بیا سایت ایران, تلفن های همراه

Z Flip 3 ، Z Fold 3 سامسونگ هر دو در آمریکا تک سیم کارت هستند

نسخه های آمریکایی Samsung Galaxy Z Flip 3 و Z Fold 3 هر دو گوشی تک سیم کارت eSIM غیرفعال است ، PCMag با تلفن های در دست امروز تأیید کرد.

این بر خلاف برگه های مشخصات گوشی ها است که” یک eSIM و دو nanoSIM “را نشان می دهد. Fold و “یک eSIM و یک nanoSIM” برای Flip.

فناوری دو سیم کارت به افرادی که به خارج از کشور سفر می کنند کمک می کند و به آنها اجازه می دهد شماره تلفن خانه خود را حفظ کرده و همچنین از طرح بومی و خارجی استفاده کنند. این برنامه به افرادی در مناطق با سیگنال ضعیف که ممکن است بخواهند از دو دستگاه مخابراتی برای بهترین پذیرایی در صورت امکان استفاده کنند ، کمک می کند و به افرادی که مایل به استفاده از خانه و خط کار در تلفن های خود هستند ، کمک می کند.

Phones with single SIM cards

Galaxy Z Flip 3 (چپ) و Z Fold 3 (راست) با سینی سیم کارت های فیزیکی خود.
(عکس: Sascha Segan)

این فناوری سالها برای شرکت های حمل و نقل هوایی آمریکا بی اهمیت بود ، زیرا آنها نمی خواستند از مشترکین پشتیبانی کنند که خدمات خود را با رقیبان بالقوه ترکیب می کردند. اپل این logjam را با iPhone XS در سال 2018 شکست و از آن به بعد ، گوشی های iPhone و Google Pixel از آن پشتیبانی می کنند eSIM ، راهی برای بارگیری اشتراک های ثانویه بر روی تلفن بدون استفاده از سیم کارت فیزیکی.

سایر تولیدکنندگان خودداری کرده اند. OnePlus سالها دو سیم کارت را در تلفن های بدون قفل ایالات متحده ارائه می داد ، اما آن را در OnePlus 9 خلاص کنید زیرا رابطه آن با T-Mobile تقویت شده است.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

Phones with no eSIM option

Z Flip 3 (چپ) و Z Fold 3 (راست) هیچ گزینه eSIM را نشان نمی دهد.
(عکس: Sascha Segan)

خطوط Galaxy S20 و S21 سامسونگ هر دو با eSIM در برخی از کشورها راه اندازی شدند ، اما در ایالات متحده نه. T-Mobile ، اما نه AT&T یا Verizon ، eSIM فعال شده برای Galaxy Note 20 و Note 20 Ultra در آوریل. مدل های آمریکایی خط Galaxy S21 هنوز eSIM را غیرفعال کرده اند.

متأسفانه ، به نظر می رسد که سامسونگ دوباره با مدلهای قفل شده ایالات متحده گوشی های جدید Galaxy Z Flip 3 و Z Fold 3 این طرح را دنبال کرده است. در حال حاضر ، حداقل ، این تلفن ها را همزمان به یک اشتراک متصل می کنید.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات ، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما از شرایط استفاده و خط مشی رازداری . هر زمان که بخواهید می توانید خبرنامه را لغو کنید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *