اجزاء, بیا سایت ایران

Radeon RX 6600 XT AMD در روز راه اندازی سخت بود (به جز در مرکز میکرو)

جدیدترین کارت گرافیک AMD ، Radeon RX 6600 XT ، روز چهارشنبه عرضه شد. اما این محصول در خرده فروشان آنلاین ایالات متحده به وضوح وجود نداشت.

ما انتظار داشتیم AMD خود برخی از واحدها را در روز عرضه به فروش برساند. اما با گذشت ساعت ها ، فروشگاه آنلاین شرکت بدون تغییر ماند-هیچ فهرست ای برای RX 6600 XT اصلاً ظاهر شد.

بعداً نماینده خدمات مشتری شرکت به ما گفت AMD.com کارت گرافیک را مستقیماً در روز چهارشنبه نمی فروشد. نماینده افزود: “شما باید کارت های شخص ثالث را از طریق سایر خرده فروشان خریداری کنید.”

با این حال ، به نظر می رسد این کارت هرگز برای فروش در آمازون یا سیستم قرعه کشی ، Newegg Shuffle رقابت می کنید.

Newegg Shuffle

سیستم Newegg Shuffle کارت های مختلف را نشان می دهد.

خرده فروش دیگری که RX 6600 XT در انبار داشت Micro Center بود. یکی از کاربران اینترنتی که روز چهارشنبه از فروشگاه Micro Center دیدن کرد ، تصویری را منتشر کرد که نشان می داد ده ها دستگاه RX 6600 XT در پشت قفسه شیشه ای قفل شده اند.

Picture of Micro Center carrying RX 6600 XT units

(اختلاف)

Micro Center store

(Reddit)

طبق به Tom’s Hardware ، خرده فروش بیش از 2000 واحد در روز راه اندازی موجود است. یک نماینده Micro Center نیز به PCMag گفت: “ما مطمئناً صبح امروز همه فروشگاه های خود را در انبار داشتیم.”

متأسفانه ، این کارت ها فقط در مکان های خرده فروشی فیزیکی Micro Center موجود بودند که فقط در 16 ایالت ایالات متحده یافت می شوند. همچنین به نظر می رسد واحدها به سرعت فروخته شد. وب سایت Micro Center در حال حاضر مدلهای مختلف را در بسیاری از فروشگاه های این شرکت به عنوان موجودی فهرست کرده است.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

فروش ناچیز روز اول به سایر کارت های گرافیکی ناامید کننده از هر دو AMD و Nvidia . از پاییز گذشته ، شرکت ها برای تأمین محصول کافی با مشکل روبرو شده اند و خرید GPU را در میان تقاضا از سازندگان رایانه های شخصی و اسکالپرها اغلب به طرز دیوانه کننده ای دشوار می کند. کمبود مداوم کمبود تراشه ، که منابع را محدود کرده است ، کمکی نکرده است.

با این وجود ، Radeon RX 6600 XT ممکن است به اندازه سایر کارت های گرافیک PC موجود در بازار مورد توجه مصرف کنندگان قرار نگیرد. قیمت این محصول از 379 دلار شروع می شود و مقرون به صرفه ترین ورودی در آخرین نسل پردازنده های گرافیکی مصرف کننده AMD است. با این حال ، نظرات از فناوری متوسط ​​دریافت شده است برای عملکرد ضعیف آن را فشار دهید.

با این وجود ، از آنجا که GPU ها کمبود دارند ، RX 6600 XT هنوز ممکن است تقاضای زیادی از طرف مصرف کنندگان ناامید برای ساخت رایانه داشته باشد.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *