بازی ها, بیا سایت ایران

3 کارمند ارشد در حالی که لباس آزار و اذیت را ترک می کنند ، سرگرمی Blizzard را ترک می کنند

دفتر Activision در لس آنجلس در سال 2018 (عکس توسط Smith Collection/Gado/Getty Images)

UPDATE 8/12: Activision Blizzard تأیید کرد سه کارمند ارشد شرکت را ترک کرده اند ، آنها لوئیس باریگا ، جسی مک کری و جاناتان لکرافت هستند.

در بیانیه ای که به IGN داده شده است ، این شرکت گفت:” ما یک لیست عمیق و با استعداد از توسعه دهندگان در حال حاضر داریم و رهبران جدید در صورت لزوم تعیین شده اند. ما در مورد خود اطمینان داریم توانایی ادامه پیشرفت ، ارائه تجربیات شگفت انگیز به بازیکنان ما و حرکت رو به جلو برای اطمینان از یک محیط کاری ایمن و سازنده برای همه. “

لوئیس باریگا مدیر Diablo 4 و جسی مک کری طراح سطح اصلی در پروژه. جاناتان لکرافت طراح کار روی World of Warcraft بود. هنوز هیچ توضیحی در مورد خروج آنها یا توضیح در مورد اخراج شدن آنها داده نشده است. هر سه نفر دیگر در فهرست شرکت ظاهر نمی شوند و دیگر نمی توانند به کانال Slack شرکت دسترسی پیدا کنند.

به روز رسانی 8/3: J. Allen Brack ، رئیس Blizzard Entertainment ، کناره گیری می کند جان اوونال و مایک یبارا جایگزین او خواهند شد که به عنوان رهبران بلیزارد خدمت خواهند کرد. Oneal قبلاً EVP توسعه در Blizzard بود و Ybarra EVP و مدیر کل پلتفرم و فناوری Blizzard بود. com/articles/activision-blizzard-walkout “target =” _ blank “> یک راهپیمایی ترتیب داد زیرا عذرخواهی کوتیک در مورد بیانیه دادخواست” عناصر مهم را در دل نگرانی کارکنان “، از جمله پایان دادن به داوری اجباری ، برطرف نکرده است. ، شفافیت پرداخت ، و مشارکت بیشتر کارگران در استخدام.

به روز رسانی 7/28: پس از گزارش هایی مبنی بر خروج کارکنان Activision Blizzard از روز چهارشنبه ، مدیرعامل بابی کوتیک وارد عمل شده است. بابت اظهارات اولیه شرکت در مورد این دعوی عذرخواهی کنید و آن را “تن ناشنوا” نامید. بیانیه . “ما هر کاری را که ممکن است انجام دهیم تا مطمئن شویم که با هم ، محیط کاری فراگیری را که برای پرورش خلاقیت و الهام ضروری است ، بهبود بخشیده و می سازیم.” از سیاست های شرکت Kotick همچنین قول داد که “مدیران و رهبران شرکت را مورد ارزیابی قرار دهد. هرکسی که تشخیص دهد ادعای ما در ارزیابی ادعاها و تحمیل عواقب مناسب مختل شده است ، خاتمه می یابد.”

به روز رسانی 27/7: بیش از 2000 کارمند فعلی و سابق Activision Blizzard طوماری را امضا کرده اند که از اظهارات شرکت در مورد این دعوی به عنوان “نفرت انگیز و توهین آمیز” انتقاد می کند. به عنوان گزارشات CNN ، در این طومار آمده است “ارزشهای ما به عنوان کارکنان به طور دقیق در سخنان و عملکرد رهبری ما منعکس نشده است.” مسکن (DFEH) از Activision Blizzard به دلیل ایجاد فرهنگ “پسر جوان” که کارکنان زن را در شرایط نامناسب قرار می دهد ، شکایت کرده است.

طبق قانون بلومبرگ اولین گزارش ، Activision Blizzard ، که نیروی کار آن حدود 80 درصد مرد است ،” با تبعیض کارکنان زن از نظر شرایط و شغل ، از جمله غرامت ، تعیین تکلیف ، ارتقاء و خاتمه. “

در دستور ، DFEH sai در تحقیقات دو ساله آن مشخص شد که این شرکت “ظاهراً فرهنگ جنسیتی را پرورش داده و زنان را با وجود کارهای مشابه بسیار کمتر از مردان حقوق می گیرد ، زنان را به مشاغل سطح پایین تر اختصاص داده و آنها را با سرعت کمتری نسبت به مردان ارتقا داده و زنان را اخراج یا مجبور کرده است با فرکانسهای بالاتر از مردان ترک کنید. “

علاوه بر این ،” زنان آمریکایی آفریقایی تبار و دیگر زنان رنگین پوست به ویژه تحت تأثیر اقدامات تبعیض آمیز Activision Blizzard قرار گرفتند. “

Activision Blizzard می گوید “در موارد مربوط به سوء رفتار ، اقدامی برای رسیدگی به این مشکل انجام شد.”

توصیه شده توسط ویراستاران ما

این شکایت ، که در دادگاه عالی لس آنجلس مطرح شده ، می گوید “کارکنان زن مورد آزار و اذیت دائمی جنسی قرار می گیرند ، از جمله این که باید به طور مداوم از اظهارات جنسی ناخواسته و پیشرفت های همکاران و سرپرستان مرد خود جلوگیری کنند.” این شامل مواردی است که به اصطلاح “مکعب مکعب” می گویند ، جایی که کارمندان مرد مست مستانه مکعب های زنانه را انجام می دهند تا “رفتار نامناسبی با کارمندان زن داشته باشند.” در این شکایت آمده است: “معلوم شد که پرسنل منابع انسانی نزدیک به آزاردهندگان هستند.

DFEH این شرکت را متهم به نقض قانون حقوق برابر در کالیفرنیا و همچنین قانون اشتغال و مسکن عادلانه می کند. ادعا می شود که تلاش ها برای حل این مشکل از طریق حل اختلاف در اوایل این ماه بی نتیجه ماند.

Activision Blizzard در بیانیه خود می گوید “DFEH شامل توصیفات تحریف شده و در بسیاری موارد نادرست از گذشته Blizzard است.”

این شرکت استدلال می کند که “بسیار همکاری داشته است” با DFEH در طول تحقیقات خود ، از جمله ارائه داده های گسترده و اسناد فراوان ، اما آنها از اطلاع رسانی مسائل مورد نظر خود به ما خودداری کردند. طبق قانون ، آنها موظف بودند به طور مناسب تحقیق کنند و برای درک بهتر و حل و فصل آنها با ما حسن نیت داشته باشند. هرگونه ادعا یا نگرانی قبل از مراجعه به دادخواهی ، اما آنها این کار را انجام ندادند. در عوض ، آنها شكایت نادرستی را ثبت كردند ، همانطور كه ​​در دادگاه نشان خواهیم داد. ” کارمند زن Activision Blizzard در یک سفر کاری. این شرکت می گوید ذکر این حادثه تا حدی “مذموم” است زیرا “مرگ او هیچ تاثیری در این مورد ندارد.”

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *