بیا سایت ایران, زندگی دیجیتال

TikTok برای محدود کردن اعلان های فشار برای نوجوانان ، درخواست های حفظ حریم خصوصی را اضافه کنید

TikTok ضمانت های جدیدی را برای محافظت از نوجوانان برنامه در برابر اعتیاد ، آزار و اذیت و تعقیب رسانه های اجتماعی اضافه می کند.

شاید قابل توجه ترین تغییر ، فشار دادن اعلان ها باشد. TikTok با اشاره به لزوم ایجاد “عادات مثبت دیجیتالی در اوایل” مانع از ظاهر شدن آنها در اواخر روز برای کاربران نوجوان می شود. این برنامه می گوید که از 16 تا 17 سالگی اعلانات فشار از ساعت 10 شب غیرفعال می شود.

تغییر دیگر شامل دریافت و ارسال پیام های مستقیم است. وقتی شخصی 16 تا 17 ساله به TikTok ملحق می شود ، تنظیمات پیام های مستقیم وی به طور پیش فرض روی “هیچکس” تنظیم می شود. برای ارسال پیام به دیگران ، آنها باید به طور فعال به یک گزینه اشتراک گذاری دیگر تغییر دهند. ”

برای کاربران موجود در گروه سنی که هرگز از عملکرد DM استفاده نکرده اند ، TikTok از آنها درخواست می کند تا تنظیمات حریم خصوصی خود را مرور و تأیید کنند.

نوجوانان زیر 16 سال نیز در اولین انتشار ویدئو در TikTok یک پنجره بازشو مشاهده می کنند. این به گونه ای طراحی شده است که به آنها اجازه می دهد کنترل کنند که کاربران می توانند ویدیو را ببینند و آیا نظرات مجاز هستند یا خیر. TikTok گفت: “آنها نمی توانند ویدئوی خود را تا زمانی که انتخابی انجام دهند منتشر کنند.”

“ما همچنین زمینه های بیشتری را برای کمک به نوجوانان 16 تا 17 ساله در درک نحوه عملکرد بارگیری ارائه می دهیم ، بنابراین آنها می توانند گزینه ای را که برای آنها راحت تر است انتخاب کنند.” “اگر آنها تصمیم بگیرند که ویژگی را روشن کنند ، اکنون یک پنجره بازشو دریافت می کنند که از آنها می خواهد قبل از بارگیری ویدیوهای دیگران این انتخاب را تأیید کنند.”

توصیه شده توسط ویراستاران ما

این تغییرات بر اساس ضمانت های قبلی TikTok اعمال شده است که شامل خصوصی سازی پیش فرض حساب های متعلق به کاربران زیر 16 سال می شود. همچنین کاربران زیر 16 سال از دریافت پیام مستقیم از دیگران منع می شوند.

انتظار می رود در ماه های آینده جدیدترین ضمانت ها به همه کاربران نوجوان برسد.

اوایل این هفته ، Google تنظیمات محتوای جدید را برای جستجو و YouTube اعلام کرد ، همچنین برای محافظت از کاربران جوانتر طراحی شده است. این حرکت بلافاصله پس از آن صورت گرفت که اینستاگرام گفت که افراد زیر 16 سال که برای این برنامه ثبت نام می کنند پیش فرض حساب های خصوصی .

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *