه اندازی سرور Minecraft خود ، بررسی کنید که آیا سخت افزار شما در حداقل این حداقل نیازها:

 • RAM:
  • 1 گیگابایت (1-2 بازیکن) ، یا حداکثر 35 گیگابایت (بیش از 9 بازیکن) در اکثر سیستم عامل ها
  • 2 گیگابایت در Windows Vista /7/8/10
 • CPU:
  • Windows 2000/2003/NT/2K/XP:
   • Intel Pentium 4 2.0 GHz یا AMD Athlon XP 2000+
  • Windows Vista/7/8/10:
   • Intel Core-based یا AMD مبتنی بر K8
  • MacOS و Linux*
   • Intel Pentium 4 1.8 یا AMD Athlon XP 1600+ یا G4/Freescale 7xxx 1.8Hz
 • HDD:
  • 2 گیگابایت حافظه فضای خالی در اکثر سیستم عامل ها
  • 10 گیگابایت در Windows Vista/7/8/10
 • WAN:
  • سرعت بارگیری: 3 مگابیت در ثانیه
  • سرعت بارگذاری: 2 مگابیت در ثانیه
 • این حداقل الزامات فقط برای سرور است. اگر شما نیز قصد بازی روی یک رایانه را دارید ، باید حداقل الزامات بازی را در نظر بگیرید.

  چگونه سرور Minecraft خود را تنظیم کنید

  قبل از اینکه با نحوه ایجاد سرور Minecraft خود آشنا شوید ، نیاز به دانش کاملی از اصول کامپیوتر دارد. داشتن برخی از دانش قبلی در مورد چگونگی ایجاد سرور بازی خود می تواند مفید باشد ، اما برای افرادی که از فناوری برخوردارند باید نسبتاً ساده باشد.

  مراحل کلی ساخت سرور Minecraft یکسان است هنگامی که جاوا را بر روی دستگاه خود نصب کردید (نگاه کنید به در زیر برای دستورالعمل های خاص سیستم عامل). Paragraph__SParagraph-sc-1p2ggqg-0 “> برای شروع ساختن سرور Minecraft خود ، این مراحل را دنبال کنید:

  1. بارگیری فایل jar سرور Minecraft از Mojang.
  2. ایجاد یک پوشه جدید برای فایل jar.
  3. باز کردن دستور pr ompt یا terminal.
  4. cd را وارد کرده و مسیر پوشه jar را که ایجاد کرده اید وارد کنید.
  5. با تایپ کردن: java -jar name_of_the_jar_file.jar –nogui.
  6. سرور را اجرا کنید.

  7. EULA را بپذیرید.
  8. eula.txt را باز کرده و eula = false را به eula = true تغییر دهید.
  9. با تایپ کردن: java -jar name_of_the_jar_file.jar مجدداً سرور را اجرا کنید.

  در این مرحله ، شما به طور رسمی یک سرور Minecraft راه اندازی کرده اید. از اینجا می توانید پیکربندی سرور را به دلخواه شروع کنید.

  نحوه ساخت سرور Minecraft در Windows

  اولین قدم در چگونگی ایجاد سرور Minecraft در ویندوز این است که مطمئن شوید جدیدترین نسخه جاوا را بر روی رایانه خود نصب کرده اید. اگر هنوز جاوا را نصب نکرده اید ، می توانید آن را از Oracle بارگیری کنید. یا JDK .

  برای بررسی اینکه آیا آخرین نسخه جاوا را نصب و به روز کرده اید یا خیر در غیر اینصورت یکی از موارد زیر را انجام دهید:

  • جاوا را در کنترل پنل ویندوز پیدا کرده و باز کنید و روی Update Now کلیک کنید.
  • در پنجره فرمان ، عبارت java -version را تایپ کنید تا شماره نسخه فعلی خود را دریافت کنید. وب سایت جاوا را بررسی کنید تا ببینید آیا آخرین نسخه موجود است یا خیر.

  هنگامی که تأیید کردید که آخرین جاوا را دارید ، مراحل کلی بالا را برای فعال کردن سرور خود انجام دهید.

  نحوه ساخت سرور Minecraft در MacOS

  برای اجرای سرور Minecraft به macOS 10.4 یا جدیدتر نیاز دارید.

  قبل از انجام مراحل کلی بالا برای راه اندازی سرور Minecraft خود با انجام موارد زیر مطمئن شوید که جاوا را نصب کرده اید. :

  • ترمینال را تایپ کنید: java -version. نسخه باید حداقل 1.6 باشد.
  • اگر جاوا در دستگاه شما وجود ندارد ، عبارت:/bin/bash -c “$ (curl -fsSL https://raw.githubusercontent.com/Homebrew/ install/master/install.sh) “to install.

  با نصب جاوا ، مراحل کلی ذکر شده در بالا را برای فعال کردن سرور خود انجام دهید.

  ایجاد سروری که جامعه شما دوست خواهد داشت

  داشتن سرور Minecraft اختصاصی می تواند به شما کمک کند شما کنترل بیشتری بر نحوه بازی و با چه کسی بازی می کنید. با این حال ، اکنون که یک ایده کلی در مورد نحوه راه اندازی سرور Minecraft دارید ، می توانید متوجه شوید که برخی منابع را از رایانه شما می گیرد و به دانش و مهارت خاصی نیاز دارد. ناگفته نماند ، مشکلات امنیتی وجود دارد که سیستم شما ممکن است نتواند به آنها رسیدگی کند.
  اگر می خواهید از دردسرهای راه اندازی سرور Minecraft مانند منابع سرور و کاهش DDoS خلاص شوید ، استفاده از سرور اختصاصی ممتاز راهی است. در مورد اینکه چگونه میزبانی اختصاصی مدیریت شده Liquid Web بهترین راه حل شما است و چگونه Liquid Web’s DDoS Protection می تواند به محافظت از سرور شما در برابر ترول ها و پخش کننده های مخرب کمک کند.

  نوشته ها مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *