5 نکته مهم امنیتی در ماه آگاهی از امنیت سایبری, بیا سایت ایران

5 نکته مهم امنیتی در ماه آگاهی از امنیت سایبری

ماه آگاهی ملی امنیت سایبری از وب مایع مبارک! امسال، پیام اصلی CISA (امنیت سایبری و امنیت زیرساخت آژانس) و NCSA (اتحاد ملی امنیت سایبری) قسمت شما: #BeCyberSmart ، با موضوع مسئولیت پذیری شخصی و انجام اقدامات پیشگیرانه برای افزایش امنیت سایبری برای سازمان و خانه شما.

برترین مسائل امنیت سایبری و نکات امنیتی عملی برای دریافت محافظت

امنیت همیشه باید با اصول اولیه شروع شود. در اینجا لیستی از برترین تهدیدات امنیتی که ممکن است تجربه کنید و نکات عملی امنیتی که اکنون می توانید به کار ببرید برای محافظت در برابر تهدیدات در ماه آگاهی ملی امنیت سایبری ، آمده است:

1. حملات پر کننده معتبر

بازیگران مخرب ممکن است اطلاعات حساب را به دست آورند و سعی کنند از نام کاربری و گذرواژه های سرقت شده برای دسترسی به سیستم ها یا خدمات شما استفاده کنند. استفاده از گذرواژه های منحصر به فرد برای هر یک از حساب های خود همراه با احراز هویت دو مرحله ای بهترین راه برای جلوگیری از هکرها در مسیر آنها است.

2. SQL Injection

با این حملات ، هکرها کد SQL را از راه دور ارسال می کنند ، به این امید که اجرا شود و به آنها اجازه دسترسی به اطلاعات حساس در پایگاه داده شما را بدهد ، یا حتی بدتر ، به پایگاه داده دسترسی پیدا کنند. بهترین محافظت در برابر این نوع حمله داشتن یک پایگاه کد مستحکم و به روز نگه داشتن همه افزونه ها و نرم افزارها است.

3. حملات DDoS (Distributed-Denial-of-Service) و DoS (Denial-of-Service)

حملات DDoS یا DoS بر استفاده از حجم زیاد ترافیک یا بسته ها به منظور غلبه بر سرورها و خدمات شما متوقف شده و آنها را متوقف می کند. آنها را برای بازدیدکنندگان قانونی غیرقابل استفاده می کند. داشتن یک سرویس DDoS Protection در محل بسیار عالی است راهی برای کاهش این حملات.

4. بدافزار

بازیگران مخرب به کارکنان مختلف یا حتی مدیران C-Level ایمیل ارسال می کنند ، به این امید که پرونده های پیوست باز و اجرا شوند ، یا فرم هایی با اطلاعات شخصی پر شوند. به نظر می‌رسد این ایمیل‌های فیشینگ درخواست‌های قانونی هستند و تشخیص آنها دشوار است. به دنبال آدرس های ایمیل جعلی یا نادرست باشید و همه پیوندهای ایمیل را بررسی کنید تا مشکوک به نظر برسند. راه دیگری که تیم IT شما می تواند به شما کمک کند ، داشتن سرویس ایمیل قوی با سیستم فیلترینگ در محل.

5. Brute Force Attacks

هکرها سعی می کنند با استفاده از لیست طولانی رمزهای عبور به سیستم ها و سرورهای شما دسترسی پیدا کنند. بهترین محافظت در برابر این نوع حملات استفاده از رمزهای عبور قوی، عبارت عبور و داشتن یک خط مشی رمز عبور شرکتی است. در جای خود.

top tips to avoid data breach

نقض ممکن است برای شما اتفاق بیفتد

A نقض ممکن است به دلیل بسیاری از مسائل امنیتی رایج، از جمله پیکربندی نادرست نرم افزار، گم شدن سخت افزار، بدافزار، رمزهای عبور ضعیف، فقدان گواهینامه SSL و موارد دیگر رخ دهد. حتی حملات فیشینگ می تواند منجر به نقض داده ها شود. داشتن بهترین روش های فوق می تواند به ایمن سازی در برابر از دست دادن داده ها و خرابی کمک کند. و از همه مهمتر ، اطمینان از پشتیبان گیری از همه داده های خود با راه حل های پشتیبان روی سرور و خارج از سرور ، مانند Acronis Cyber ​​Backup .

داشتن سیستم های مناسب ضروری است، اما بیش از این نیاز دارد. آموزش کارکنان در مورد اقدامات امنیت سایبری برای حفاظت طولانی مدت بسیار مهم است و اسکن های معمول برای آسیب پذیری کلیدی است. همچنین، داشتن زیرساخت هایی با در نظر گرفتن امنیت بیشتر با مواردی مانند فایروال کمک خواهد کرد.

eBook - SMB Security Checklist

سایر منابع رایگان امنیت سایبری

Avatar for Todd Terwillegar تصویر> DIV>

درباره نویسنده

تاد ترویلگار

تاد ترویلگار مدیر بازاریابی محتوای دیجیتال و سردبیر مقاله برای وبلاگ وب مایع ، به پیشرفت کسب و کارها و شرکت های تحت وب با آخرین روندها و فناوری ها کمک می کند. تاد با چندین مارک جهانی در موضوعات بازاریابی ، SEO و وبلاگ نویسی منتشر شده است ، از جمله بیش از حد و Uberflip. می توانید Todd را در LinkedIn دنبال کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *