بازار یابی, بیا سایت ایران

19 وبلاگ و وب سایت SEO عالی که می خواهید آنها را نشانه گذاری کنید

استانداردهای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) دائما در حال تغییر هستند. مانند رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ایمیلی و فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی (AI) ، موتورهای جستجو هر روز در حال بهبود روش ارائه نتایج به کاربران هستند.

برای انجام این کار ، آنها بر مواردی مانند محلی سازی ، قدرت صفحه ، نرخ کلیک ، و حتی جستجوهایی که از دستیارهای صوتی مانند Amazon Alexa و Google Assistant انجام می شود ، تمرکز می کنند.

به عنوان یک بازاریاب ، پیگیری همه این اخبار بسیار مهم است. در اینجا لیستی از خواندن بهترین وبلاگ های SEO در اینترنت امروز برای کمک به شما در بازاریابی بهتر وجود دارد.

Download Now: State of Marketing Report [2021 Version]

19 مورد از بهترین وبلاگ های SEO در اینترنت امروزه

1. وبلاگ Moz

Moz به استاندارد طلایی برای راه حل های SEO و مقاله های کاربردی تبدیل شده است. تیم مشارکت کنندگان در وبلاگ Moz روزانه مقاله ای را برای کمک به توسعه دانش بازاریابی جستجو ارائه می دهد.

2. نیل پاتل

نیل پاتل و تیم بازاریاب های با استعدادش اخبار بازاریابی را از هر طیفی می گویند – SEO یکی از آنهاست. و ویدیوهای آنها به اندازه پست های وبلاگ آنها جذاب است.

3. زمین موتور جستجو

Search Engine Land یکی از بهترین وبلاگ های موتورهای جستجو برای اخبار عمیق و تجزیه و تحلیل صنعت بازاریابی جستجو است.

4. مجله موتور جستجو

از ایجاد پیوند تا آخرین تغییرات الگوریتم از Google ، Search Engine Journal اخبار و تاکتیک های مربوط به صنعت بازاریابی موتورهای جستجو را پوشش می دهد.

5. میزگرد موتور جستجو

برای بحث مفصل و توضیحات در مورد جزئیات خوب بازاریابی موتورهای جستجو ، میزگرد موتورهای جستجو را در اختیار شما قرار داده است.

6. وبلاگ SEMrush

وبلاگ SEMrush در حال پیشرفت در سئو امروز است و در زمینه SEO از طریق لنزهای مختلف – از توسعه برنامه ، تا رسانه های اجتماعی ، تا جستجوی صوتی مشاوره می دهد.

7. کتاب SEO

برای بررسی جدیدترین ابزارهای SEO برای تجزیه و تحلیل تغییرات موتور جستجو ، کتاب SEO را بررسی کنید.

8. بینش لوله ای

Tubular Insights منبعی برای بازاریابانی است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد تأثیر ویدئوهای آنلاین بر بازاریابی موتورهای جستجو هستند.

9. Yoast

Yoast یک آموزش و ادغام وب سایت برای کسانی است که می خواهند نحوه بهینه سازی وب سایت خود را بیاموزند. وبلاگ آن تاکتیک هایی را برای بهبود SEO و همچنین تجربه کاربر پوشش می دهد.

10. Biznology

این وبلاگ بسیاری از مسائل مربوط به SEO را مورد بحث قرار می دهد ، اما اخیراً بر بازاریابی محتوا و ارتباط آن با SEO تمرکز کرده است.

11. DailySEOBlog

آیا طرفدار سایت هایی هستید که روزانه توصیه می کنند؟ این ممکن است وبلاگی برای شما باشد که نکات و ترفندهایی را برای کمک به پشتیبانی از استراتژی بهینه سازی موتور جستجو ارائه می دهد.

12. وبلاگ مقطر

تیم Distilled بینش ها و نظرات خود را در مورد بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد و از SEO به عنوان وسیله ای برای آن گفتگو استفاده می کند.

13. GeoLocalSEO

اگر جستجوی محلی و تلفن همراه مورد علاقه شما است ، وبلاگ GeoLocalSEO منبعی است که باید نکات و ترفندهای مربوط به صنعت جستجوی محلی و تلفن همراه را بررسی کنید.

14. وبلاگ مرکزی Google Webmaster

هنگام کار در صنعت بازاریابی جستجو ، باید بدانید موتورهای جستجو چه می کنند. وبلاگ مدیر وب سایت Google به بازاریابان جستجو درباره تغییرات و به روزرسانی های Google بینش می دهد.

15. موسسه بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا برای موفقیت SEO بسیار مهم است. موسسه بازاریابی محتوا (CMI) مرکزی برای بازاریابان محتوا است تا بتوانند بینش خود را درباره SEO ، داستان نویسی ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر یاد بگیرند و به اشتراک بگذارند.

17. SEO Copywriting

کپی بخش مهمی از موفقیت SEO است. این وبلاگ در مورد بهترین شیوه های کپی نویسی SEO بیشتر از سایر جزئیات توضیح می دهد.

18. Watch Engine Search

این وبلاگ چند نویسنده توسط چندین خواننده توصیه شده است و طیف گسترده ای از مسائل بازاریابی جستجو را پوشش می دهد.

19. SEO کنار دریا

این بازاریاب SEO توسط بیل اسلاوسکی بازاریاب قدیمی تأسیس شده است و در سوابق خود موتورهای جستجو عمیق می شود تا مهمترین اخبار و تجزیه و تحلیل آخرین معیارهای رتبه بندی را در اختیار شما قرار دهد.

تیتری را که دوست دارید پیدا کنید؟ تعدادی از این وبلاگ ها را نشانک گذاری کنید و از صنعت خود جلو بروید – محتوای شما روی شما حساب می شود.

state of marketing

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *