بیا سایت ایران, زندگی دیجیتال

Reddit در حال به روز رسانی TikTok-Inspired در iOS است

گزارش شده است که Reddit با به روزرسانی برنامه رسمی iOS خود با ویژگی جدیدی که فیلم های کوتاه از subreddit های مختلف را در یک فید برای حرکت آسان جمع آوری می کند ، از TikTok استفاده می کند.

TechCrunch گزارش که فید جدید Reddit ویدیوهای ارسال شده در subreddits را که کاربر برای آنها مشترک است ، در اولویت قرار می دهد ، اما محتوای جوامع مرتبط را نیز نشان می دهد ، احتمالاً به این دلیل که بسیاری از انجمن های پلتفرم عمدتا روی فیلم های کوتاه تمرکز نمی کنند.

گفته می شود خوراک ویدیویی با آشنایی آسان مردم با رای مثبت ، رأی منفی ، اظهارنظر ، اعطای “جایزه” مجازی و اشتراک گذاری محتوا ، تجربه ای آشنا از Reddit را ارائه می دهد. اما این ویژگی همچنین از TikTok تقلید می کند ، زیرا کشیدن روی یک ویدئو باعث حذف آن می شود تا یکی دیگر بتواند جای آن را بگیرد.

Reddit در حال حاضر بسیاری از این ویژگی ها را ارائه می دهد ، اما فقط در صورت تعامل فردی با ویدئویی که آنها روی پلت فرم پیدا می کنند. اکنون که محتوا در یک فید واحد جمع آوری شده است که با ضربه زدن روی دکمه ای که در کنار نوار جستجو قرار دارد می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

سخنگوی Reddit به TechCrunch می گوید که “در طول سال گذشته ، هدف ما این بود ایجاد یک پخش کننده ویدئویی یکپارچه و تجسم مجدد رابط پخش کننده مطابق با انتظارات کاربران (جدید و قدیمی) در مورد پخش کننده ویدئوی درون برنامه ای-به ویژه اظهار نظر ، مشاهده ، جذب و کشف محتوا و جوامع جدید از طریق ویدئو. “

این شرکت تنها در جستجوی الهام از TikTok در مورد محتوای مربوط به ویدیو نیست. شرکت هایی مانند YouTube ، Snapchat ، و اینستاگرام همه بسترهای رسانه های اجتماعی خود را با تأکید مشابه TikTok بر محتوای ویدئویی کوتاه کوتاه به روز کرده اند چند ماه.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

اینطور نیست که Reddit جاه طلبی های خود را برای محتوای ویدئویی کوتاه مخفی نگه داشته باشد ، زیرا شرکت اشتراک گذاری ویدیو Dubsmash در دسامبر 2020 . ظاهراً از فناوری Dubsmash در این ویژگی استفاده نمی کند ، اما ظاهراً قصد دارد در به روزرسانی های آینده این کار را انجام دهد.

Reddit به TechCrunch می گوید که پخش فیلم ویدیویی جدید در اواخر ژوئیه شروع شد و تقریباً همه کاربران iOS “به این ویژگی دسترسی دارند. با این حال ، این شرکت نگفته است که زمان عرضه کامل آن چه زمانی است یا چه زمانی انتظار می رود این ویژگی را به سرویس گیرنده رسمی Android خود بیاورد.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *