LearnDash به خانواده مارک های وب مایع ما می پیوندد, بیا سایت ایران

LearnDash به خانواده مارک های وب مایع ما می پیوندد

به عنوان یک مارک وب مایع ، Nexcess نمی تواند برای پیوستن LearnDash به خانواده ما هیجان زده باشد. LearnDash که تحت نام تجاری خواهری ما StellarWP زندگی می کند ، جدیدترین افزودنی فروشگاه همه کاره برای همه چیز وردپرس می شود به همانطور که کریس لما در زیر می گوید ، “هیچ کس در فضای یادگیری آنلاین وجود ندارد که قبلاً درباره LearnDash نشنیده باشد – آنها قوی ترین افزونه وردپرس هستند که در خارج از انجمن وردپرس شناخته شده است.” برای کسب اطلاعات بیشتر از کریس در مورد خرید ، از جمله برخی اخبار شخصی در مورد نقش جدیدی که او در خانواده ما بر عهده دارد ، ادامه مطلب را بخوانید.

همه چیز آسان تر و بیشتر خلاصه می شود

اگر به اندازه کافی در فناوری کار می کنید ، یک چیز بیش از هر چیز دیگر صادق است. با گذشت زمان ، همه چیز برای مشتری پیچیده تر و انتزاعی تر می شود. توجه داشته باشید ، من نمی گویم همه چیز راحت تر می شود. یا پیچیدگی کمتری دارد.

در عوض ، مشاهده این است که با گذشت زمان ، چیزهای بیشتری از دید کاربران عادی پنهان می شود. آنچه قبلاً پیچیده بود و ساخت آن ماه ها طول می کشید (مانند یک فروشگاه تجارت الکترونیک) امروزه ساخت آن بسیار ساده تر است. و به همین دلیل ، بازار بزرگتری از افراد وجود دارد که می توانند چنین سایت هایی را بسازند. readability = “12”>

به عنوان یکی از اولین شرکت های میزبانی مدیریت شده در جهان ، ما تجربه مستقیم این پویایی را داشته ایم. امروزه به ندرت پیش می آید که شخصی فقط بر اساس CPU سرور یا حتی میزان فضای ذخیره سازی سرور ، تصمیم به میزبانی بگیرد. انتزاعی گفتگو را از جزئیات سطح پایین دور کرده و به سمت تمایز معنادارتر سوق داده است.

ما متمرکز هستیم در تجارت دیجیتال

هنگامی که ما برای اولین بار برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده و مدیریت شده ووکامرس خود را راه اندازی کردیم ، به وضوح اعلام کردیم که بر انواع خاصی از سایت ها برای انواع خاصی از مشتریان تمرکز کرده ایم. بسیاری از شرکت های میزبانی بزرگ در آنجا وجود دارد. چندین مورد که می توانند بدون هیچ زحمتی یک سایت تجاری وردپرس را میزبانی کنند. >

اما بسیاری از آن شرکت های میزبانی سرمایه گذاری قابل توجهی در ذخیره سازی لایه ها کردند که به سایت های تجاری در وردپرس اجازه می دهد به سرعت اجرا شوند. این یک استراتژی عالی ده سال پیش بود. و همچنان برای سایتهایی کار می کند که می توانند به راحتی ایستا باشند.

تمرکز ما هرگز بر روی آن سایتهای ایستا نبوده است. در عوض ، ما بر فروشگاه های تجارت الکترونیک ، سایت های عضویت و آموزش آنلاین تمرکز کرده ایم. سایت هایی که مشتریان دلیلی داشتند تا فروشگاه هایشان سریع کار کنند حتی اگر افراد وارد سیستم شده باشند. ذخیره سازی نمی تواند تنها استراتژی مورد استفاده برای عملکرد باشد.

وجه اشتراک دیگر آنها این است که آنها همانطور که سازندگان امروزی انجام می دهند تجارت دیجیتال بین شغلی که وب سایت دارد و زمانی که وب سایت تجاری است تفاوت وجود دارد.

این تمرکز همیشگی ما بوده است-همکاری و حمایت از سازندگان که مشاغل خود را بصورت آنلاین اداره می کنند و توسعه دهندگان و آژانس هایی که در ساخت آن سایت ها کمک می کنند.

LearnDash در یادگیری آنلاین پیشرو

هیچ کس در فضای یادگیری آنلاین نیست من قبلاً نام LearnDash را نشنیده ام. آنها نه تنها پیشرو در آموزش الکترونیکی نیستند ، بلکه قوی ترین افزونه وردپرس هستند که در خارج از انجمن وردپرس شناخته شده است.

و زمان هیجان انگیزتری برای وردپرس و آموزش آنلاین وجود نداشته است. 18 ماه گذشته همه را تشویق کرده است که دوره های خود را بصورت آنلاین بسازند. این فشار در بالای یک صنعت در حال رشد قرار داشت. class = “Paragraph__SParagraph-sc-1p2ggqg-0″> وردپرس ساخت چیزها را به صورت آنلاین برای سازندگان آسان می کند. LearnDash ایجاد دوره ها و آموزش آنلاین را حتی ساده تر می کند.

این فقط StellarWP ما را قوی تر می کند

استقبال از LearnDash در این خانواده فوق العاده هیجان انگیز است ، زیرا ما در تمام مدت می دانیم که یادگیری آنلاین و دوره های آموزشی برای مشتریان ما چقدر اهمیت دارد.

یک سال بسیار کامل بود زیرا ما همچنان به سرمایه گذاری در افزونه های کلیدی وردپرس و راه اندازی نام تجاری چتر StellarWP . خریدهای محدود کردن محتوای حرفه ای ، تقویم رویدادها ، موضوع Kadence ، نمادین ، و GiveWP تاکید کرده است که ما متعهد هستیم بهترین راه حل ها را در کلاس برای سازندگان و توسعه دهندگانی که به آنها در ساخت راه حل های تجارت دیجیتال کمک می کنند ، ارائه دهیم.

شما می توانید انتظار داشته باشید که همکاری ها ، یکپارچگی ها و بسته های نرم افزاری بیشتری را مشاهده کنید زیرا ما نقاط بین همه این راه حل های عالی وردپرس و محصولات میزبانی بی نظیر ما را از Nexcess متصل می کنیم.

I ، برای اولین بار ، نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم چگونه همه اینها گرد هم می آیند تا همه افراد درگیر را خوشحال کنند.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *