10 دلیلی که کسب و کار شما از میزبانی VPS سود می برد, بیا سایت ایران

10 دلیلی که کسب و کار شما از میزبانی VPS سود می برد

آیا باید از مزایا یا مزایای برتر میزبانی VPS بدانید؟ هنوز در جستجوی یافتن بهترین هاست برای نیازهای خود هستید؟

یک جستجوی سریع در گوگل برای میزبان وب انجام دهید و آنچه به احتمال زیاد مشاهده خواهید کرد، لیست طولانی از گزینه های میزبانی مشترک کم هزینه است. اکثر مردم تنها به این دلیل که نمی دانند گزینه های بهتری برای کسب و کارشان وجود دارد، روی یکی از آن نتایج کلیک می کنند. متأسفانه، هنگامی که سایت آنها هک می شود، ضعیف عمل می کند یا زمانی که سایت آنها آفلاین می شود، این امر برای صاحب کسب و کار باعث ناامیدی و ناامیدی می شود.

بیشتر توسعه دهندگان با تجربه موافقند که مشاغل فعال نباید از میزبانی مشترک استفاده کنند. این نوع میزبانی برای سایت‌های شخصی، سایت‌های اطلاعاتی و سازمان‌های غیرانتفاعی کوچک مناسب‌تر است.

بیشتر کسب و کارها می توانند از استفاده از میزبانی VPS بهره زیادی ببرند.

Hosting VPS چیست؟

میزبان سرور خصوصی مجازی (میزبان VPS) یک راه حل میزبانی مجازی با حافظه، فضا و هسته های CPU خاص است که به یک مستاجر اختصاص داده شده است. و روی یک سرور تک والد یا خوشه ای از سرورهای والد قرار دارد. از سوی دیگر، میزبانی مشترک، منابع را با صدها، شاید حتی هزاران وب سایت مشتری به اشتراک می گذارد.

what is vps hosting

میزبان کسب و کار در VPS مزایایی مانند مقیاس پذیری و انعطاف پذیری تقریباً فوری را به دست می آورد. VPS یکی از مقرون به صرفه ترین راه حل های وب موجود در بازار امروز است که می تواند یک مزیت رقابتی برای پروژه وب بعدی شما باشد.

10 مزیت میزبانی VPS

1. از سندرم همسایه پر سر و صدا اجتناب کنید

همانطور که اشتراک‌گذاری شده در مقابل VPS در مقابل میزبانی اختصاصی را مقایسه می‌کنید، هاست اشتراکی شبیه زندگی در یک ساختمان آپارتمانی است. اگر دیواری را با همسایه ای که ساعت 3 بامداد موسیقی خود را پخش می کند به اشتراک بگذارید، خواب شما را مختل می کند. برای ترجمه این استعاره، اگر مشتری دیگری به طور ناگهانی شروع به استفاده از منابع زیادی کند، سایت شما در همان سرور مشترک می تواند کند شود یا حتی به طور کلی آفلاین شود.

میزبانی VPS شبیه زندگی در یک خانه در شهر است. شما دیوارها را با هیچ کس دیگری به اشتراک نمی گذارید، اما همسایه شما هنوز آنقدر نزدیک است که اگر موسیقی را تا آخر بالا ببرد، شما را بیدار نگه دارد. برای تنهایی کمی بیشتر هزینه خواهید کرد. با یک VPS، کاربران دیگری در سرور فیزیکی وجود دارند، اما آنها به یک بلوک خصوصی تر و محافظت شده از هارد دیسک مسدود می شوند. ارائه‌دهندگان VPS مانند Liquid Web، مشکلات مربوط به منابع سرور را مدت‌ها قبل از اینکه بر تجارت شما تأثیر بگذارد، متوقف می‌کنند.

هاست اختصاصی گزینه گران تری نسبت به VPS است و شبیه زندگی در خانه ای با چند هکتار زمین است. با یک سرور اختصاصی، شما تنها مشتری روی سرور فیزیکی هستید و مالکیت کامل تمام منابع سرور را دارید.

2. منابع اختصاصی

یکی دیگر از مزایای بسیار زیاد میزبانی VPS این است که تمام منابع سرور شما به طور کامل به تجارت شما اختصاص داده شده است. در بیشتر موارد، VPS منابع بیشتری نسبت به هاست اشتراکی به شما می دهد. شما CPU، RAM، فضا یا پهنای باند را با هیچ مشتری دیگری به اشتراک نخواهید گذاشت.

3. سرعت

با میزبانی اشتراکی، عملکرد سایت شما به میزان منابعی که توسط سایت های دیگر روی سرور در هر زمان استفاده می شود بستگی دارد. هاست های اشتراکی باید سعی کنند سرور را برای عملکرد با طیف گسترده ای از تنظیمات وب سایت پیکربندی کنند.

یک VPS را می توان برای اجرای کارآمد برای سایت شما بهینه کرد. به دلیل پیکربندی های تخصصی تر، سازمانی که از VPS مدیریت شده استفاده می کند، متوجه مزایای میزبانی از جمله عملکرد بهتر خواهد شد. درست از جعبه

4. مقرون به صرفه بودن و ارزش

در حالی که یک VPS معمولاً بیشتر از میزبانی مشترک هزینه دارد، هزینه آن به اندازه هاست اختصاصی نخواهد بود. در Liquid Web، یک VPS با کارایی بالا خیلی بیشتر از اکثر برنامه های میزبانی مشترک هزینه ندارد. وقتی به مزایای VPS نسبت به هاست اشتراکی نگاه می کنید، می توانید به سرعت متوجه شوید که چرا VPS ارزش بسیار بهتری دارد، به خصوص که میزبانی VPS مدیریت شده را در نظر می گیرید.

5. دسترسی و کنترل

صاحبان سایت هایی که از میزبانی مشترک استفاده می کنند، کنترل محدودی بر روی آنچه در محیط آنها نصب شده است، دارند.

کسب و کارهایی که میزبانی VPS را اجاره می کنند فقط از اجرای خدمات مورد نیاز بهره مند می شوند. به عنوان مثال، اگر می‌دانید که از قابلیت ایمیل روی سرور خود استفاده نمی‌کنید، می‌توانید سرویس‌هایی مانند Bind یا برنامه‌های ایمیل وب را خاموش یا حتی حذف نصب کنید. Liquid Web دسترسی ریشه به VPS شما را فراهم می کند تا بتوانید هر تغییری را که نیاز دارید انجام دهید.

6. کشش

اگر سایت شما به طور ناگهانی افزایش ترافیک را تجربه کرد، همانطور که در تبلیغات جمعه سیاه معمول است، باید بتوانید منابع سرور خود را برای پاسخگویی به تقاضای افزایش ترافیک مقیاس کنید. این نوع نوسانات اغلب یک سرور اشتراکی را متوقف می کند، به خصوص اگر سایت های دیگر روی سرور نیز چنین چیزی را تجربه کنند. نه تنها یک VPS معمولاً قادر به جذب این اسپک ها است، اگر سایت شما به طور ناگهانی به منابع بیشتری نیاز داشته باشد، میزبان های VPS می توانند منابع شما را به سرعت و به راحتی ارتقا دهند.

7. امنیت پیشرفته

اجازه دهید با آن روبرو شویم، میزبانی مشترک کم امنیت ترین گزینه میزبانی است. دلیلش این نیست که هاست های اشتراکی امنیت را جدی نمی گیرند. اکثر هاست های اشتراکی برای اصلاح سیستم ها و ارائه یک محیط امن سخت کار می کنند. با این حال، امنیت در هاست اشتراکی به دلیل تعداد زیاد مشتریانی که از طریق Plesk، cPanel یا InterWorx به سرور دسترسی دارند، به خطر افتاده است. اگر یک مشتری از گذرواژه‌های ضعیف استفاده کند و هک شود، می‌تواند کل سرور را در معرض خطر قرار دهد.

VPS، از طرف دیگر هیچ یک از این معایب را ندارد. برای یک چیز، تعداد کمتری از کاربران ادمین (روت) روی یک سرور (یعنی مشتریان کمتر) به این معنی است که افراد کمتری دسترسی دارند که می تواند به خطر بیفتد. همچنین، کاربران میزبان VPS از مزایای استفاده از فناوری مجازی سازی برای جداسازی داده ها از سایر کاربران سود می برند. در نهایت، ابزارهایی مانند فایروال برنامه‌های وب (WAF)، فیلترهای هرزنامه و سایر تنظیمات امنیتی می‌توانند در یک VPS سخت‌گیرانه‌تر باشند، زیرا نیازی به کارکردن با پیکربندی‌های مختلف مانند سرور اشتراکی ندارد.

8. انعطاف پذیری

یک VPS موارد استفاده زیادی دارد، مانند بازی، ایمیل، یا سرورهای مدیریت پروژه اگر از چند سایت وردپرس استفاده کنید، آن چند سایت بزرگ را خواهید یافت. شبکه ها منابع بیشتری را طلب می کنند و در نتیجه سرور مشترک را خراب می کنند.

9. آزادی سیستم عامل و نرم افزار

بسیاری از هاست های مشترک به شما اجازه اجرای برنامه های نرم افزاری خاصی را نمی دهند. به عنوان مثال، اکثر آنها به نرم افزار پخش جریانی یا سرورهای بازی اجازه نمی دهند.

با VPS، معمولاً می توانید سیستم عامل مورد علاقه خود را انتخاب کنید. شما می توانید از بهترین گزینه های سیستم عامل مانند Ubuntu، Cloudlinux یا Debian انتخاب کنید. در مورد نرم افزار سرور هم همینطور.

10. مقیاس پذیری طولانی مدت

همانطور که کسب و کار شما در طول زمان رشد می کند، به ناچار به منابع بیشتری برای وب سایت خود نیاز خواهید داشت. با یک VPS از Liquid Web، می توانید به سرعت و به راحتی به یک VPS بزرگتر یا حتی یک فلز لخت ارتقا دهید. سرور.

یک VPS پیشرو در صنعت را از وب مایع امروز دریافت کنید

اگر وب سایتی با ترافیک بسیار کم اجرا می کنید و نیازی به عملکرد پیشرفته ندارید، میزبانی مشترک می تواند کافی باشد. با این حال، برای اکثر مشاغل دیگر، VPS تقریباً همیشه گزینه بهتری با عملکرد، انعطاف‌پذیری و کشش بیشتر برای سال‌ها است. برای آمدن.

eBook - 20 Point Hosting Checklist

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *