Humans of Liquid Web: Extra Life 2021 رویداد خیریه, بیا سایت ایران

Humans of Liquid Web: Extra Life 2021 رویداد خیریه

درباره ماراتن‌های دویدن و دوچرخه‌سواری برای جمع‌آوری پول برای امور خیریه می‌دانید، اما آیا درباره ماراتن بازی 25 ساعته چیزی شنیده‌اید؟ درست است! یک ماراتن بازی خیریه که 25 ساعت طول می کشد. Liquid Web در 20 نوامبر میزبان یک رویداد خیریه Extra Life خواهد بود تا برای بیمارستان های محلی کودکان جمع آوری کند.

Extra Life یک برنامه جمع آوری کمک مالی از شبکه معجزه کودکان است که به جامعه بازی قدرت می دهد تا در زندگی بچه های محلی تغییر ایجاد کند.”

همه کمک ها به کودکان اهدا می شود شبکه معجزه و محلی بمانید تا درمان های حیاتی و خدمات مراقبت های بهداشتی، تجهیزات پزشکی کودکان، و مراقبت های خیریه را تامین کنید.

از آنجایی که وب مایع یک عضوی از صنعت فناوری است و افراد زیادی با فناوری را استخدام می کند، ما گروه بزرگی از کارمندان داریم که گیمرهای رایانه شخصی، کنسول، برد و رومیزی هستند.

Extra Life راهی عالی برای گرد هم آوردن کل گروه برای معاشرت و سرگرمی است. بازی کردن، و جمع آوری پول برای یک هدف بزرگ. اگرچه انسان های مفید وب مایع امسال نمی توانند با هم در دفتر حضور داشته باشند، آنها همچنان از راه دور سرگرم خواهند شد!

چند سال است که وب مایع در این رویداد شرکت کرده است؟

امسال ششمین سال شرکت آنها در ماراتن 25 ساعته Extra Life خواهد بود. این رویداد هر ساله در روز شنبه قبل از پایان زمان تابستانی برگزار می‌شود تا در آن ساعت اضافی از زمان بازی استفاده شود، اما تیم‌ها می‌توانند در تمام طول سال برای بیمارستان کودکان انتخابی خود پول جمع‌آوری کنند.

رویداد Liquid Web در 20 نوامبر 2021 برگزار می شود. سال گذشته، آنها فقط 3000 دلار بین تیم ها جمع آوری کردند، بنابراین آنها امیدوارند امسال 5000 دلار جمع آوری کنند. آنها تیم هایی از ایالات متحده در میشیگان، تگزاس، آریزونا و نیویورک خواهند داشت.

چه کسی برنامه ریزی برای زندگی بیشتر در Liquid Web را انجام می دهد؟ رهبران تیم چه کسانی هستند؟

جوزف هایهو، راسل کرانز، جکی کوان، اتان رینولدز، نوتی پپس و میشل فریچت به برنامه ریزی رویداد 2021 کمک می کنند.

Joseph Hayhoe مدیر فناوری اطلاعات دفتر است و دارای به هماهنگ کردن شش رویداد Extra Life در Liquid Web، به ویژه جنبه های بازی رایانه شخصی و کنسول در سال های گذشته که همه می توانستند ملاقات کنند، کمک کرد. او علاقه زیادی به جمع آوری و بازی کردن بازی های ویدیویی دارد و در 20 سال گذشته در چندین رویداد بازی رایانه شخصی، هم در میشیگان و هم در تگزاس شرکت کرده است. جوزف به مدت 11 سال با Liquid Web و شش سال در نقش فعلی خود بوده است.

راسل کرانز سرپرست تعمیر و نگهداری است و در سازماندهی شش رویداد Extra Life کمک کرده است. او به مدت 13 سال عضو تیم Liquid Web بوده است. راسل، یک گیمر مشتاق، از برنامه بازی های سال گذشته که شامل بازی های رومیزی، بازی های ویدیویی، بازی های رایانه شخصی و شکار رفتگر بود، لذت برد!

Jackie Cowanمدیر بازاریابی محتوا است و به مدت 10 سال با Liquid Web بوده است. او تاکنون به هماهنگی سه رویداد Extra Life کمک کرده است و از جنبه اجتماعی رویدادها، چه حضوری و چه از راه دور لذت می برد. حتی با وجود اینکه در چند سال اخیر به بازی بازگشته است، از بازی Among Us، Tricky Towers، و Tetris99 (در میان سایر بازی‌ها) روی نینتندو سوییچ و رایانه شخصی خود لذت می‌برد.

اتان رینولدز نگهبان است ناظر و شش سال با Liquid Web بوده است. او به مدت پنج سال با Extra Life شرکت کرده است و مفتخر است که به اندازه کافی کمک مالی برای کسب دو مدال جمع آوری کمک جمع آوری کرده است! اتان که یک گیمر روی تخته مشتاق است به سازماندهی شب‌های بازی‌های رومیزی شرکت هم به صورت حضوری و هم مجازی کمک کرده است. در حال حاضر، او از اعتیاد خود به Kickstarter برای کمک به پر کردن خانه‌اش با مقوا و قطعات پلاستیکی لذت می‌برد.

Noti Peppas مدیر عملیات مرکز داده جهانی است و به مدت 11 سال در این شرکت بوده است. اولین خاطرات او از بازی شامل بازی در NES محترم است. او از تماشای چگونگی تکامل بازی‌های ویدیویی و جامعه بازی‌ها سال به سال لذت می‌برد. Noti در چهارمین سال شرکت خود در رویداد Liquid Web Extra Life، از گیمرهای سراسر جهان الهام گرفته است که وقت و انرژی خود را صرف رشد این رویداد خیریه برای بیمارستان های شبکه کودکان می کنند.

میشل فرشت مدیر مشارکت در انجمن در StellarWP و به مدت سه سال در این شرکت بوده است. او باریستای پادکست در WPCoffeeTalk و رئیس هیئت مدیره در قلب نارنجی بزرگ. میشل بازی‌های مبتنی بر پازل مانند سودوکو و جستجوی کلمات را ترجیح می‌دهد و برای شرکت در رویداد امسال هیجان‌زده است.

چه کسی می تواند شرکت کند؟

کارمندان خانواده برندهای Liquid Web می توانند به یکی از تیم های Extra Life بپیوندند و سپس صفحه کمک مالی تیم خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند تا به افزایش آگاهی و جمع آوری کمک های مالی کمک کنند.

کسانی که به خانواده برندهای Liquid Web همچنین می‌توانند با ثبت‌نام در Extra Life برای جمع‌آوری کمک‌های مالی برای بیمارستان محلی کودکان ترجیحی شرکت کنند. Extra Life یک مجموعه ابزار رسانه مفید را ارائه می دهد. برای کمک به افزایش پخش جریانی و گسترش اجتماعی شما.

چگونه می توانید کمک و کمک مالی کنید؟

Liquid Web امسال چندین تیم دارد. همه کمک های مالی بسیار قدردانی می شود! برای کمک به جمع آوری کمک های مالی برای هر یک از بیمارستان های محلی کودکان، می توانید یک یا همه صفحات اهدای تیم را در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

مرکز کودکان گنجشک

بیمارستان کودکان بومونت

بیمارستان کودکان فونیکس

بیمارستان کودکان گولیسانو

بازی برای درمان زیرا #کودکان نمی توانند منتظر بمانند

تیم چند تیمی Liquid Web جریان توییچ با مجموع کمک های مالی برای یک روز کامل بازی در 20 نوامبر 2021!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *